Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşk mı para mı ?

somebody

Öne çıkan mesajlar

Para derim aşık olmasamda olur.Akrabalarımla mutlu bi hayat geçirirm borç istediklerinde mırın kırın etmem.Böylece akrabalık borç kapısı değil mutluluk kapısı olur.(ama içimden aşk geçmio değil ama aşk bencillik oluo biraz:D )[signature][hline]Saeros, 24 Kasım 2004 22:34 tarihinde demiş ki:
bi an çok korktum ben de. geçti sonra
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 27 Eylül 2004 09:04 tarihinde demiş ki:
yeterli param ve düzenli bir gelirim olduğu sürece aşkın daha çok olmasını tercih ederim
[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

iyiyde abi hep aşk sıfır para yada hep para sıfır aşk saçma ben hangisinin fazla olmasını isteyeceğimi söyledim yoksa biri sıfır olacaksa burda direk cevap para olur kimse parasız yaşayamaz. Bende diyorumki hayatım boyunca birine aşık olmayı zengin olmaya tercih ederim. Budur.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...