Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CS da Cok Pusu kurunuyor

gba

Öne çıkan mesajlar

Abi olsun bole bi push luga el attıkları için tşkrler..Ben acardım onlar acmasa...PUSU KURAN DA TEŞVİK EDENDE TOP OLSUNN[signature][hline]I had something to confess to.But you dont have the time so , Look the other way.You will wait until it's over.To reveal what you would never shown her.Too little much too late
Can you see that I am needing , Begging for so much more.Than you could ever give.And I dont want you to adore me , Dont want you to ignore me . When it pleases you
And I will do it on my own
Muse - Muscle Museum

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
cs oynuyodum ben bi ay oncesine kadar falan, ama baydiran muhabbetler bunlar yani
pusu kurmasi falan degil ya
"delikanli adam birebirde bicakla girer" degil olay yani,
awp_battleda oto alanlar, sis yok denir goz gozu gormez
kuleden adam vurursun bi de 10 yasinda velet ana avrat düz gider sana
duzgun bi server olsa girer oynarim da, benim buldugum oyle bi yer olmadigi icin gg.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç işte. mantıksız mantıksız açıklamalar.
oyunun el verdiği legal olan her şeyi yapmak mübahtır. ister pusu ister sote. quake 4 te bile pusuya yatabilirsiniz, yapabilirseniz tabii.

zamanında böyle arkadaşlarım vardı, quake 3 ün o meşhur uzaylı bölümünde (bilmeyenler için, uzayda bi platform ve saklanacak hiç bir yer yok) ileriden railgun u iyi kullandığım için pusuyon sen deyip yenince dalga geçiyolardı.

içimde kalmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...