Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zenci bayan vokalli slow şarkılar..

Christoph_Vassel

Öne çıkan mesajlar

dün açtığım topicde fazla bilgi alamayınca bugünde bunu çekti canım..hani böyle konturbass veya piano eşliğinde tek ya da 2-3 zenci bayan vokalin söylediği şarkılar vardır..türünü bilmiyorum kusura bakmayın :)

tanıma uyan şarkılar bilen varsa ve paylaşırsa sevinirim..teşekkürler :)[signature][hline]Everyone's pointing their fingers
Always condemning me
And nobody knows what I believe
I believe..
Sosyal ağlarda paylaş

des'ree ve sade'in şarkıları arkadaşım senin aradığın şey :) des'ree nin pop şarkıları da var ama sade in hemen hemen hepsi slow, lover's rock albümünü ayrı bi severim heleki.. des'ree nin de romeo&juliet soundtrack de bi parçası var adı kissing you idi yanlış hatırlamıosam, süferdir yani :)[signature][hline]Fly the ocean in a silver plane
See the jungle when it's wet with rains
Just remember till your home again
You belong to me
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 17 Ağustos 2005 21:25 tarihinde demiş ki:

Kaka Renkli Skin

:D koptum

henüz tavsiye şarkıları dinlemedim ama..ya nasıl desem..cnbc'e de de bir dizi vardı..adını hatırlamıyorum..bir işyerinde herkes akşam çıktığında bir pub'a giderdi ve orda yine çalışanlardan tombiş bi ablamız vokal yapardı..hani gece müziği kıvamında şeyler..bilmem dilimin vardığınca anlatabildimmi..[signature][hline]Everyone's pointing their fingers
Always condemning me
And nobody knows what I believe
I believe..
Sosyal ağlarda paylaş

ella fitzgerald, arethra franklin, tracy chapman gibi şahane insanların herhangi bir şarkısı sana hitab edecektir :)

said:
elvyn, 17 Ağustos 2005 12:05 tarihinde demiş ki:
Pink Floyd - The Great Gig in the Sky

üzgünüm ama bu manyak şarkıyı clare torry adında beyaz bir kadın söylüyor. şaşırtıcı di mi?

[signature][hline]abandon your life for three months..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...