Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: Bloodlines çıktı.

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Buyrun bugun oynarken farkettigim bir kac bugdan sslenebilenler

birincisinde adamlarin ellerinde 5 kart var olup yok oluyor ve bu goruntuye donusuyor goruntu bugi
ikincisinde dugmeye yaklastigimda e ye basabilmem gerekiyor yani alttaki yuvarlakta use isareti cikmali ama cikmiyor ta nereleri gectim bastan bunun icin ... buyrun elyvn bey[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....

[Bu mesaj Disappear tarafından 22 Kasım 2004 22:52 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

1) patch yok sanirim
2) evet buglu oyun, ben de farkettim. ama oynamani engellemiyor. yani kart adamin elinde olmus, olmamis, ne farkeder? ya da asansor dugmesi mouseyi belli bir yere getirince gozukmus gozukmemis? nolcak yani. ona bakarsaniz hl2 de de bazen dusmanlarin yanindan geciyorum orali bile olmuyolar..[signature][hline]Borbag, 25 Eylül 2004 21:55 tarihinde hakli olarak demiş ki:
yeteri kadar seksi ve/veya güzel bir kız her adama her istediğini yaptırır.
Sosyal ağlarda paylaş

ahoy hala gelmedi mi! oeh artik ben de indirdim aptallik ettim sildim bi boklar oldu. recovery yapayim dedim olmadi sifre felan istiyo butun iyi recovery ler registry code da yok kafayi yicem...[signature][hline]Chemical, pokemon_RIZA'ya 21 Kasım 2004 22:41 tarihinde demiş ki:
ya harbiden pokemonmuşsun lan sen
Sosyal ağlarda paylaş

jadelith ve elvyn pardon ordaki use olayi gozukmedigi zaman asansoru cagiramiyorsunuz ve oracikta kaliyorsunuz stuck oluyorsunuz bumu onemli degil en son save nerdeyse yallah oraya lol bumu onemli degil ya bunun gibi kactane var delirtiyor adami[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

bug yüzünden boktan diyeceksek, daggerfall ve fallout 2 dünyanın en dandirik oyunları.
çünkü buglar yüzünden bazı yerleri geçemiyordun, oyunu patchlesen de tonla hata devam ediyordu.
tabii daha iyi yorumlar beklerdim bloodlines hakkında.
beğenilmemiş fazla.

vampire: the masquerade redemption oynadım birkaç gündür.
oyun güzel, sürükleyici, klasik diyebileceğimiz bir oyun...
ancak herşeyinde ufak da olsa bir eksik görebiliyoruz, tam anlamıyla "hah, dört dörtlük oyun budur" diyemiyorduk.

hatta gamespot redemptiona 10 üzerinden 7 vermiş, bloodlinesa 8 vermiş.
redemption tadı versin bana bloodlines, isterse grafikleri iğrenç olsun isterse bugdan geçilmesin, alıp oynarım valla.
Sosyal ağlarda paylaş

hak veriyorum.

descent: freespace bana uzayda gemi dolaştırma hissini freelancerdan çok vermişti.
normalde uzay simulasyonlarını hiç sevmezdim.
arkadaşlar wing commander, x-wing vs tie fighter felan konuşurken hiç elimi sürmemiştim o oyunlara.
ancak bu freespace çok hoşuma gitmişti, beni uzay simulasyonu olayına ısındırmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

disappear: evet gozukmeyen bircok buton var. fakat gozukmemesinin sebebi kullanilmamasi. yani orayi gecmenin baska yolu var demektir bu.

hollywooddayim. oraya kadarki butun questleri yapmis olmam lazim. yardimci olayim istersen. nerde bu yer?[signature][hline]Borbag, 25 Eylül 2004 21:55 tarihinde hakli olarak demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jadelith, 23 Kasım 2004 02:39 tarihinde demiş ki:
disappear: evet gozukmeyen bircok buton var. fakat gozukmemesinin sebebi kullanilmamasi. yani orayi gecmenin baska yolu var demektir bu.

hollywooddayim. oraya kadarki butun questleri yapmis olmam lazim. yardimci olayim istersen. nerde bu yer?

