Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çılgın komedi filmleri.. (Tavsiyelerim , Yardım)

CrayTotem

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar boş zamanım cok olduğu için kendimi filmlere vurdum..Yeterince klasik izledim şimdi sıra biraz gülmeye geldi sanırım..Çok önceden izlediğim ve ismini unuttuğum filmlerden bi kaç sahne yazıcam hatırlayan olursa yardım rica ediyorum..
Ayrıca bir kaç film tavsiye ediceğim..
Bu arada çılgın komedi filmleri derken Scary Movie ve Road trip gibi cittiyeti az olan filmlerden bahsediyorum...

Neyse konuya girelim ilk olarak tavsiye ettiğim 1-2 filmi yaziyim...

Eight Legged Freaks ile başlıyalım..2002 yapımı..Örümceklere ilginiz varsa ve gülmek eğlenmek istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim..
Bi inceleyin
Uçak pilotunu Snoop Dog un canlandığı süper komedi filmi Soul Plane..2004 yapımı..
Tabiki Scary Movie serisi..
How High..Çok iyi sayılmaz ama güldürüyor...
Just Visiting oldukca hoş..
Road Trip ve Euro Trip...

Topiği asıl açma nedenime gelirsek bu filmlerden daha 10 larca var ama ben bildiklerimin isimlerini unuttum..
Bilmediklerimide merak ediyorum.. =)
Lütfen herkes bildiği bu tip filmler paylaşsın ve tavsiyelerini yazsın..

Son olarak ismini hatırlamadığım 3 filmi sorucam..
1 i hakkında hatırladığım tek şey afişinde 3 gözlü sarı renkli bir gülen surat olması..Film evrim hakkında bir komedi filmiydi..
2. filmden sahneler 3-4 sahne hatırlıyorum 1 tanesini yaziyim..Öncelikle film ot hakkındaydı..Hatırladığım sahnede ot bağımlısı olan arkadaş aşık olduğu kızla dışarı çıkıyordu..parası çok azdı ve ekranın üstünde yazıyodu kız bişeyler istedikçe yani adam para harcadıkça ordakı sayı düşüyordu en sonunda 50 cent mi ne kalıyodu..Dondurmacıya gitmek istiyodu kız adam napıcanı şaşırıyodu dondurmacının önünde elinde bardak olan 1 dilenci vardı..Bizim adam ona acır bir gözle bakıyodu sonrada dayanamayıp son parasını çıkartıyodu adamın bardağına doğru elini uzatıyodu..Sonrasını görmüyoduk ve adam dondurmacıya girerken birden yukardaki sayı artmaya başlıyodu =)

3. film ise dağda geçiyo kayat tesisini korumaya çalışan snowboard cu gençleri anlatıyodu film..Sanırım zengin biri alanı satın alıp otel kurmaya falan karar veriyodu..Hatırladığım şeyler ise öncelikle devamlı sarhoş olup sızan bir arkadaşları vardı ve ona devamlı şakalar yapıyorlardı..gay bir arkadaşları vardı barda çalışan ve gay olduğunu saklardı kızlardan hoşlanıyo gibi yapardı devamlı..Birde hatırladığım kadarıyla her sene en iyi board cuyu seçmek için bir yarış yapıyorlardı ellerinde 1 bardak bira ile..Aşağı ilk inen ve heykelin poposunu elleyen kazanıyodu ama bardağın içindede bira kalmış olmas gerekiyordu...

Bu kadar.. =)
haydi şimdi yardımlaşalım lütfen hatırlayanlar bana şu filmleri söylesin ve çok beğendikleri diğer filmleri tavsiye etsinler..[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe

[Bu mesaj CrayTotem tarafından 09 Haziran 2005 21:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

-Ace ventura: pet detective serisi :) jim carrey başrölde :)
-Waterboy :) adam sandler ın en süper filmi bence, gül gül ölmüştüm ilk izlediimde :)
-Robin Hood:Men in Tights :) kesinlikle favorim bi film daha güzel ti ye alınamazdı :) izleyenlere bi quote:
-hapşu?
-çok yaşaa.[signature][hline]Your Ad Here!
Sosyal ağlarda paylaş

@Horozzz : Sağol izledim...
@nileppezdel : Hehe sağol..
@Aegean : Heheh evet ya efsanedir =) hatırlattığın için sağol çekiyim yine...[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Cray Totem/sNaKe
Sosyal ağlarda paylaş

abi bide direk sıkıyorum ama, 3. filmde owen wilson un oynuyo olma olasılığı var, abuk icinde xtreme olaylar barındıran filmlerde sıkca rastlanan bi oyuncu o. adam ayrıca pro skateboarder mıs hiç bilmiyodum bi kaykay filminde görünce direk yarıldım :)[signature][hline]Your Ad Here!
Sosyal ağlarda paylaş

Salak ile Avanak 1 ide 2 yide izledim =)

Shaun Of The Dead i araştırıyorum şu anda ilgimi çekerse bu gece çekicem hadi bakalım =)[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Cray Totem/sNaKe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aquila, 10 Haziran 2005 00:14 tarihinde demiş ki:
Harold and Kumar go to White Castle
Kung Fu Hustle
Kung Pow: Enter the Fist

aklima gelirse baska gene yazarim...

