Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE beta test serveri acık!

KingMadboy

Öne çıkan mesajlar

Elektrik şebekeleri dağılmıştır. Server patlak tır. Bizede böyle patlak bir topic altında boynuzları törpülemek kalmıştır. :-)[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Duymadınız galiba yarın 9 daymış bide bence orc olmak daha iyi nasıl olsa beta va charlar silinicek bu yüzden bence her zaman el morad olan arkadaşlar değişiklik yaparak karus olsun onlar için farklılık olur birde orc olmanın tadını yaşarlar :) ayrıca ben orc haritasının büyük bölümünü biliyorum daha önce myko veya japko oynamamış(yani hiç ke ı denememiş) arkadaşlara yardımcı olabilirim hem hepimiz birlikte olursak çok güzel olur bence test clanı kurarız bunda farklı pelerinler var ne güzel beyaz pelerin fln alırız hep birlikte mutlu mesut test ederiz ke ı hadi hep birlikte karusa(tabi bu benim fikrim eğer ben el moraddan vazgeçmem diyenlerin sayısı fazlaysa bende el morad olurum yani çoğunluğa uyarım.o yüzden karus olmak istemeyenlerde yazsınki ona göre karar verip hepimiz aunı ırktan olalım)
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler ben dosyayı indirirken hiç bi sorun olmamıştı. ama şimdi oyunu yüklemeye çalıştığımda 'maybe file is corrupted' falan diyo ve yüklemiyor. Sizce sorun nedir?[signature][hline]Server : Diez
Name : Asheroth
Job : Hunter
LeveL : 46
Clan : Yok
Np : 3xx (Dark Lunarlardan bişeyler olur gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

eğer bi download programıyla indirmişsen büyük ihtimalle arada bazı dosya parçacıkları eksik gelmiş olabilir eğer 1 byte eksik inse bile o zaman çalışmaz(tabi bu eğer 1den fazla parçaya böldürerek indirdiysen geçerli)

birde şey dicektim şu karus el morad olayı için yetkililerden birisi bi anket açıversin bizde oylayalım çoğunluk ne yapıcak anlayalımda ona göre yapalım beta testimizi

bu arada hala inmedi bu yaa deliricem akşama anca iner heralde

*!1.5 saattir downloadun anca %39 a gelmesine sinirlenir ve monitöre kafa atmamak için kendini zor tutar*

[Bu mesaj Cobra226 tarafından 09 Ağustos 2005 16:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

onu bilmiorum da yaptıgım sadece netten DAP ı Dl ettim kurdum.KE yi yükle dedim.O devreye girdi.Sabahtan beri c ekior %94 te.Hiç kapamadım.3 kere k2 den kaynaklanan sorundan dolayı (ben ole tahmin ediyorum) durdu hemen dvm etti[signature][hline]Name: ShadowFax
Clan : LasombrA
LvL : 6x
Race: Elmorad Warior
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
onu bilmiorum da yaptıgım sadece netten DAP ı Dl ettim kurdum.KE yi yükle dedim.O devreye girdi.Sabahtan beri c ekior %94 te.Hiç kapamadım.3 kere k2 den kaynaklanan sorundan dolayı (ben ole tahmin ediyorum) durdu hemen dvm etti

eğer öyle diyorsan tek parçadır büyük ihtimalle problem yaşayacağını sanmıyorum ama hiç o dediğin download programını kullanmadığım için kesin bir şey diyemicem
Sosyal ağlarda paylaş

beyler ke için son noktayı soleyim size

Dear

We applogize for today's incidence.
IDC which hosts our test server is now partially recovered.
However, engineers who operate the test server re-scheduled launching to this afternoon (6PM PST).

We are really sorry for keeping you wait.

işte koladmin in yazısı ama bi sorun var bize gore saat kac oluo :)[signature][hline]Nick : _JustiCe_FoR_All_
LvL : 61
Job : Berkserker Hero
Server : Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

bana çoktan geldi mail ama sabahtan beri indircem diye uğraşıyorum başlayalı çok oldu ama daha %48 zaten sabah bi türlü bağlanamadım anca naptım biliyomsunuz(bu indiremeyenler için taktik olsun)flashget ile 10 parçaya bölerek indirmeye çalışın zaten sizin indirememe nedeniniz kişi sayısının doluluğunda dolay olduğu için flashgette indiremeycdektir ama otomatik olarak sürekli denediğinden (bide 10 parça olduğu için 10 kişi aynıanda sürekli deniyomuş gibi oluyo)sonunda bi parça bağlanabilecek sizde o bağlandınğında indirme linkini hazır tıklanası bir yerde bekletiyorsunuz ve flashgetten bağlantıyı kestiğiniz anda linke tıklayarak kendinizin doldurduğunuz sırayı tekrar kendiniz kapıyorsunuz veie ile indirmeye başlıyorsunuz ben çok dolu olan sabah saatlerinde bile bu şekilde yer kaptım hadi siz kolay gelsin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...