Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fener yine ayni fener

NiGgA

Öne çıkan mesajlar

Ya millet korkmayın ya. Ligde rakip yok bize sizde göreceksiniz herkes kendi halinde problemleriyle urasio. Bjk saglam kadro olarak saglam ama Riza Calımbay ne kadar oynatacak takımı onuda tartışmak lazım.

Bize gelince santrafor lazım bu acıgıda anelka ile kapatırız devre arasındada nihati renklerimize baglarız. Bu hafta diyarbakir a mahbedimizde 5 attiktan sonra kimse ne olcak bu halimize felan demez. Rahat olun..
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar herşey zamanla.. Appiah'ın gelişiyle birlikte Aurelionun daha çok hücumda gözükmesini beklerdik ama bu olmadı. Anelka da olmayınca hücumda çok etkisiz kaldık (ilk 25 dk hariç).

Appiah ve Aurelio'nun uyumsuzluğunun hücum kadar defansta da sıkıntı yarattığını düşünüyorum. Tabi şamp ligine kadar atlatırlar sanıyorum. Zira sıcak hava da tempoyu çok etkiledi.

Eylüle kadar ligdeki maçlarda sıcağın etkisini çok göreceğiz maalesef..[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Reignman40, 07 Ağustos 2005 13:59 tarihinde demiş ki:
bir gs li olarak söylüyorm hiç bi sorun yoktur
klasik olarak lige kötü bir başlangıç yapılmıştır haftaya şükrü saraçoğlunda kimle oynayacağıınızı bilmesemde 3 4 atarsınız
sonra bu tip bi muhabbeti bir daha açmassınız

Katılıyorum.Hem zaten hem deplasmandayız hemde gençlerbirliği güçsüz bir takım deil[signature][hline]DEF klanının gücü!!!Atam İzindeyiz!''
Sosyal ağlarda paylaş

yağ adam dahiiiiiii yaf siz nediyonuz yaf.
prof doktorluk vermişler almamış kokain çekip ameliyat yapmak zor olur deye.

adam türkiyenin transfere en cok para ayıran takımında iki senedir bala gte sampiyon yapıyor takımı siz ne diyonuz.

neyinize bir dahiye laf etmek.sizde dahi olun ondan sonra belki :D[signature][hline]Ardhath
Sevdiğimi başkalarıyla, göreceksem eğer kör olsun bu gözler göremeyeyim bir daha...
Sosyal ağlarda paylaş

Evettt haklısınnn kha :)

Daum ki ; Tr'de en iyisi
o ki ;dahi
o ki ;efsanee...

hehe :)[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

evet türkiye de ve avrupada futbolu bilen bi tek daum olduğu için kimse onu anlamıyor.

Ben sorunun daumda olduğuna inanmıyorum.Bence sorun defansda hala burası boş.
Ve Fener yine bu sezon Küçük maçların büyük takımı olmaya aday
yahu al defansa adam sağlamlaştır şurayı avrupada CL de tur atlar ya.
Bu kadar mı görülmez bi defans problemi.bell işte bu senede üstüne gelen takım yenecek seni.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Anlamıyor demekle süper bir adam olduğunu iddia etmedim ama sanıldığı gibi rezil bir adam değil. Şöyle ki sahaiçindeki garip düşüncelerini sorgularsanız maçı izlerken hepsinde bir fikir olduğunu çıkarırsınız. Ben yaptım oldu :)

defansta sorun olduğu doğru ama Appiah'ın uyum sürecini atlatmasını beklemekten başka birşey yapamıyayız maalesef. Servet de dönerse 1 ay içinde daha iyi olur. Servet'in geçen sezon başındaki güzel oyunlarnı unutmayalım.[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

ya appiah nın katkısı şüpehisiz çok olucaktır.
Ama Servetiyle deniziyle böyle defansla avrupada fener iş yapamaz.Çok büyük bi yara.Sonuçta yüklenen takıma karşı fener bişey yapamıcak.Kapansada kapanamııcak.Ofansif de oynayamıyacak çünkü defans top çıkarrtamıcak.
Geçen sene böyle oldu.Defans a sağlam bi yabancı lazım.
Yoksa fener yine aynı fener bence.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

bana kalirsa şu an defanstaki tek sorun deniz..

ayrica, sirf para ve oyuncu ile şampiyon olamayabiliyor bir takim.. [ bkz. r. madrid ] takim oynu ve teknik direktörün otoritesi, onun dediklerinin harfiylen uygulanmasi vs vs.. çok önemli bi takimda. bana kalirsa daum atilmamali. aziz yildirimda atmayi düşünmüyor zaten. daum ile beraber 4-5 yıl daha giderse fener bu 4-5 yil içinde avrupada en azindan bi-iki kez çeyrek final, yari final hatta belki final bile görebilir. takimin oturmasiyla ilgili yani olay. takimin yaş ortalamasi 25.9 muymuş neymiş. zaten takimda yavaş yavaş oturuyor eskisi gibi her yil en az 7 tane as adamin yerine başkasini transfer etmek yerine bir iki kilit noktadaki adamlar değiştirilmeye başlandi. bence fb süper gidiyor kim ne derse desin.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

Ya allaskına Havuz'da 4 byukler Cavcav'a karsı cıktı diye ve gecen sene yasanan Deniz olayından sonra ve buna Ziya'nın hırsını da ekleyelim(trabzonla cıktıgı 2 macta (2 sezon once 3-1 kadıkoydeki ve gecen sezon gonderilmesine sebep olan 2-0 lik maclardan sonra bide GB basındayken kadıkoyde alexin 88 de galibiyeti getiren 3-2 lik macta ziyanın ugradığı hezimetler)GB nin bu kadar bilenmesi normaldi.Sıcak hava , sezon bası, everton rehaveti, cavcav'ın normal macların 5 katı kadar galibiyet primi verdigi soylentisi(GB gibi bi takım ortalama her sezon 12-14 mac kazanıo yani 5 galibiyet primi bir sezonda alinacak primlerin 1/3 iyi rakam bende oynarim kopek gibi), Appiah'ın sadece 3 idmana cıkıp maca cıkması(uyum sorunu diyelim)
Yani naaptınız daha durun.Anelka gelsin takım tam bi otursun yeni 2 liberolu sisteme.Yetmezse zaten baskan hafiften çıtlattı aliriz Nihat'ı olur sana Anelka / Nihat forveti. Anelka giderse gene aliriz Nihat'ı bide sol acık super yabancı. Nihat / Nobre olur. Tuncay sag acık oynar. Bi ton alternatif var tek maca bakıp yorum yapmayin. İcinizi karartmayın heves yapmayın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khazab, 08 Ağustos 2005 12:23 tarihinde demiş ki:

adam türkiyenin transfere en cok para ayıran takımında iki senedir bala gte sampiyon yapıyor takımı siz ne diyonuz.

Eh hangi takımlısın kocum sen? Bratulara 5m $ verenlerden mi? Yoksa butun takimlarin copculerine 20 m $ verip zar-zor potaya girenlerden mi?[signature][hline] a.k.a Burningred
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında defansta Can diye bir çocu kvar tipi aynı Luciano:)hazırlık maçlarında fena değildi,o çocuk yetişse bi 10 sene defans oyuncusuna gerek kalamz ama Daum nerde öldürür ancak gençleri,Olcan var Gürhan var baktın Alex Nobre bişey yapamıyor sok şunları hem yetenekliler hem de kendilerini ispatlamak istiyorlar[signature][hline]Blood never ends without the power of wisdom!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...