Sağol ya aquila Kung Pow 2 nin tanıtımı varya 1 in sonunda o yapılıcaktı açıklama vardı..Yapıldı diye duyumlar aldım bilgin varmı?[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Cray Totem/sNaKe
Sosyal ağlarda paylaş

Evet dalgasına yapılmış diye açıklandı başta ama sonra yapılıcak dendi..Sevgili yönetmenimiz başrol uyncumuz kısacaki herşeyimiz olan Steve oedekerk b@b yapıcam dedi bi ara.[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Cray Totem/sNaKe
Sosyal ağlarda paylaş

çılgın komedi filmleri derken absürt filmleri soruyorsan, yazayım hatırladıklarımı.

Hot Shots!
Hot Shots 2!
Airplane!
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!
Repossessed
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
Naked Gun 33 1/3: The Final Insult
Wrongfully Accused
Scary Movie 3
Spaceballs
Robin Hood: Men in Tights

bir de bunlar kadar absürt olmasa da:
Blues Brothers[signature][hline]Beş Hececiler
-Never trust a bartender with bad grammar.
-Doom to all who threaten The Homeworld
-For Auir! En Taro Adun!

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 10 Haziran 2005 00:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bone o tip filmlerden bahsediyorum...
Onların 4/3 ünü izledim izlemediklerimide araştırmaya başlıyorum şu anda...

Ayrıca ne kadar abzürt filmler desemde benim için 2 isim vardır...

Rob Schneider ve Adam Sandler ikisinede taparım resmen..Onların filmleride olabilir..Ama Adam sandlerın web sitesini yakından takip ettiğim için sanırım 2 sininde izlemedim filmleri yok =([signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Cray Totem/sNaKe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aegean, 10 Haziran 2005 00:43 tarihinde demiş ki:
off rob scnheider şeydeki eleman dimi, its a man's world?
o diziyi cekip izlemek lazım tekrar tekrar ya süperdi bence :)

Evet o diziyle başladı benimde adama olan düşkünlüğüm zaten...
Sonra filmlerini izlmeye başladım ve dizideki performansının adamın 10da 1 olduğunu anladım...Adam her açıdan süfer...
Adam sandler ı da bana sevdiren Rob oldu...[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Cray Totem/sNaKe
Sosyal ağlarda paylaş

Eh o yüzden sevdiren o dedim zaten..Çünkü çok yakınlar...
Bazen baş rolde beraberler bazen ise biri başrolda biri sadece 1 saniye gözüküyo =) Ama herşekilde beraberler...

Filmde biri varsa diğeri yoksa CAST kısmına dikkat edin diğeri mutlaka kamera arkasında bi görev almış oluyo =)

Bu arada Leslie Nielsen zaten efsane herhalde konuşmanın manası bile yok =/[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Cray Totem/sNaKe

[Bu mesaj CrayTotem tarafından 10 Haziran 2005 01:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben de bir filmi sorayim o zaman.
Böyle tamamen dagatmis lise ögrencilerinden olusan bir sinif türlü saçmaliklar yapiyorlar aralarindan birinin yazdigi mektup sayesinde Washingtona gidiyorlar. Hatta ögrencilerden biri sisman ve takintisi ille de Sarisin japon bir hanimla beraber olmak ve birgün asansörde karsilasiyor bunlar. Bir sahne daa cvardi aklimda o da bunlari washington'a götüren otobüsün soförü uyusturu sebebiyle direksiyon basinda ölüyor falan öyle bir filmdi adini hatirliyorsaniz yazarsaniz çok sevinirim.[signature][hline]Garbın cebin-i zalimi, affetmedim seni
Türküm ve düşmanım sana, kalsamda bir kişi!
Sosyal ağlarda paylaş

Shaolin Soccer'ı ve Iron Monkey'i tavsiye ederim tam senin aradığın klasmana giriyolar "çılgın komedi" ehe :) bi de bi aralar "Yenilmez Asyalı" diye bi film izlemiştim çin yapımı o komedi değil ama öyle bi uçuyolarki gülmekten ölüyosun, bi sahnede böyle tüfekli askerler filmin kahramanı olan arkadaşa böyle kurşuna dizermiş gibi karşısına geçip ateş ediyolar, arkadaş o an havaya zıplayıp (?) tüm kurşunları havada yakalayıp (!?) aynı hızda (!?!?) geri atıyo tüm manga mefta...böyle gemiyle giderken havadan uçurtmalara bağlı ağır zırhlı samuraylar felan saldırıyo eheh hayatımda hiç öyle geyik film görmemiştim[signature][hline]Starcraft bölümünde din tartışılsa...
kermit:Hydra ateistmiş ben öyle duydum
screamer:Zerglerin Allahsız olduğu Kerrigan dan belli,
Talaras, da Lvl 50 Druid of BL (Retired)

Sosyal ağlarda paylaş

Shaolin Soccer'ı bilirim süferdir =)

Hatta hastasıydım bi ara etkisinde kalmıştım hehe.
Ama filmde beni en çok güldüren o akdar saçmalığın üstüne nedense bayan kalecinin o kadar süfer giriş yapıp yanlış kaleye geçmesi olmuştu =D[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Cray Totem/sNaKe
Sosyal ağlarda paylaş

harbiden süfer filmdi shaolin soccer, ayrıca shaolin kungfuda öğrenilmesi elzem bi sanattır, yarın öbürgün öyle BMW'miz olursa filmde ki gibi yandan gömüp park ederiz ehu :P[signature][hline]Starcraft bölümünde din tartışılsa...
kermit:Hydra ateistmiş ben öyle duydum
screamer:Zerglerin Allahsız olduğu Kerrigan dan belli,
Talaras, da Lvl 50 Druid of BL (Retired)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...