Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ying Xiong / Hero

screamer

Öne çıkan mesajlar

Bu filmi izlemek bana işkence gibi gelmişti.
Crouching Tiger and Hidden Dragon ile kıyaslayamam, onu zevkle izlemiştim.
Filmi yarımyamalak izlememe rağmen pek karışık bir konusu olduğunu düşünmemiştim.
Konunun bir amacı yoktu.
Geyik derecesine varan felsefe vardı, adı felsefe sadece, içi boş.
Quentin Tarantino ismini neden böyle bir filme satar onu da anlamadım :)[signature][hline]is all that we see or seem
but a dream within a dream?

Edgar Allan Poe
Sosyal ağlarda paylaş

Bu filmi bana açık adrese yollayana tam 10ytl vericeğim ciddiyim :P dil cikardiğima aldirmayin siz..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 30 Kasım 2004 23:58 tarihinde demiş ki:
Benim verdiğim spoiler sarılmaz fragmandan sahne ayrıca bu film yeni mi Türkiye ye gelecek yoksa ben bir yerden divx ini falan mı bulmam lazım

2003 filmekimi'nde gösterilmişti bu film. Şimdi tekrar gösterime girdi de başlık mı açıldı bilemiyecem. Divx'ini edinmeye bak.[signature][hline]The Crow
Sosyal ağlarda paylaş

madem o kadar beğenmedin, benim diğer cd ve dvd'lerle beraber diyorum hani, bir gönderiversen.. :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

bilmukabele, ben de bir-iki seriyi ve filmi daha tamamlama yolundayım, onları da gönderirim bitince.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
süper süper süper !! gerçi ben biraz uzakdoğu hastası oduğum için böyle fimlerde çok objektif olamıyorum ama yine de hastası oldum diyebirim. pek huyum değildir ama kaçak dvd'de seyrettim dayanamayıp, ama sinemaya gelsin yine yine gitçem 2-3 defa daha. zaten sırf 1. sınıf anime tadındaki şahane görüntü yönetimi için iyi bi sinemada bikaç defa seyredilecek bi film bence.[signature][hline]Paintball maniaX!
Sosyal ağlarda paylaş

puff izledim ve berbat, zaten HimuraKenshin zoruyla gittim. Bence tarantino kılıçtan uzaklaşıp normal silaha dönmeli. Konu faaln yalan zaten filmi haybiye izliyorsunuz. Bide kill bill deki gibi öndeki eleman dövüşsün arkadakiler abidik gubidik hareket yapıp sahneyi hızlandırsın bol bol kullanılmış. Elemanlar zaten yürümüyorlar maşşalllah uçuyorlar...[signature][hline] Everything is clearer now.
Life is just a dream you know,
That's never ending
I'm ascending...
Cowboy Bebop - Blue
Sosyal ağlarda paylaş

aslansın azeri televiziyonu :) 1 ay önce orada yarım yamalak izlemiştim bu filmi

[spo1=jet li ve duello sahnesi]jet li'nin filmin bir yerinde duello yapılırken araya atlaması güzeldi baya ehe
uff amma uzadı bu duello der gibi girdi bitirdi olayı :) [/spo][signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Bonecrusher, 13 Mayıs 2004 23:29 tarihinde demiş ki:
Ekşi sözlük beni arasına almadıysa, kendi kayıbıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun gittim, müthisti,senaryoda son derece anlasilirdi.Ucma ziplama hede hodo sahneleri zaten dikkatinizi cektiyse sadece hayal edilen senaryolar bolumunde yogundu,ama filmin basini anlamassan hepsi arka arkaya tamamen sacma gelebilir o ayri. sahsi fikrim muthis bi senaryo.[signature][hline]|R.I.P| sularmı yandı ? neden tunca benziyor mermer? Bu bir lisan-ı hafidir ki ruha dolmakta, Kızıl havaları seyret ki akşam olmakta.|[/b]-[Koli Basili(msn)]-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 01 Ocak 2005 20:24 tarihinde demiş ki:
Bugun gittim, müthisti,senaryoda son derece anlasilirdi.Ucma ziplama hede hodo sahneleri zaten dikkatinizi cektiyse sadece hayal edilen senaryolar bolumunde yogundu,ama filmin basini anlamassan hepsi arka arkaya tamamen sacma gelebilir o ayri. sahsi fikrim muthis bi senaryo.

bende buna benzer yazcadım şimdi :) +1 diyem bari :P[signature][hline]uyumak istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kardeşim bu filme kötü demeyin bence dien warsa gitsin dandik hollwood filmlerini izlesin paso. Bence içinde aşk felsefe dram gbi konuları çok güzel barındırmış. Böle sıkıcı filan diyen arklar war onlar gitsinler van damme filmi izlesinler LOL[signature][hline]Resistance is futile
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vicious, 01 Ocak 2005 19:04 tarihinde demiş ki:
puff izledim ve berbat, zaten HimuraKenshin zoruyla gittim. Bence tarantino kılıçtan uzaklaşıp normal silaha dönmeli. Konu faaln yalan zaten filmi haybiye izliyorsunuz. Bide kill bill deki gibi öndeki eleman dövüşsün arkadakiler abidik gubidik hareket yapıp sahneyi hızlandırsın bol bol kullanılmış. Elemanlar zaten yürümüyorlar maşşalllah uçuyorlar...

ya uçsunlar bak crouching tiger hidden dragon a orda da uçuo adamlar . Ya bşi sorcam gözler açıktı dmi filmi izlerken biraz kafa yorcaksn bu tür filmler içn anlamak için ama bazı insanlar 2. 3. kalite senaryolara alıştığı için zor gelio senaryoyu, olayları anlamak öönemli olan saksıyı arada birde olsa çalıştırmak LOL (lafım meclisten dışarı)[signature][hline]Resistance is futile
Sosyal ağlarda paylaş

Bir düzeltme yapayım, sanırım çoğu kişi filmin Tarantino'nun elinden çıktığını sanıyor.

Film 2002 yapımı ve sadece uzak doğuda gösterime girdi. Tarantino'da izlemiş ve hayran kalmış. Herkes izlesin diye dünya dağıtımına yardımcı olmuş ve "Tarantino Presents" diyerekte insanların ilgisini çekmeyi amaçlamış.

Filme gelince, gerçekten acaip zevk aldım izlerken. kareografi, renkler, çekim, müzikler, sesler... kısaca herşey harika olmuş. "The One" filminden ve tipinden dolayı Jet Li'yi pek sevmemiştim ama bu filmde çok başarılı buldum. Ayrıca şu savaşçı kıza'da taptım resmen. (8 yaşından beri efendisinden ders alan kızcağız.)

Çok güzel filmler çıkıyor uzak doğdudan çoook. Bide şu Cashern'i görsem harika olacak.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...