Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

insan yürüyüşü

cenin

Öne çıkan mesajlar

bu gün bir yerde bir süre beklemem gerekti etraftan geçenleri izledim baya...
Hani yürürken kolları ileri geri sallıyoruz ya aslında çok komik ve kötü duruyo ya..
Yada ben iyice herşeyden tiksindim yabancılaştım herşeye.[signature][hline]'But I don't want to go among mad people.'Alice Remarked.
'Oh,you can't help that.'said The Cat:'We're all mad here.I'm mad you're mad.'
'How do oyu know I'm mad?'said Alice.
'You must be,'said The Cat 'or you wouldn't have come here.'
'Alice's Adventures in Wonderland'
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Boenx, 18 Ağustos 2005 21:49 tarihinde demiş ki:
Niyeki ya kışın siz paltonun içine elinizi sokmazmısınız cebine ozaman sallamıyosunuz işte :)

abi buz filan oluyoya o hesap

said:
Eternal, 18 Ağustos 2005 21:49 tarihinde demiş ki:
Elini cebine sok bişey olmaz.
Ama dışardan gerçekten odaklanıp bakınca bi süre sonra cok garip bi hareket gibi geliyo.

abi odaklanınca kopuyon zaten o kadar saçma bir hareket gibi geliyo ki anlatamam....[signature][hline]'But I don't want to go among mad people.'Alice Remarked.
'Oh,you can't help that.'said The Cat:'We're all mad here.I'm mad you're mad.'
'How do oyu know I'm mad?'said Alice.
'You must be,'said The Cat 'or you wouldn't have come here.'
'Alice's Adventures in Wonderland'
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hiçbişeye dikkat etmiycen.Acaip kusur bulursun ya ne b.ktan bi dünyaymış burası dersin.

"Neden insanlar ellerini kollarını sallayarak yürüyo" "Neden yere bakıyolar" "Suratımda kaç tane sivilce var" "Bu arabalar niye bukadar gürültü çıkarıo" "Dünya niye yuvarlak değilde geoit" filan bi süre sonra bıktırıyo.

Hiç detaya inmiycen en iyisi o.Detaya indinmi en güzel şeyde bile bi kusur bulursun.Dünya güzelini getirsen "makyajsız hiçbişiye benzemez", Pahalı bi araba getirsen "çok benzin yakar" filan inan bana bu dünyada herşeyin bi kusuru, bi sorunu var.En iyisi onları görmemek
Sosyal ağlarda paylaş

atletizm de 16000 metrede kollarını sallamadan koşan bi çinli bayan atlet var tipi zaten komik bide sallamadan koşunca daha da komik oluyo[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!

[Bu mesaj Akerfeldt tarafından 18 Ağustos 2005 22:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 18 Ağustos 2005 21:44 tarihinde demiş ki:
ben sallamam kollarımı ya
yada bana oyle geliyor

yok ama sallamıyorum

sanırım

?!?

ilahi cenin adamı 2 dk paranoya yaptın haha..[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

ben böle kambur ve çökmüş yürüyorum boynum da hafif önde oluo ellerim de böle yanlarda sarkıyo kafalarına göre sallanıolar flm
bazen yanımdaki insanlar tutup belimi düzeltiolar 2 adım atıom yine çöküom :P[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...