Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE beta test serveri acık!

KingMadboy

Öne çıkan mesajlar

Hehehe bende başladım indirmeye. Bakalım nasıl çıkacak (off çok büyük dosya yaa :() 5dakikada %1 şeklinde gidiyoruz bakalım. O değilde indirme sınırı 110 küsürlü bir şey. Yani sadece o kadar kullanıcı indirebiliyor aynı anda sanırım. Flashget sadece 2 miror kullanıyo bende :D

Bu arada şimdiden tyon meat kesmeye başlasak olurmu? Parasız kaldım geziniyorum :(

(Shadow snowsphinx'in selamı var bi ara sana Upgrade için gelecek. Sen KE indirmeye uğraş hehe :))[signature][hline]Wanted!!
Vash the Stampede Dead Or Alive
60 Billion $$
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shakkil, 09 Ağustos 2005 12:44 tarihinde demiş ki:
Öeh tıklar tıklamaz Login Server Connection Failed dedi :/

Knight Online'a hoşgeldiniz. Hiçbir şey değişmedi :P Şu fail olayı çok uyuz cidden ya :D Hadi fail atıyorsun neden bide oyundan atıp değerli 1 dakikamı harcıyorsun dimi ama?[signature][hline]Wanted!!
Vash the Stampede Dead Or Alive
60 Billion $$
Sosyal ağlarda paylaş

yav beyler birisi herkes lvl 70 ve classının olabilecek en iyi itemlarıyla olucak demişti bu doğru değilmi?değilse eğer benide aranıza alırsınız umarım lvlım 42 çünkü normalde :( eğer bu doğruysa süper bir PvP bizi bekliyor demek :) daha doğru olup olmadığını öğrenemedim çünkü indiremedim inmiyo ya bu :(
Sosyal ağlarda paylaş

bende de DL dvm etmiyordu Download accelerator Plus die program indirdim.Onla sorunsuz DVm edior.%36 suan :)edit:256mb adsl le 25-29kb la DL ediyorum [signature][hline]Name: ShadowFax
Clan : Aserne
LvL : 6x
Race: Elmorad Warior
Server: Diez

[Bu mesaj ShadowFax tarafından 09 Ağustos 2005 13:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yav beyler şu flashgete kılkaptım seçeneklerden ayarlıyorum tek parça indirmeye yine gidiyo 10 parça indiriyo bu yüzden olmuyo çünkü server da sınır var ya aynanda 104 kişimi ne indiriyo o yüzden 10 kere giriş yapmaya çalışıyo servera e bi kaç parça çalışırken diğerleri hata veriyo bende yeter lem dedim ie ile indiriyorum %5 fln henüz 23,6 ile iniyo bakalım insinde nolcak görelim

bide şimdi aklıma geldi beyler o official forumdaki topice göre test 1-2 gün sonramı başlıcak yani?

[Bu mesaj Cobra226 tarafından 09 Ağustos 2005 14:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...