Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gençlerbirliği - Fenerbahçe 2005-2006 sezon açılış maçı

zydar

Öne çıkan mesajlar

ondan önceki sezondaki maçıda yazalım plz !

Wissy güzel demiş kardeşim =)

fener beraberliği kurtardı[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

artk geleneksel oldu bizim açılş maçlarını kazanamamz.Ama lig sonunda da hep gülen taraf biz oldk.Bu sene de şampiyonluğu yaşıcaz tüm fb liler olarak;)[signature][hline]Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler
Yormasın seni boşa geçen günler
Aldatmasın seni çekipte gidenler
Sakın arkana dönüp bakma
Krallar önde gider!!!
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçe çko kötu y oynadı bu maçta.. gerçi ilk yarının başındaki şutlar gol olsaydı bu maç farka bile giderdi ama şans faktörü işte.. özellikle 2. yarıda fenerbahçe çok isteksiz oynadı sadece 2 kişi oynadı takımda aurelio ve volkan..olsun en azından beraberlik dedik yolumuza devam edelim..[signature][hline]- Aya inemiyoruz?
- Neden, modül mü bozuldu?
- Yok, Kültür Bakanlığı sit alanı ilan etmiş, bilet almamız lazımmış...
Sosyal ağlarda paylaş

Şanssızlıktı. her zaman olur bu tür şeyler. 2 top direkten döndü 20 inci dakikalarda. Gol olsaydı biri öyle bitseydi farklı konuşulurdu konu. Genele bakmak ve pozisyonları seyretmek lazım. Fenerbahçe saysısz gol kaçırdı çoğuda şans yüzündendi. Olur böyle şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi geldim mactan.
pek izleyemedim eheh
birazdan bakicam ozetlerine. kavga cikti herkes bi dunya icmis :D
polis geldi sen baslattin diyo abi ne alaka diyom
raki kokuyosun diyo
evet ictim diyorum olmaz oyle gordum ben herifin uzerine atladin diyo! polislerde bi ariza
tuttu herif goturuyo beni , bizim tayfa birakmio beni lol

bi yandan polis cekio bi yandan arkadaslar
sora hemen

AN KA RAAA CEVIK KUVVET AN KA RAAA diye bagirmaya basladi millet heuh o arada arkalara cikardilar beni.[signature][hline]· Chillin Killin Billin ·

If you havin girl problems i feel bad for you son
I got 99 problems but a bitch ain't one.

Sosyal ağlarda paylaş

bonjoya gereken uyari yapildi.

sakin olsun biraz yeni geldim diyorum eve lol :)

slat geliyorum zaten maraton ust b blok tarafi sanırım ordan kombin[signature][hline]· Chillin Killin Billin ·

If you havin girl problems i feel bad for you son
I got 99 problems but a bitch ain't one.

Sosyal ağlarda paylaş

Valla beklenmedik bir sonuc degil. Ziya dogan puan almak icin cirkin futbolu tercih etmis biletlere bir dunya para verenlerede yazik etmistir. Haftaya gorucez gencleri 3 forvet oynicaklar. Neise ziyanı yok gecen senede beraberlikle baslamıstık. Ayrıca kim ne derse desin Gencler birligi deplasmanı her zaman zordur. Bizim rakiplerimizde puan kaybedecektir. Ümitsizliğe kapılmıyalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...