Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kapalı alanlarda sigara

irin

Öne çıkan mesajlar

said:
Dela, 17 Ağustos 2005 20:50 tarihinde demiş ki:
ailede astim var ve annen tuvalette sigara iciyorsa ailenin tek sorunu astim degil.

Annemde yok bende ve ablamda var.
Bende sigara falan olunca aşırı etkilenerek baş gösteriyor ablam bariz astım zaten.
Benimde başlıyabilir yani sigaraya başlasam astımıda tetikler mesela.

Annemin tuvalette içmesi harbiden sinir bir olay ama şimdi içirtmiyorum elimden geldiğince ama sabah tuvalete giricem bi açıyorum kapıyı ohoo ot içmişler sanki içerde, resmen duman dolmuş.[signature][hline]guns don't kill people, bullets do.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende tam astım yok diyorum ablada var astım bende astımın hafif şekli var direk astım olmuyor ama sigara gibi etkenler çok etkiliyor.

Servistekilerede bin defa söyledim içmeyin şunu geberiyoruz sanane lan göt diyip içiyorlardı.
Sonra şikayet ettik gene içti herifler.
Sora doktorlara gittik bütün ciğerler tahriş. Söylememe rağmen içmelerine sinir oluyorum ya nereye gidicem göt kadar serviste?[signature][hline]guns don't kill people, bullets do.
Sosyal ağlarda paylaş

Annem sigarayı bıraktım diyordu 1 yıl önce falan.
Tuvalete girdim baktım izmarit.
Tuttum kolundan "nebu?" dedim.
Eoo yavaş yavaş bırakıyorum falan dedi.
Ulan madem sigara içecen filtresini ikiye bölüp at ki kalmasın tuvalette, hayret birşey ya.

Ana oğul ilişkimiz bi garip zaten, fotoğrafları koysam, askerlik fotoğrafı gibi.[signature][hline]g3nk.
Sosyal ağlarda paylaş

bende 2. sınıf falan olayını saçma buluyorum birisi anneme gelse küccük çocuk ehe ehe 2. sınıf dese döverim.
Valla sigara içenler içsin kendi ciğerleri:) çok basit.
Hatta direk siyanürlü içip geberseler gene üzülmem.
Ancak arkadaşım falan içmeye başlarsa sonuçlarını söylerim ve vazgeçirmeye çalışırım.
Ama vücut kimyası bu. Nikotin. 1 Damla nikotin onbin laftan daha ikna edicidir. Zorlamam hali ile bırakırım.

Ama bazı hıyar herifler inadına bana zarar vericek şekilde dibimde içerse ve söylememe rağmen laftan anlamazsa olay çıkarırım. Orada ucu bana dokunuyor çünkü.[signature][hline]guns don't kill people, bullets do.
Sosyal ağlarda paylaş

ben iciyorum ama gelip suratıma "HÖPÜFF" diye uflerse bende rahatsız oluyorum o durumda haklısın ama ynındda oturup icerse sana uflemeden :) o zman pek bisey demeye hakkın yok[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten özgürlük başkasına zarar verdiğinde biter.
Birde sigara içen adamın dibine girenler var. Bu saçma mesela. Ama otobüse zorunlu olarak biniyorsun mesela. Binmesen eve gidemezsin. Orada sigara içen adamın yanına gelirsen söndürtme hakkın var çünkü insanların zorunluluktan geldiği bir yer orası.
Birde banane kardeşim binme otobüse taksiye bin derse dövülmelidir o kişi.
Ama gelip sahil yolunda sigara içen adamın yanına oturup söndürürmüsün dersen salaklık tabi.
O yüzden halka açık kapalı alanlar yani insanların kullanması gerektiği yerlerde sigara içmek sonra gelmicektin demek saçmalık.[signature][hline]guns don't kill people, bullets do.
Sosyal ağlarda paylaş

Sigara ıcen bazı kısılere 2.sınıf muhb.i yapılmıs oncelıkle sigaraya cogu kısı ozentılıkle baslar bu dogrudur fakat ben şahsen içiyorum ama bana kımse 2.sınıf vatandaşsın dıyemez.Üstune cogu yemek yenılen yerde sıgara ıcılmez tabelası war içeri hanzo gelmedıgı surece orda sıgara ıcılmez orda oturup artık naaparsın yemek mı yersın bılmem.Ayrıca dısarda sıgara ıcılemez fln denılmıs cok sacma bı sey hava benımde havam senınde havan bu seye donmus elemanın tekı maç yapar kımseyı almaz ama orda senın oynama hakkın wardır ıste bız bu hakkı 2.vatandaşlar olarak alıyoruz.Bi de sıgara ıcılen bı yerde bıle olsa bana bırı dese cok rahatsız oluyorum hastayım dıye oncelıkle sıgara ıcılen bı yer oldugunu we baska yere gecmesını soylerım ama baska yer yoksa we ark. zoruyla gelmıs gıbı gorunuyosa en azından arkamı fln donerım ki buda ınsanlıktır normalde sen birine desen nasıl tepkı werıcegını bılmezsın...[signature][hline]Self control;
Breaks down..!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SirAnubis, 17 Ağustos 2005 20:37 tarihinde demiş ki:
sigaradan nefret ederim ama feci nargile içerim de sigara kadar etrafa zarar vermem . çünkü nargile içilen yer belli ama sigarayı her yerde içiolar pasif içicyim of sux boşu boşuna benim ciğerler gidio

Sen...pek bilmiyorsun galiba arkadaşım ? Sigaradan daha çok ciğerlerini öldürdüğü gibi beyin hücrelerini de hızla yokeder nargile ... Bilgi/fikir 3 .[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bunun tartışmasını niye bu kadar büyütüyorsunuz ? Ben içiyorum onlyreal efendi içmiyor . O beni 2. sınıf insan görüyor dolayısıyla ben onu 3. sınıf insan kategorisine aldım . Herkes iyi geçinmek durumunda değil . Bana saygılı gelin ciğerimi yiyin arkadaşım gelip de 2.2.2.2.2. pls dersen sevmem seni .[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Kapalı alanda sigara içmeyin. Millete yazık.

Ha sigara tiryakisisin, ve de gittiğin mekanda seni düşünüp de sigara içilebilen bir alan yaratılmamış ise, o mekana da bir daha gitmeyin, durumu da şikayet kutusuna yollayın (eğer öyle bir kutu varsa).

Bunun dışında kişisel ve arkasında sonuna kadar duracağım düşüncem olarak, sigara içen insan 2. sınıftır diyen zihniyetlerle de tamamen zıt yöndeyim.

İsteyen içer, istemeyen içmez. Bu tip bir mevzudan dolayı kimse de 2. sınıf insan olmaz.

Önemli olan insanların bir birlerine gösterdiği saygı. Konumuz sigara olduğuna göre , bu durum da altını çizmek gereken, sigara içenler içmeyenlere, içmeyenler de içenlere saygı gösterecek ve konu ile ilgili yasalara uyacak.

Bu kadar basit.[signature][hline]Quod non mortiferum, fortiorem me facit.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...