Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PvP-RP Sunucu Secimi

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaslar
Eger haftaya carsambaya kadar guildsel bir sorunumu halledemezsem Burning Legiondaki karakterlerimi silip yeni PvP-RP sunucularinda orc warrior veya undead mage den birini acicam.
Ortak bir sunucu secelim diye düsündüm baslayacaklarla, bir de kesin olarak haftaya carsamba mi olacak bu olay?[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Penthesilea, Night Elf Huntress

In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows?
Sosyal ağlarda paylaş

bence onu bekleme..cunku daha test serveri acilmamis 1.7 ile gelecek diolar..ama normal serverda acabilirsin mesela ben Stormrage de ally karakter actim gayet hos normal serverlar guildimde yardimci her isime..yada bu hamuruj mudur nedir oraya da baslayabilirsin ama normal serverlar gayet hos gank olaylari olmuo bari item manyakligi da yok pvp serverlarindaki gibi dolayisiyla yardimlasma var :)[signature][hline]Darqainu-35 UD Priest on Bladefist with Alaturqua
Darqainu-41 UD Warrior on Burning Legion with Working As Intended
StormHunter- ?? Orc Hunter on Haumarush with ??

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 17 Ağustos 2005 15:33 tarihinde demiş ki:
Niye siliyorsun BL'dekileri onu anlamadım?
Cinnet noktasindayim da ondan ya. Lagging Legion'dan da, 11 Subat sabahi 6.5 da baslayip da sonradan yaptigim malliklardan da illallah geldi valla.
Bilmiyorum kafam cok karisik karar vercem pzt ye kadar[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior

Sosyal ağlarda paylaş

Boşver silme ya. Anı olarak kalsın onlar, bakarsın aylar yıllar geçer bir mücize olur düzeltirler sunucuyu, arada girer eski adamlarla muhabbet edersin, bir iki yere gidersin. Dursunlar öyle köşede ne zararı var sana. :)

Benim merak ettiğim bu PvP-RP sunucularında pvp'nin ne durumda olacağı. Şimdi level 60 orc yolda giderken level 10 cüce görünce "aha ben cücelerden nefret ederim har har" deyip gidip öldürcek mi adamı? Yani en azından normal pvp sunucularında 5-6 level altı adamlara acıyanlar çıkıyordu arada, burda daha beter olacak gibi. Ama tabi en azından corpse camping yapmazlar.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Gloria | Level 47 | Orc Warrior | Burning Legion | Grimsoul Legion

[Bu mesaj Mirage tarafından 17 Ağustos 2005 15:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende gelicem pvp-rp serverlara ama daha horde mu alliance mı olduğu bile belli değil :p BL yi silmeden bi daha düşün derim ilerde şöyle bi bakmak için serverı özlemesende karakteri özlediğin için durur öyle kenarda, belki account satmak falan istersin hazır karakterle değerlenir, migration açılabilir geçirirsin başka servera vb
ek: düşük levellar için mana harcamaya bile deymessin bücür diyip yanından geçme rpsi yapacaz heralde :p[signature][hline]trees and i are one...

[Bu mesaj Mirluin tarafından 17 Ağustos 2005 15:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 17 Ağustos 2005 15:55 tarihinde demiş ki:
rp-pvp ne? Adamı görünce dalmıyormusun direk? Bence hiçbir farkı olmaz pvp server ile rpvp serverın. Ben derim dilsiz rpsi yapıyorum ve zihin özürlüyüm kim ne der?
O server açılsın hurrraaa diye herkes oraya doluşacak bir fark olmayacak.
Ne dilsiz rpsi karakterin neyse onun rpsi yapacaksın , gözün görüyor kulağın duyuyor[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Engin2, 17 Ağustos 2005 16:17 tarihinde demiş ki:
said:
Absolut, 17 Ağustos 2005 15:55 tarihinde demiş ki:
rp-pvp ne? Adamı görünce dalmıyormusun direk? Bence hiçbir farkı olmaz pvp server ile rpvp serverın. Ben derim dilsiz rpsi yapıyorum ve zihin özürlüyüm kim ne der?
O server açılsın hurrraaa diye herkes oraya doluşacak bir fark olmayacak.
Ne dilsiz rpsi karakterin neyse onun rpsi yapacaksın , gözün görüyor kulağın duyuyor
Elf rolü yaparken tras olup kulaklarini mi cekiyosun?[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior

