Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en iyi 100 gitar solosu..

Liebe

Öne çıkan mesajlar

said:
HymnOfSnuk, 14 Ağustos 2005 19:10 tarihinde demiş ki:
hmm yalan gibi.
one'un solosundan önce harika sololar var 5. olacak bence.

katılıyorum ayrıca listede tornado of souls bulunmaması beni kalbimden yaraladı[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Akerfeldt, 14 Ağustos 2005 19:10 tarihinde demiş ki:
=) yok aslında kurt cobainin 2 3 tane solosunu koymuslar 1 tane bile megadeth solosumu olmaz ya ona sinir oldum .kim yapmıs bide bu listeyi anket gibi bişe sanırım dimi ?

benimde direk dikkatimi o çekti ilginç ne biliyim buldum koydum işte bende yalan mı dogru mu bilemem :)[signature][hline]And in my last hour,
I'm a Slave to the Power of Death.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 14 Ağustos 2005 20:23 tarihinde demiş ki:
Valla bilmiyorum kaçınız biliyo ama bitane Tır oyunu vardı Hardtruck diye.Oyun içinde 12 tane sadece solo olan parçalar vardı.Bu kadarmı güzel olur yani mükemmeldi.

bende sırf onnarı kaydetmiştim arkadastan alıp cd yi guzellerdi =)[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi?
kime göre neye göre?

ya hey allahım yarabbim smells like teen spiritte solo var sanki... kulaklarına güzel gelen her şeyi en iyi sanıyor bu adamlar galiba. sinir küpü oldum resmen

edit: haa Guitar World dergisinin dangalak okuyucuları seçmiş o zaman beklerim. Zamanında da en iyi 100 gitarist anketi vardı ona da baya baya yarılmıştım.[signature][hline]So weak, so hollow-minded
the primat flock responds
the jester race submits

Live In Flames..

[Bu mesaj Jester tarafından 14 Ağustos 2005 20:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

öyle tabi :P ya demek istediğim, en iyi solonun ölçüsü nedir? teknik olarak en zor olan mı? en hızlı olan mı? en duygulu olan mı?

en iyi 100 gitar solosu bunlar demiş adamlar.
hayır bence değil.
bu kadar yani.[signature][hline]So weak, so hollow-minded
the primat flock responds
the jester race submits

Live In Flames..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jester, 14 Ağustos 2005 20:36 tarihinde demiş ki:
en iyi?
kime göre neye göre?

ya hey allahım yarabbim smells like teen spiritte solo var sanki... kulaklarına güzel gelen her şeyi en iyi sanıyor bu adamlar galiba. sinir küpü oldum resmen

edit: haa Guitar World dergisinin dangalak okuyucuları seçmiş o zaman beklerim. Zamanında da en iyi 100 gitarist anketi vardı ona da baya baya yarılmıştım.
Smells like teen spirit de solo yok evet sadece melodiyi çalıyor adam 2 tane bend ile :)
Zorluk değildir bence ölçüsü.
Ne kadar uymuş şarkıya ne kadar yaratıcı ve ne kadar duygulu...[signature][hline]Düdüt
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...