Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Son Eser (Flash)

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

güsel olmuş ama sürekli tekrar etmek yerine, sağlam bi sonla bitirmen daha etkileyici olabilir diye düşünüyorum..[signature][hline]Üniversitelerin araştırma fonlarına el koyan hükümeti protesto ediyorum. Her kuruluşu, toprağı yok pahasına sattıkları yetmediği gibi, bir de ülkenin araştırma kolunu tümden kesiyorlar!
AB görüşüm: Ayıdan Post, O.spudan Dost Olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Muaha bende cin ali yapmıştım yürüyodu tuvaleti geliyodu sonra makat şişiodu sonra patlıodu. aynen sınıfta alkışlıolar falan bide biri gazeteye falan çıkarsın lem sen falan diodu zhaaha :D[signature][hline]
BlaCk_DmC, 08 Haziran 2004 22:34 tarihinde demiş ki:
Adam Bılgısayarda Multıpıleyır Pılav yapacam Dıyo La...

PaticikFm DestroyCartoon Dark Tranquillity Rotting-Christ
Sosyal ağlarda paylaş

sna bi laf sooliyim kulagina kupe olsun su flash konusunda
UC Santa Barbara da bi kiz final sinavi sirasinda kitabina yazip bana vermisti

"It doesn't matter whether you do bullshit or nor, it matters how you show bullshit."

Ben 4 sayfa kasip bi essay yazip vermistim
kiz 6 sayfa sacmalayip verdi (brain storm yapip yazmis direk hehe) A aldi, B aldim :D[signature][hline]Yattım, ağladım, uyuyakaldım
Ama once bu foruma baktim!
Sosyal ağlarda paylaş

nedense bildim bileli flasha uyuzumdur[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

ya delirecem bu host beni kandırdı :( beni bir tuvalet kağıdı gibi kullandı ve attı OFF (banner'ı kaldırırsak olacağı buydu muahah) :([signature][hline]
BlaCk_DmC, 08 Haziran 2004 22:34 tarihinde demiş ki:
Adam Bılgısayarda Multıpıleyır Pılav yapacam Dıyo La...

PaticikFm DestroyCartoon Dark Tranquillity Rotting-Christ
Sosyal ağlarda paylaş

güzel ama başladığı gibi gidiyo, biraz daha bi atraksyonları olsa süper olurmuş.. yarasa bi sağdan geliyo bi soldan geliyo yerine yani.
bi de sonunda
YASAMADIN.. BY FERRERO olmamış bence
ortada büyük YASAMADIN yazıp sağ alta ufak ferrero daha mantıklı olurmuş.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...