Sosyal ağlarda paylaş

burnin legion ddegil gerzek legion resmen 598 kisi sıra bekledim, bir yabancı arkadasım 740 civarı sıra beklediğini söyledi bu olay dün oluyor, bilmiyorum player limiti düşürdüler herhald pinglerim iyi lag yok bende çünkü. (512k tt dsl) ama şuda var, bu pvp rp serverının rp namına hiç birşey taşımayacağındn emin olmasam denerdim bende.[signature][hline]Gaiseric LvL-60 Hunter @ Burning Legioun EU
LvL 60 time -> 12 days 06 hours 38 minutes Play time
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız bu server ile normal rp serverlarında eksik olan daha ekşınlı raidler çoğalcak gibi geliyor.Tabi birde faction leader'lere daha çok raid olur artık herhalde.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Mirekis lvl60 Orc Shaman -Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 17 Ağustos 2005 17:37 tarihinde demiş ki:
Sanırım tek bir RP-PvP sunucu olacak.
Peki 1.7.0 ile gelecegi kesin mi yoksa haftaya geliyo mu?[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 17 Ağustos 2005 17:48 tarihinde demiş ki:
Off
Peki cok saol : /
penth ben elan realms den Zagnatis hatırladın mı hehe (test surecinde ve en basında vardım). Biz 3-4 ark wow acc. alrı kapattırdıydık. Bu pvp-rp serverı acılınca tekrar acıcaz ve baslıycaz. Horde kısmındayız ben ud priest yahut tauren warrior acablrm emin değilim ama horde olacaz guild muild kuralım hazırlık yapalım :D[signature][hline]zıplayan kestane! a.k.a. mysterio & kancik
a member of nMe, a Jedi Academy, Diablo II, Half-Life, Starcraft, Warcraft III & Call of Duty clan
Kaghan [Eternal Rage], Sylvanas
Osman [xxxx], xxxx pvp-rp
Sosyal ağlarda paylaş

Son açıklama bu sanırım:

said:
We've seen some questions by e-mail and on the forums lately about the number of RP realms in the three communities. I wanted to address this concern here on the RP forum.

Yes, there's a proportionally smaller amount of RP realms in the English community compared to the German and French communities. However, there has also always been a proportionally smaller amount of players playing on RP realms in the English community than in the German and French ones.

The reasons we haven't opened a new English RP realm are...
1. We aim for all realms to have a population close to the maximum the realm can support. This is because we consider full realms to give a better playing experience and a more thriving community.
2. The population on the English RP realms in the past suggested that opening a new one would result in one or two half-empty RP realms. There were rarely queues on these realms either.
3. Now that the population levels indeed warrant another RP realm we prefer to wait for the RP PvP realm(s) to see what effect this has on the RP realms' population. We do not know how many from ER and AD will make the move (without migration), and want to make sure we do not end up with half-empty realms.

Why wait for RP PvP?
Because opening a new RP realm - with or without migration - at this time will mean it mainly takes people from ER and AD. When we later open an RP PvP realm we risk many among both the people who already moved and those who meanwhile stayed put on ER and AD moving to RP PvP, leaving one or maybe even two of these RP realms half-empty. Half-empty realms are no fun. I'm sure most people agree on that.

However, seeing how the queues persist on ER and AD we're no strangers to looking into changing our stance on this. It will depend a lot on how far into the future the RP PvP realms are. I'll bring it up and see what conclusions we arrive at.
[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]ek$i:topluignebasi
WoW:Narcosis[Burning Legion] | Shab[Warsong] | Prion[Skullcrusher]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben homoroş'taki yığılmayı görünce vazgeçtim direk girmekten. En az 1 ay beklerim açıldıktan sonra. Belki daha fazla.. Roxx0r B@B'larla mücadele etmek istediğimi sanmıyorum :)[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]ek$i:topluignebasi
WoW:Narcosis[Burning Legion] | Shab[Warsong] | Prion[Skullcrusher]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...