Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Antalya Çıkartması II

Wendigo

Öne çıkan mesajlar

Sıcaktan kavrulmakta olan şehir daha iki hafta önceki çıkartmanın izlerini silememişken bir ikinci çıkartmayla sarsıldı. hem bu seferki daha organize ve daha kalabalıktı. nem oranının %90 larda gezindiği, insanların sersemlediği kent bir ikinci çıkartmayı kaldırabilecekmiydi? hep beraber öğrenelim.....

herşey sıcak bir ağustos öğlesi antalya havaalanında başladı. iç hatlar terminali önünde genç bir adam geleni gideni kesiyor, nerde kaldı bu uçakdiab'ı diye mırıldanıyordu. derken göründü uzaktan diablesse kişisi. wendigo adrenalin, korku ve heyecanı bir arada yaşamaktaydı. diab geldiği için mutluydu fakat narin bedeni bir ikinci energizer tavşanı temposunu kaldırabilecekmiydi? Dynamik olaylara nasıl müdahele edecek, yanan kafasını nasıl kurtaracaktı? Moonchild o sakal modeliyle yaşamayı neden seçmişti? Armra üstbenlik ve mercimek çorbası denklemini bu sefer çözebilecekmiydi? ŞOK ŞOK ŞOK! az sonra... FLAŞ FLAŞ FLAŞ!!!!

====>
Bu karmaşık duygular içerisinde eve gelen wen ve diab, dyna kişisinin telefonu ile irkildiler. kendisi il sınırları içersinde hazır ve nazırdı. hemen buluşma noktası saptandı ve akabinde buluşuldu. yat limanına hakim bir tepedeki mermerli cafe, soğuk bira, patates ve bikinili rus ihtiyacını karşılamış, herkezi mutlu etmişti...

dyna antalya sıcağına alışmaya çalışırken wen ve diab talimli olmanın avantajını yaşıyorlar, bira ve patatesle çoşuyorlar ;)=

yatlimanıdiab'ı uf olur da wen pansuman yapmaz mı? yapar ;)=

"orda kıkırdamaktan ağlıyordum yanlız" şeklinde kardeşime açıklanmış olan resim de işte aşağıdadır. kıkırdiab'ı gülerken nasılda gözleriyle gülüyor altını çizerim. [manyak dedi bana bu arada - sensin manyak bi kerem] :)=

daha ne desem bilmem ki? şu karizma, şu endam, şu asalet. karaoğlan parkında kimse böyle poz vermedi daha önce. bekçiler bile kaçıştı efendim. ŞOK ŞOK ŞOK!

şu hayatt çekmedi kimseden, alevdiab'ından çektiği kadar. zavallı dyna herşeyden habersiz eğlenirken gölge barda, az sonra başına geleceklerden habersiz mutlu mesut takılıyordu. fonda ankara grubu karakedi terennüm eylerken, kendinden geçmiş pati insanlarıda "fear of the daaaarrkk" diye bağrınıyor, dansdiab'ının ritmik dansı ile headbang i harmanlamaya çalışıyordu. aaah aah! işte ne olduysa o arada oldu. ritmik dansı beceremenin cezası büyüktü. antalya güneşi ile kavrulmuş dyna kafası daha büyük acılarla tanışmanın arifesindeydi. evet! gördüğünüz üzere bastı kafaya sigarayı psikopatdiab'ı :p [ya da ben resmi çektiğimde oluşmuş hoş bir tesadüfü süper abarttım hihihi]

peki biz boş durduk mu? elbette hayır. armra, wen ve ilker kişisi bakın nasılda sadistçe gülüyorlar... [yada sulu bira sarhoşluğu çekiyorlar ;)= ]

ertesi gece benim böğürdüm thebar'a geldi tüm ekip. ama heyhat, thebar çoktan hazırdı action kişisinin gelişine. barın önü boşaltılmış, müşteriler uyarılmışlardı bile. dyna, armra ve moonchild'ın ekibe eklenişleri bile güvenlik önlemlerini yıkamadı. ben böğürdüm, onlar zıpladı, ben çığırdım, onlar hopladı.
benim billur sesime dayanamayan thebardiab'ının ise yüzüne nur geldi resimde gördüğünüz üzere [bakınız arkada bendeniz nasıl da böğürüyorum] :)=

dyna ki bundan sonra fantezi fotograf sanatçısı olarak anılacak, bakınız sesimin akıllara zarar etkisine maruz kalarak nasıl da fantastik, erotik fotograf teknikleri geliştirdi :p

aah ahh.. bir de moonchild vardı gecede. moondan çok sakalları vardı desek daha doğru olur. alman belgesel yönetmeni imajı ile bizi dumurlara sokan moon kişisi bakın nasıl poz verdi dyna nın objektifine ;)=

beachpark ın bu fotografı biz henuz oraya inmeden çekilmişti. şimdi ise afet bölgesi statüsünde olduğu için resim çekmek boş ve anlamsız ;)=

