Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo II yi 2 saatin altinda bitiren adamin videosu

wizardofoz

Öne çıkan mesajlar

oha ben nm yi 1 gunde bıtırdım dıe ovunuodum.
[5-6 saat yanı][signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

demoyu izlemedim ama naytmeyırdaysa we uzaktan bişiler sallıyosa yani sorc we assa gibi rahat olur ama char açıpta yaptıysa way haywanat demek geliyor içimden[signature][hline]i'm ashamed, i was shamed

[Bu mesaj Agirol tarafından 29 Temmuz 2005 19:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

izledim herhangi bir hack hile konusu yok adam yeni bir char ile oyunu paşalar gibi bitiriyor. Bu zaman üzerindekileri giymesi potion alması falan hepsi dahil. Eleman assassin bu sırada[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

edik : eklemeyi unuttugum cümle vardı

Ben geçen yazımı gecemi gündüzümü bu oyunla harcamıştım. 3. haftamda lvl 68 bone necro yapmıştım ki şu var.

Adam belli ki normal diffucultta oynuyor.NPClerin resistleri yok ve en iyi damage veren büyüler fire büyüleri . tabiki amcamız hepsi çatır çatır kesiyor. Kolay iş.
benim aklımın almadıgı olay şu. Adam Fallout 2 'i 12 dakkada bitiriyor

[Bu mesaj Heidestimmung tarafından 30 Temmuz 2005 06:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

fallout2 biter ya.12dk da bitermi bilmem, ki ben haftalarca oynadım zevkini çıkara çıkara :p
ama sonra arkadaşla bitirmeyi denedik 45dk da falan bitirmiştik.
(12dk da bitiren adamın videosunu istiyorum ama heheheh)

[Bu mesaj EagleEye tarafından 30 Temmuz 2005 10:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo 1 in 1 saat altında bitmesi bence pek kasılacak bi konu değil.. ben normal kendimi kasmadan oynuyordum bi sabah hatta sabah 8 de uyandım 8 30 da Rogue char açtım 10 da bitmişti oyun..[signature][hline]Ferrero, 10 Temmuz 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
bi kere kene banada sokmuştu. sonra çıkarttım. kafasını içime almışım. kaldı içimde çıkmadı o. zamanla kayboldu...
Sosyal ağlarda paylaş

Abijim oyunu yüklediğin zaman ilk başlarda kasıla kasıla oynuyorsun

Bu herifler Diabloyu nerden baksam 50 60 kere bitirmiştir yemiş bitirmişlerdir mesela benim de bi olayım var Diablo Helfire de ben tüm bölümleri biliyorum diabloya geldikten sonra ona 6 kere vurup köy e çıkıyorsun sonra ordan mezarlığa gidip yeni bi yere giriyorsun onrmalde o bölümün bitmesi için 4 tane kağıt alman lazım 4 kağıdı bugune kadar pek kişi bulamıyor... işi bilen adamlar çat diye buluyor o 4 tane kağıdı bilen bilir..[signature][hline]Ferrero, 10 Temmuz 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
bi kere kene banada sokmuştu. sonra çıkarttım. kafasını içime almışım. kaldı içimde çıkmadı o. zamanla kayboldu...
Sosyal ağlarda paylaş

Fallout 2 de bitirmek icin Super Stimpak caliyo adam sonra President i super stimpakleyip olduruyo (cok acik bir bug abuse kisacasi)

sonra speech le sergeantlari aliyor, en son Harrigan miydi o arkadasi turretleri ona cevirerek falan olduruyo, kendisi hic damage almiyo LoS ta durmadigindan[signature][hline]Never argue with a forum admin, he'll lock your discussion before he drags you down to his level.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...