Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu da nasıl ola?

PrudenT

Öne çıkan mesajlar

ya ben şimdi msn açmıştım. bi ark var. ama maili tersten yazıyordu (hatta beni polonyalıymış gibi kandırdı yememek elde değil). yani mesela [email protected] ise moc.tenretni@tnedurp şeklinde yazıyodu mail kısmında. ismi de alt+0160 olduğu için (boşluk) direk maile bakınca başka ülkeden egzotik bişi sandım. ark çıktı. nası bi programla yapmış olabilir bunu?[signature][hline]Atalarımız zamanında demiş ki: Afrika'da bir sabah ceylan uyanmış. En hızlı aslandan daha hızlı koşması gerektiğini biliyormuş. Yoksa ölecekmiş. Afrika'da bir sabah aslan uyanmış. En yavaş ceylandan hızlı koşması gerektiğini biliyormuş. Yoksa aç kalacakmış. Önemli olan aslan veya ceylan olmanız değildir. Herkes her sabah iyi bir gün için koşmaya başlamalıdır. Sabah olur olmaz koşmaya başlasanız iyi olur...
Sosyal ağlarda paylaş

ya bak o txt dosyasının içinde kare şeklinde gözüken bir harf işaret var. nickini silip onun yerine o harfi yapıştıracaksın. millete mailin ters gözükecek [email protected] ise moc.a@a mesela.

çok tşk vesmor :D[signature][hline]Atalarımız zamanında demiş ki: Afrika'da bir sabah ceylan uyanmış. En hızlı aslandan daha hızlı koşması gerektiğini biliyormuş. Yoksa ölecekmiş. Afrika'da bir sabah aslan uyanmış. En yavaş ceylandan hızlı koşması gerektiğini biliyormuş. Yoksa aç kalacakmış. Önemli olan aslan veya ceylan olmanız değildir. Herkes her sabah iyi bir gün için koşmaya başlamalıdır. Sabah olur olmaz koşmaya başlasanız iyi olur...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...