Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kleberson Besiktas'da !!

SbNN

Öne çıkan mesajlar

bunlar çeşitli ihtimaller.İşallah saglam çıkarda para boşa gitmez sonuçta Turk klubu dışarıya boşa para ziyan etmesini kimse istemez.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

bos konusmayin , guzel transfer.
insanlari ateslemeyin yani bos yere , bana gore guzel transfer basarili olup olmayacagini zaman gosterir.

uyum meselesi , bakiniz carew akiyor lyonda. cunku istedigi paslari aliyor :)

washington vardi , apar topar yolladik fenerbahce adam gitti 30+ gol atti.

Bir mac ardindan yolladigimiz ENKE oynadigi ligde sezonun en iyi kalecisi secildi :)

transfer isi ne olursa olsun futbolcuda bitiyor , uyum , takimin oyun tarzi vs.

Kleberson Mutd da yedek kaliyorsa gelip besiktasta gayet guzel top oynayabilir , gormeden bilmeden konusmanin mantigi nedirki?[signature][hline]· Chillin Killin Billin ·

If you havin girl problems i feel bad for you son
I got 99 problems but a bitch ain't one.

Sosyal ağlarda paylaş

valla benimde dikkatimi çekti fenerlilerin çekememesi durumu anlayamadım gitti.
bi beşiktaşlı olarak çok sevindim en azından artık 30 yaşın altında adamlar getirilmeye başlandı türk futboluna.
inşallah beklendiği gibi yaralı olur[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
Hayatimda bu kadar "hastalikli" bir film gormedim...

kanberdim bi zamanlar
Sosyal ağlarda paylaş

ayrica kariyerini bitiricek filan yazmis birileri.
nasi bu kadar emin olabiliyorsunki?

mutd sakatlik vs yuzunden yedek kalmis bu adam baya bi sure. simdi kendini gostericek banko oynayabilicek takim bulmus.

Belkide 2 sezon rekor sekilde guzel oynayip transfer olacak buyuk bi avrupa klubune? :)[signature][hline]· Chillin Killin Billin ·

If you havin girl problems i feel bad for you son
I got 99 problems but a bitch ain't one.

Sosyal ağlarda paylaş

Zegna bırak abi takılsın onlar anlamadım.
Adam diyor ki süper bi adam olsa man. niye satsın.
Appiah süper bi adam olsa Juve niye satsın ?

Adamlar diyor Roy Keane ı kessin eheueu =)

Kleberson sakatlanmış adam oynayamaş.25 yaşında süper adam.Tam geleceğe yatırım.
4 sene bizde.
2 sene içersinde eminimki onu çok büyük rakamlara tekrar büyük kluplere satar beşiktaş.
Sonuçta şimdi kendini gösterecek vizyon yapacak.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Benim asıl merak ettiğim Kazım Kanat ne dicek bu işe.
Adam illa yıldız yıldız diye tutturoyrud alamazki beşiktaş
Demirören almaz cesaret edemez falan diyordu.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 07 Ağustos 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
Sonuçta şimdi kendini gösterecek vizyon yapacak.

vizyon ?? beşiktaş ?? lol ???[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonick, 07 Ağustos 2005 19:11 tarihinde demiş ki:
said:
bLackcha0s, 07 Ağustos 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
Sonuçta şimdi kendini gösterecek vizyon yapacak.

vizyon ?? beşiktaş ?? lol ???

John Carew?[signature][hline] 4ever Be$ikta$
Quamen

Norton_Antor, 05 Ağustos 2004 00:42 tarihinde demiş ki:
mp3 günah kullanmayın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slush3rz, 07 Ağustos 2005 20:53 tarihinde demiş ki:
bırakın böyle muhabbetleri şampiyon beşiktaş :D

+1 destekliyorum bence de şampiyon beşiktaş !!! dostum süper bir konuya değinmişsin klebersonsuz da beşiktaş şampiyon ama geldiği iyi oldu. kupayı kaldıracak bir eleman daha oldu camiada :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
maelstrom, 07 Ağustos 2005 21:21 tarihinde demiş ki:
kupayı kaldıracak bir eleman daha oldu camiada :D

Çooooook güzeldi :)[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonick, 07 Ağustos 2005 15:31 tarihinde demiş ki:
uber bi adam olsa manchester bırakıcak kadar salak yada fakir bi klupmü vardır bi olayı çıkarmışlardır elden.

sen bunu isteyerek inanarakmi yazdin dalgami geciosun , real fakirdemi de figoyu intere verdi yada inter fakirmide vieriyle davidsi yolladi yada arsenal fakirmi de viera gibi bi adami juventusa gonderdi bu liste uzar gider
sen ya inadina kavga cikartiyim daha fazla adam kizdiriyim yorunge disina yolladigim adamlari listeye ekliyip rekor kiriyim mi diosun anlamadim saka gibisin ya!!![signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.

[Bu mesaj _Tora_ tarafından 08 Ağustos 2005 09:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş'ta başarılı olacak bence. Çok iyi bir transfer. Manchester'da aradığı şansı bulamadığı için kendini gösterememişti. Beşiktaş Avrupa'da iş yaparsa kendisi de parlar yakın gelecekte...

Appiah'la karşılaştırmak gerekirse Appiah tecrübesiyle daha avantajlı diyebiliriz. Kleberson'un gerçek futbolunu henüz izleyemedik ama bunu Beşiktaş'ta başarması yüksek ihtimal..[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Tora_, 08 Ağustos 2005 09:16 tarihinde demiş ki:
said:
Cintonick, 07 Ağustos 2005 15:31 tarihinde demiş ki:
uber bi adam olsa manchester bırakıcak kadar salak yada fakir bi klupmü vardır bi olayı çıkarmışlardır elden.

sen bunu isteyerek inanarakmi yazdin dalgami geciosun , real fakirdemi de figoyu intere verdi yada inter fakirmide vieriyle davidsi yolladi yada arsenal fakirmi de viera gibi bi adami juventusa gonderdi bu liste uzar gider
sen ya inadina kavga cikartiyim daha fazla adam kizdiriyim yorunge disina yolladigim adamlari listeye ekliyip rekor kiriyim mi diosun anlamadim saka gibisin ya!!!

okadar güzel bi cevap vermişsin ki diyecek bişi yokk[signature][hline]when he reigns all was stopped...
reignman rulezzz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...