Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye de bu t sihrtü bulma ihtimali

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

eet arkadaşlar gördümm hasta oldum ya Türkiye de bu t sihrtü bulabilirmiyim ? var mı satan yer bilen var mı :(

Alucard sen bizim her şeyimizsin...[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]

Sosyal ağlarda paylaş

böle kaliteli baskıcı nerde vardır :/ yıkamayla çıkmıycak boya gibide kalıp kalıp olmıycak sanki böle üstünde gibi olcak :P[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

ya ama kaliteli olmalı benim istediğim yoksa bu hellsingin süper resimleri var gerçi insanlar nasıl bakar bilmiyorum ama üstümde vampir resmiyle (gerçi o vampirden üstün bişi) dolaşmama :P[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

www.hlj.com bak belki netten siparişle getirtebilirsin..[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...