Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uploader Aranıyor! [PARALI]

vesmor

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar,

TorrenTurk için Uploader arıyorum, yurt dışı olması tercihimdir 7-gün içinde çıkan filmleri release edebilecek ve 10 kişi indirene kadar seed edebilecek kişilere yüklenen dosya başına 2$ vereceğim [PayPal] detaylı bilgi için görüşelim...

MSNM : [email protected]

PS : Evet,delirdim! :)

-v.[signature][hline]vesmor - karma$ik insanimsi ya$am formu!
Vigilant Electronic Sabotage and Mandatory Observation Replicant
Sosyal ağlarda paylaş

bende guvenlik yazılarından dolayı uye olmayı denedim kabul etmedi X ya bastım.Debelenemem valla uye olcam diye.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

@elvyn

Yorum yapmadan önce ana tanıtım konusunu okusaydın nedenini belirtmiştim oraya ama senin için tekrar belirteyim.MPAA (Motion Picture Association of America) ve FBI (Federal Bureau of Investigation) torrent sitelerine çok dadanmaya başladı, her ne kadar Türkçe olsakda böyle uyarılar koymadan açmamız tehlikeli...[signature][hline]vesmor - karma$ik insanimsi ya$am formu!
Vigilant Electronic Sabotage and Mandatory Observation Replicant
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de onu diyorum, altına da Türkçe'ye çevirip koysaydınız İngilizcesi olmayan internet kullanıcıları da haklarını ve illegal, yapmamaları gereken şeyleri öğrenebilirdi. Sonuçta adı TorrenTurk olan bir site en çok Türk kullanıcıları cezbedecektir diye düşünmekteyim.[signature][hline]kolonyalı mengüç
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...