Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi clanınız....

BuRiAL_TR

Öne çıkan mesajlar

Bu oyunda ki gördüğüm Türk arkadaşlar genelde çok clan değiştiriyorlar.Merak ettim herkes buraya yazarsa sevinirim server,en iyi clanı ve neden en iyi olduğunu. :-)
Aresde şu an w00tabulous clanındayım oyundaki 3. clanım.Kısa süreliğinede olsa The_Others dada bulundum.İşler pek yolunda gitmedi ama ordada bir çok dost edindim kendime. En iyi clanım ilk clanım olan TnT idi.lvl 60 da girmiştim herşey çok güzeldi bir çok şeyi orda öğrendim hala görüştüğüm bir çok dostum var orda bu yüzden ayrı bir yeri vardır herzaman.Ban yediğim dönemde TnT disband oldu baştan kuruldu Türklerle Belçikalı arkadaşlar arasında tartışmalar oldu falan felan.TnT den ayrıldktan sonra bir süre clansız gezmemin sebebi TnT nin yeri ayrı olduğu içindir :)

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 05 Ağustos 2005 22:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

3 clana gırdım ztn topu topu ama en ıyısı 2. olan deimostaki n00bz du =) bırlık ve dayanı$ma cok guzeldı hele gece toplanıp cz de kesılınce delırmeler fln =P

p.s:3 clan dedigimde 3. yu can sıkıntısına kendım kurdum kımseyı almıyorum ehah. [signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê

[Bu mesaj Pyro tarafından 05 Ağustos 2005 20:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Clanım değil ama Diezde bizim ilk clanla çok yakın zamanlarda kurulan clan olan New_Order claninin yöneticileri en iyidir diyorum.
Biz bi clan teşkilatıydık ama nasıl clan olunacağını adamlardan öğrendik.
Öğrendiğimiz şuydu
En iyi ol asla dağılma.
Bir sürü büyük clan geldi geçti dağıldı gitti bizide hacklediler fakat tüm olan bitenden sonra bir clan hala ayaktaydı oyunda nerdeyse dağılmayan tek clan New_Order hala daha devam etmektedir.
İsterlerse bilmem kaç milyon np ile en iyi clanı kursunlar ben başka bi clan tanımıyorum.[signature][hline]Falan filan işte...
Sosyal ağlarda paylaş

bak 3.clanım mage ile priest ile 2 clan değiştirdim...

magele..
OldieS 'e
_OneKnightStand_ 'e
ve bazı sorunlardan dolayı şu an ::ujio::'nun clanı
Lift_Me_Up'tayım dah demin kurduk 3kişiyiz...

priestla..
lvl 57'ye kdr hiç bir clana girmedim..
lvl57de DRT2'ye
lvl63'te OldieS deyim şimdi[signature][hline]Name:centrix.......................Name:korneroth_
Server:ares.........................server:ares
clan:_Lift_Me_Up .........clan:OldieS
np:17xxx.............................np:20xxx
lvl:61..................................lvl:63
durum:paper olmaya çalışıyor...durum:ölü gibi

Sosyal ağlarda paylaş

League of Honorın alt clanı Revolution idi. nedeni clanda cok iyi bir dayanışma vardı. herkes ortama uygundu. kendi aramızda garip bi şekilde bağlıydık. nolursa olsun herkes yardım ederdi. üst clan desen allyı atacaklar diye kimsenin çekindiği bişey deildi. daha çok dalga geçerdim ben üst clanın lideriyle :) harpye ben daha çok vuruyorum diye ehauh. cok iyiydi ama. dağıldı :([signature][hline]I have a friend who's name is Hidayet, but he's not a Jedi yet.
Sosyal ağlarda paylaş

Refugee...
Fire/SlashTown/SlashFire clanlarindan "random" sebeplerle ayrilanlarla kurulmustu. Her sey iyi gidiyordu fakat sacma sapan sorunlar nedeniyle dagilmak zorunda kaldi. yine de herkes ally clanlara (Psychosis, CelestialWards, Z) dagildigi icin hala ayni vent'te takiliyoruz. Hepsi guzel insanlar..[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

En ii olarak n00bz :) burdaki ortam süperdi.

