Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Diyarbakırspor

Loli-pop

Öne çıkan mesajlar

bitti 2-2 geçmiş olsun..

fenerbahçe iğrenç oynadı.. direkten dönen topu var.. tunay inanılmaz goller kaçırdı. anelkanın nefis iki tane şutu direği yaladı. kaleci çizgiden top çıkardı.. Sonuçta berabere bitti.. fenerin üzerinde bi şansızlık var 2 aftadır ama hadi bkalaım. Sürekli direkler engelliyo toplar garip garip kaleleri sıyırıyo. bi tanesi girse hallolcak iş ama girmiyo..[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

bu çirkeflige bu kadar ligin en çirkef 2. takımına karşı eh normal demek lasım.hatta önümüzdeki maçlara bakcaz...[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Tuncay a niye kızıyorsunuzki adam beraberliği sağladı , adam yeterince hırslı , çıktıktan sonra kırmızıyı gördüğü için 10 kişide bırakmadı.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de takımımı tanıyorum.. Gereksiz yere gene stres yapıcaz bu sene.. Bu iş daumla olmaz, yürümez bu kadar basit..

Şampiyonlar liginde de gene babayı alıcaz gibi gözüküyor..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Straight up gangsta wrong pati to fuck with -PWA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 13 Ağustos 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
Kura bu cumamı abi şunu bi sölesenize.
20 sindemi

ya niye bu kdr acele ediyon nası olsa çekilince haberi çıkar..:D[signature][hline]- Aya inemiyoruz?
- Neden, modül mü bozuldu?
- Yok, Kültür Bakanlığı sit alanı ilan etmiş, bilet almamız lazımmış...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...