Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşk mı para mı ?

somebody

Öne çıkan mesajlar

abi şimdik şöle bişi var eğer altında bi ferrari yada porsche ile reina ya gidersen ordan herhangi bir kızla çıkabilirsin, ya da uzun süreli bi ilişki yaşayabilirsin vs. ama o kız sana gerçekten sana mı aşık yoksa paranamı aşık bunu bilemezsin heralde dimi? :P[signature][hline]hasretinden prangalar eskittim..

çiptek
Sosyal ağlarda paylaş

Paranın satın alamayacağı bişimi kaldıki bu dünyada.

/Yazım hatası
[signature][hline] Efendiler, benim yaptıklarım için bende bir olağanüstülük aramayınız. Bendeki tek olağanüstülük Türk olarak doğmamdır.
Mustafa Kemal

[Bu mesaj navyamphs tarafından 27 Eylül 2004 16:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

paranın daha iyi bir seçim olduğunu düşünüyorum.neden diyecek olursanız?(arkadan "neden" şeklinde bir uğultu yükselir)nedeni şu.artık insanlar aşktan çok bir ilişki yaşarken geleceklerini düşünüyorlar ki bu da mantıklı.paranız varsa geleceğiniz de vardır.ayrıca parası olan bir insan çok mutlu olmasa bile huzurlu yaşayabilir.çok aşık olmasa bile vakit geçirmeyi sevdiği bir insanla birlikte olabilir yada evlenebilir.ancak birine çok aşık ve parasız olduğunuzu düşünün.belki o kişiyi çok seviyorsunuz ancak paranız olmadığı için onu istediğiniz gibi yaşatma lüksüne(yada hakkına) sahip değilsiniz.bir kere bu zaten baştan oyuna 1-0 yenik girmenize neden olacaktır.ikinci olarak da sürekli para sıkıntısı içerisinde huzurlu olamazsınız.en iyisi "şehvetli" ancak huzursuz v zor bir hayattansa rahat ve keyifli bir hayattır.aynı zamanda da huzurlu.birçok kişi para insanın ruh sağlığını bozar der ancak ben buna katılmıyorum.para huzurdur.tabii ki gereğinden fazla olmadığında...[signature][hline]administrator error

-oo saçını mı kestirdin çok yakışmış.
-salak salak konuşma ikimizde iğrenç göründüğümü biliyoruz...

progresifim progresifsin progresif

:rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

ya paran varsa zaten aşk ilişkisi kurman da daha rahat.şimdi sırf para için insanlar seninle birlikte olur diyorsun ancak şöyle birşey de var.para dışında aynı ölçüde olduğunuz başka bir insanlr senin aranda bir seçim yapacksa kız paran var diye seni seçer.mantık yani.[signature][hline]administrator error

-oo saçını mı kestirdin çok yakışmış.
-salak salak konuşma ikimizde iğrenç göründüğümü biliyoruz...

progresifim progresifsin progresif

:rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
somebody, 27 Eylül 2004 06:17 tarihinde demiş ki:
Hangisi daha önemli? Kızlar paraya daha önem veriyorlar gibime geliyor benim. Bir de artık devir değişiyor gibi.Aşk değil de seks ön planda.Yani aşk maşk komik gibi kaçıyor.
varyasyonlar kombinasyonlar deneniyor bu devirde hep.kimin eli kimin şeyinde belli deil .. :)
siz ne diyorsunuz bakalım ?

[Bu mesaj somebody tarafından 27 Eylül 2004 06:17 tarihinde değiştirilmiştir]

konu cok geniş sadece parada degil bizde bişi varda noldu asık olduk öle mal mal cıkıos moloton moloton....

Ha Aşkmı paramı die sorarsan cvp kesin

Ayrılmas İkili[signature][hline]:)))))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...