jade yahu allahim ben salakmiyim ? 10 dakika once inmek icin bastigim buton yok gozukuyor allah allaah oyuna alsyum a gittigimde kardesleri gormek icin ciktigin asansorun dugmesi o kardeslerle konusup inmek istedigimde asansor gelmedi delirdim
bu arada downtowndayim lagimda bulasici hastalik tasiyan bir yaratik ariyorum nerde bu bill midir nedir adam soyledi lagimdaydi diye ama bulamadim[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

yok yaw salaklikla alakasi yok : p ok tamam bende buglari var oyunun dedim zaten yok diyen kimse yok. source buglu bir motor sanirim. (bkz. hl2+vampire+css)

ilkini oldurmediysen, empire bilmemne oteline git, recep'ten anahtari al, 5. kata cik, ordaki sagdaki ilk oda sanirim.

ilk diseased i oldurduysen, o zaman o "bum" un oldugu yerin (anarch barinin karsisindaki alley) daha ilerisinde bir sewer girisi, oralarda da bir kapi var. ya kapidan giriyodun ya da yanda bi tunel var ordan. hatirlamiyorum tam.

eger 2. de oldurduysen, enlightened one badge si var, onu al, sonra sehirde bir bina var o cult un resminin oldugu bikac tane, oranin arka sokagina gir, orda bir giris var ordan gir.binada dolas, burdaki yaratiklar respawn oluyolar bu arada, yaratigi bul kes bic :)[signature][hline]Borbag, 25 Eylül 2004 21:55 tarihinde hakli olarak demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Bug source'ta değil. Fakat oyunun nasıl bug'lı olduğunu anlayamadım. Yani bunca zamandır bahsettiğiniz gibi basit ama sinir edici bug'ları nasıl gideremediler anlamadım. Farketmediler sanırım.

HL2'de bu kadar çok bug yok. Ben sorunsuz bitirdim oyunu.
Ayrıca oyunu hala edinemedim ya, hiç bir yerde yok. CloneCD olduğu için yok sanırım. Netten mi çeksem ne yapsam pff.

[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor

[Bu mesaj LathspeLL tarafından 23 Kasım 2004 15:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende oyun clone olarak var,fakat çalışırken açık alanlarda takılıyor,bariz zor çalışıyor.minumumda oynuyorum herşey kapalı,1024*768 oynuyorum.
radeon 9600xt,512 ram,amd 2500.
bunun nedenini bilen var mı?clone cd kullanan arkadaşlarda böyle bi sorun var mı?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 23 Kasım 2004 02:42 tarihinde demiş ki:
simdi ukalalik yapcam...

sanki oyuna 5 kurus verdinizde sikayet edionuz ha! :P

ben şunu diyeyim ben alsam böyle bir durumla karşılaşsam oyuna giden para için şikayet etmem ama insan bu oyunu bekliyor işte çok eğlenicem fln hayaller kuruyor ama o minicik bir bug bile tüm keyfinizi kaçırabiliyor
Sosyal ağlarda paylaş

belki firma önce buglı versiyonu yaydık diye fake olarka çıkardı alpha ya da betayı sonra orjinal kutularda asıl versiyonu koydu
güzel bi taktik olurdu haha feci patlatırdı korsan marketi :P[signature][hline]I repeat myself when under stress
I repeat myself when under stress
I repeat myself when under stress
I repeat.
Sosyal ağlarda paylaş

hl2 fanatiklerinden gina geldi beah. hl2 lafi gectigi anda "hl2 super oyun" diye post atmaya gerek yok ki :)

ayrica source bugsiz nasil dersin anlamadim. planethalflife forumlarina bakman yeterli. sende duzgun calisti diye bugsiz demek degil (ki vampire bende bugsiz calisiyor su anda, ama bu bugsuz oldugu anlamina gelmiyor)[signature][hline]Borbag, 25 Eylül 2004 21:55 tarihinde hakli olarak demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Source bugsız demek Grafik motornunun bugsız olduğudur. Oyunlardaki sorunlar programlamadan dolayı oluşur.

Source'un tek bug'ı var bana göre oda seste ki cızırtı sorunu. Onunda fix'i bugün yada yarın çıkıyor.

Tabi bu HL2 ve CS:S'de bulunan bir ses problemi. Bloodlines'ı edinemediğim için aynı sorun var mı bilemiyorum.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

tobe

niye bende bug olmuyo? kopya mi sendeki? hayir yani bir tane bile bug bulamadim ben simdiye kadar. yurume efekti biraz yamuk ama o da bug deil yani ;p[signature][hline]Borbag, 25 Eylül 2004 21:55 tarihinde hakli olarak demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...