Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uydurulan (yanlış anlaşılan) sözler

reyou

Öne çıkan mesajlar

mesela ben en çok şu fifanın falan başlangıcında bi adamın dediği "EA sports tine game"`i halen o şekilde anlarım :)
yoksa o biçok arkadaşın dediği gibi "EA sports turn again" mi?

bide freestyler şarkısının nakaratını şöyle uyduruyodum :)

vıttı freestyler fucka mucha ho, vıttı freestyler..dıtı dıtı dıtı... :)

ha bide şey vardı : ay inanmıyorum diye bi parça vardı aşkın nur yenginin onuda az bi zaman önceye kadar :

aylanmıyorum, aylanmıyorum... şeklinde anlıyordum :)[signature][hline]sen bu yazıyı okurken senin hayatından 5 saniye çaldım. 6 oldu,7,8,9...
Sosyal ağlarda paylaş

EA Sports. It's in the Game! doğrusu.

Freestyler için de ilginç bir yorum, onun da doğrusu "Check the Microphone"[signature][hline]Paticik.com'a yarayacaksa, bu bölüm bir reklama ayrılmıştır... Herhalde yapsam yapsam Nescafe reklamı yaparım, süper bir şey ben günde 25 fincan içiyorum.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

offspringin americana albümünün introsunu şöyyyle uydurdum
welcome to americana please make your sellection follow //sanırım bu kadarı doğru)) gerisini yüz kere dinledim ama çıkaramadım işte yorumum ne demekse artık by pound sign now
evet bu kelimeler o kadar anlamsız bir cümle oluşturuyo ki ingilizceyi iyi biliyorum böyle bi cümle olmaz bilmiyorum eminim ama ama duyunca ne diyo anlamadım böyle geldi puf =)[signature][hline]my silence knows what your silence means...
Sosyal ağlarda paylaş

EA sports it's Ain't a game!
Demiyomu oarada yaw seneler sonra bunu çıkardım bir de seneler sonra anladım diye sevinmişstim :lol:[signature][hline]Marv: I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.
Sosyal ağlarda paylaş

"EA sports it's Ain't a game! "
Valla güzel uydurma ama "ain't" zaten isn't demek, it's isn't a game biraz çılgın olmuş, all your bases are belong to us gibi :)[signature][hline]Paticik.com'a yarayacaksa, bu bölüm bir reklama ayrılmıştır... Herhalde yapsam yapsam Nescafe reklamı yaparım, süper bir şey ben günde 25 fincan içiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir ara kulağıma şöyle bir söylenti gelmişti..
istanbulda bir radyo da geçen bir konuşma:
-evet sayın xxx bizden hangi şarkıyı istiyorsunuz?
-mustafa şarkısını..
-mustafa!?..hmm..çıkaramadım biraz mırıldanır mısınız?
-Mustafaaaa yağmur var istanbulda...gözleriiiim dolu dolu oluy..

duyduğumda yarılmıştım..:D[signature][hline]İmpressive...The Most İmpressive...
Sosyal ağlarda paylaş

:lol: muhauhauhuhauha Mustafa şarkısı abi nasıl ya...[signature][hline]Marv: I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.
Sosyal ağlarda paylaş

lanetler olsun EA'e adamlar bir halt yemiş kimse anlamamış
deli kuyu taş hesabı senelerce anlamaya çalışmış herkes :lol:[signature][hline]Marv: I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden informer diye bi şarkı vardı hatırlarsınız. aradan kelimeleri cımbızla alıp anlardım hehe.. bugünkü one thing şarkısı gibi. ama artık lyricslerden gerçekleri öğreniyoz. Ayrıca bazen anlamasanda kelimeleri şarkıyı kafana göre mırıldanmak hoş oluyo hala..[signature][hline][i]Hayat güzeldir - Life is good
Sosyal ağlarda paylaş

Ea Games to the games :lol: hala öle bilirdim...
Bi de şey var ;
Area masters :lol: ki o efsane...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

"Freestyler için de ilginç bir yorum, onun da doğrusu "Check the Microphone"

alakası yok ''rock the microphone'' diyor. lyricz den baktımdı ."

Yaşlandık artık o kadar da hata yapalım yahu, freestyler dinlemeyeli kaç sene oluyor :) Rock the microphone'du doğru...[signature][hline]Paticik.com'a yarayacaksa, bu bölüm bir reklama ayrılmıştır... Herhalde yapsam yapsam Nescafe reklamı yaparım, süper bir şey ben günde 25 fincan içiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

o yazış oluyodu direk zaten. bir de şarkıların sozlerini direk sallayıp (ingilizce bile degil, oyle yani) şarkının melodisine uydurup soylemek vardı, hala da var, ilerde de olur herhalde[signature][hline]biz sultani için şoyle boyle deseler şoyle boyle oluruz, severiz çünkü keratayı
Sosyal ağlarda paylaş

"Tiyeenc muyaan ninja töööörıls" şeklinde söylerdim, sadece ninja lafını anlardım o zamanlar, 1990lı yıllar ben ilkokuldayım, ninja tosbağalar ise Star'daydı yanlış hatırlamıyorsam.

Şimdi yeni versiyonu çıkmış, çok karaktersiz buldum, çocukları uzak tutmak lazım.

*!"Ergen değişken ninja tooosbaa, ergen değişken ninja tooosbaaa" söylerek uzaklaşır.*[signature][hline]Paticik.com'a yarayacaksa, bu bölüm bir reklama ayrılmıştır... Herhalde yapsam yapsam Nescafe reklamı yaparım, süper bir şey ben günde 25 fincan içiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de power rangersın başlangıç müziğini anlamıyodum ben o zaman ing yoktu sormuştum birine bana
doktor power rangers demişti
orjinali go go muş :lol:[signature][hline]Marv: I'll stare the bastard in the face as he screams to God, and I'll laugh harder when he whimpers like a baby. And when his eyes go dead, the hell I send him to will seem like heaven after what I've done to him.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...