Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gemide Kaçak Yolcu Var Kaptan

fedaykin

Öne çıkan mesajlar

Geçtiğimiz gün Booty Bay'e ratched'dan gemiye binecektim. En kestirme yol deniz üzerinde koşarak gideceğimdi ondan tabana kuvvet koşuyordum. Saldırılma derdi yok, kurt yok böcük yok rahat rahat. Sonra uzaktan bir baktım gemi limana yanaşmış bile bende belki yetişirim ümidiyle depara kalktım ama nafile. Tam iskleye yanaştığımda gemi kalktı bende geyiğine geminin önüne doğru koştum bakalım ezinde ölücem mi diye. Bir baktım kafam geminin içine girdi ve gemi beni sürüklüyor :) Bu şekilde 5 dakika bekleme zahmetinden kurtulup Booty Bay'e kaçak bir seyahat yaptım :D

[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"

Sosyal ağlarda paylaş

yok o zaten açıktı üzerinde düşünmemiştim direkt aldım ss'i :)[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

48 olarak ayarladım da kaçını kulanıyor bilmiyorum

said:
muzcu, 18 Ağustos 2005 20:11 tarihinde demiş ki:
fedaykin sanal bellek kaç ram?
[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

insomniax kullanıyorum mod olarak, süper bişi tavsiye ederim. Bir iki de ufak eklemem var tabii ki.

Ha bu arada götüme laf edenler ile 60 olunca bir kez daha konuşalım :D[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

38'im şu an 40 olayım mail giyicem hiç merak etmeyin siz :)[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...