Dyna'nın yarı çıplak fotografları burada. AZ SONRA! ŞOK ŞOK ŞOK!!! FLAŞ FLAŞ FLAŞ!!!!
yoğun kış sezonunun stres ve yorgunluğu işte böyle üzerinden attı dyna.

edeleli ve atlelik vücudunu hoyratça sergilemekten kaçınmayan dyna, beachvolley sporunun kurallarını değişmesine sebep oldu ve yeni bir tarz getirdiği maç sonrası mikrofonlarımıza "çekirge gibi zıplarım, arı gibi sokarım" dedi. evet evet ;)=

antonyobanderas da kimmiş efendim? peheyt! halt etmiş :P

ASIL BOMBA:
ani bir kararlara nikahı bastım efendim. görd

Sosyal ağlarda paylaş

Balayında bile beni bir internet cafe'ye getirdi bu mannak! =oP
Gelelim konunun özetine =o)
Görüldüğü üzere Wendigo'nun manyak yorumları ile çılgın Antalya çıkartmalarımızın sadece bir kısmını aktarmış bulunmaktayız =o)
Hepsinide anlatmayız zaten size ne yani =oP
Kalanları Dyna dan bekliyoruz =o)[signature][hline]
Happiest woman in the world: Bonepart's wife
In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...

http://www.istanbulakademisi.com
Sosyal ağlarda paylaş

2002(yoksa 2001 miydi?) yazı, Bodrum, Wendigo, Invulon hatırlanır... Wendigo ya o dönemde kolunu kırdığı için bir kez daha küfredilir efenim... :)[signature][hline]Profocio Hosting
Bir pati futbol maçından sonra Babacum hakkında şöyle yorumlar olmuş:
fizban: bi insan bu kadar boş koşup, bu kadar anlamsız şeyler yapabilir
tora: abi iki rekat kosma mac bitecek ben orda ulan nie uzatıyosunuz die bagrıyorum adam hala sahanın içinde bos bos kosuyo
holyman: Kenderin arkı orta saha. Babacum tam saha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
suan bu antalyanın 2 dk da yakan güneşi sayesinde kırmızımsı bi cilde sahip oldum
yanıyo ehe sırtım ve göğsüm
ve işin güseli böbrek kısmı beyaz kalmıs acaip oldum :)
kafa zenci oldu zaten
zegnalaştım

o top dedigin olay 2 kişi biniyosun 2 direk arasında esnek halatlarla geriliyor yukarı asagı takla atarak döndürüyor falan
kişi bası 20milyon

antalya bu mevzim güzel ama temmuz civarı çekilmez[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

abi hep turistler biniyor yaw türk malı hiç görmedim :) bi ilk yapiyim fln dedim ama cebim delik cıktı : ya o top süper kamikazeye benziyor 360 dönüyorsun fln bi ara binelim vallaha sıra ile :) ben kucaanıza otururum :P benide alırsınız oraya 2 kere binmiş olurum :-P[signature][hline]teyteyteyyyy :) bu nasıl beyler beğendinizmi?
imza!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Invulon, 29 Ağustos 2004 19:15 tarihinde demiş ki:
reziller bensiz eglenmisler ya bide
neyse hehe bodrumda suferdi ozledim simdi
neyse ben gelirim carsambaya thebara :p gidip bi kere telefonu caldirmis bide aradim durdum diyo rezil adam :p

alla alla aradık açmadın şekerpare. ben de dedimki bu gene döndü ecnebi memleketine. akşam çıkıyoz gene gel işte, sevişelim ;)=[signature][hline]smthng about sx&drt :: profocio hosting
Sosyal ağlarda paylaş

gece yola çıkıp geliyom bende...[signature][hline]Profocio Hosting
Bir pati futbol maçından sonra Babacum hakkında şöyle yorumlar olmuş:
fizban: bi insan bu kadar boş koşup, bu kadar anlamsız şeyler yapabilir
tora: abi iki rekat kosma mac bitecek ben orda ulan nie uzatıyosunuz die bagrıyorum adam hala sahanın içinde bos bos kosuyo
holyman: Kenderin arkı orta saha. Babacum tam saha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
gel gel bekleris :)

bu arada foto makinesini bi karıstırdım da diab bizim chop suey dinnerken ki tepişmemizi fotograflamaya calısırken kamerayı video modunda unutmus 3 kere cekmiş bakıyo foto yok bida cekiyo ehe en sonunda aklına tepedeki yuvarlagi cevrmek gelmiş
ama keşke o video yu kesmeseydi süper olmus zıplasıyorus herkes farklı yerlerde takla atıyorus fln :)

konser gibi masallah
wendigonun performans süfer zaten

bu arada

*!geliyoooooooo kaaaaaaç geliyoooooo*[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

dyna o kellede yumurta amma pi$er be antalya sıcağında bide :D oohh mis mis..[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
RamsesII'ten abarmalar;
RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
RamsesII, 18 Ağustos 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
"Bugün bacım,yarın ihtiyacım"

Sosyal ağlarda paylaş

Ehehehe lol hangi dallama gazeteci bu yazım hatasını yapmışsa süper olmuş eline sağlık :) Akşam akşam iyi eğlendik :D[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...