Bi de ilk clanım ;
-Snatcher daha cok xp verio ben ondan kescem
-Ya bırak snatcherı gel gidelim wold bulcana tek kesemiyom onu ben

-Ahaha 600 coins verip pianaya gectim
-Bende 3k para var 600 u ona verirsem ac kalırım

Bu tur dialogların gectigi XIgenonda arklarla kurdugumuz clanım :) ( ilklerin tadı bi baska :D )[signature][hline]Nick : TT__
Job : Mage flame/glacier (paper mage)
LvL : 5*
Clan : n00bz
Server : Deimos
Sosyal ağlarda paylaş

genelse n00bz diim ben usko sandım. zaten son mykoya girişimde gözlerim dolucaktı valla bi garip oldum. ii vakit geçirdik allah için bayaa bi zorluyodu clan chati okumak.[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

Cidden ya.
99' dan beridir online oyun oynarım. Daha şimdiye kadar n00bz' da aldığım zevki başka bir oyunda/serverda tatmadım.
Bi kere günde 24 saat aktif oyuncumuz vardı. Muhabbet güzeldi (Sanki asker arkadaşı gibi konuşurduk :D ), dayanışma güzeldi,... Kötü olan birşeyi yoktu ki :-)

n00bz' a giremeyenlere de üzülüyorum. Cidden çok büyük bir kayıp. Bir online oyundan alınabilecex max. zevki aldık biz.[signature][hline]Kısaca Drac veya Dracula diyebilirsiniz
Destroycartoon reloaded/Nasıl imza seviyoruz?-Paticik/Siz hala okumadınız mı?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 05 Ağustos 2005 21:26 tarihinde demiş ki:
Unique_Turks
_OneKnightStand_
Nothing

hepside ii hepsinede arkadaslar icin gittim ortamım gayet güzeldi suanda ortam cok ii Nothing deyim.

o nothing de saolsun biz harpy party yaparken arkadan gelip party'i dagitan ender clanlardan.. diger karus halki gelip gecerken selam veriyor; oturup efendi efendi cayimizi iciyor cogu zaman.. ama sirtinda turk bayragiyla sizinkiler bunu yapinca turklere edilen kufurleri duymak bize kaliyor malesef.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 05 Ağustos 2005 21:30 tarihinde demiş ki:
said:
CursetH, 05 Ağustos 2005 21:26 tarihinde demiş ki:
Unique_Turks
_OneKnightStand_
Nothing

hepside ii hepsinede arkadaslar icin gittim ortamım gayet güzeldi suanda ortam cok ii Nothing deyim.

o nothing de saolsun biz harpy party yaparken arkadan gelip party'i dagitan ender clanlardan.. diger karus halki gelip gecerken selam veriyor; oturup efendi efendi cayimizi iciyor cogu zaman.. ama sirtinda turk bayragiyla sizinkiler bunu yapinca turklere edilen kufurleri duymak bize kaliyor malesef.

neyse demicem vazgectim[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP

[Bu mesaj CursetH tarafından 05 Ağustos 2005 21:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 05 Ağustos 2005 20:17 tarihinde demiş ki:
Bu oyunda ki gördüğüm Türk arkadaşlar genelde çok clan değiştiriyorlar.Merak ettim herkes buraya yazarsa sevinirim server,en iyi clanı ve neden en iyi olduğunu. :-)
Aresde şu an w00tabulous clanındayım oyundaki 3. clanım.Kısa süreliğinede olsa The_Others dada bulundum.İşler pek yolunda gitmedi ama ordada bir çok dost edindim kendime. En iyi clanım ilk clanım olan TnT idi.lvl 60 da girmiştim herşey çok güzeldi bir çok şeyi orda öğrendim hala görüştüğüm bir çok dostum var orda bu yüzden ayrı bir yeri vardır herzaman.Ban yediğim dönemde TnT disband oldu baştan kuruldu Türklerle Belçikalı arkadaşlar arasında tartışmalar oldu falan felan.TnT den ayrıldktan sonra bir süre clansız gezmemin sebebi TnT nin yeri ayrı olduğu içindir :)

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 05 Ağustos 2005 22:10 tarihinde değiştirilmiştir]

.......[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

Kırılganlık yok insanlar kendi duygu düşüncelerini yazıorlar..[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...