Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim Galatasaray'da ?

Spastik_Serce

Öne çıkan mesajlar

said:
MoMo, 28 Temmuz 2005 12:43 tarihinde demiş ki:
said:
khalad, 23 Temmuz 2005 11:32 tarihinde demiş ki:
GS herkezi alıo görmüyomusunuz :D GS başkanı evde açmış menejarlik oynuyo ordan basına haber verio Piresi alıyom,Figo'yu alıyorum die :D YAzık UEFA kupasını alıcaz die borcun içine battılar şimdi dünyaya rezil oluyorlar,gerçekten bir türk takımının bu durumlara düşmesi diger türk takımlarınıda kötü etkiler.Acaba Beşiktaş ve Fenerbahçe caiması olarak bi oyuncu alıp hediyemi etsek GS'ye eaheuahe

galatasaray uefa yı aldıgında borcu yoktu,aldıktan sonra oldu.herkes yalan yalnış açıklamalar yapmasın.fenerliler çıkıyo 'ohh aprillayı aldık aprillayı aldık' diye seviniyolar.ne iş yapacak bu takımda o adam.aurelıo nun yapacagını degıl mı?
gösteriş için yapılan transferden hayır gelmez.Eninde sonun cimbomum yapar transferini,siz RAHAT OLUN...

Zaten appiah aurelionun yanına alındı hatırlatıyım yani yıldız oyuncu değil aurelio tek başına kalıyor diye alındı[signature][hline]Ronaldinho Gaucho De Assis Moreira
FC Barcelona
Şampiyon Fenerbahçe
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten appiah aurelionun yanına alındı hatırlatıyım yani yıldız oyuncu değil aurelio tek başına kalıyor diye alındı

peki fenerin sol kanadında kım oynayacak bana 1 ısım versenıze.ama şampionlar ligine yakı$sın.Ama ; 4-5-6 yedirtip abaküs yapmasın takımı...[signature][hline]Bir Kurşunla Vurulda,
Bir Kadına Vurulma...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GS herkezi alıo görmüyomusunuz :D GS başkanı evde açmış menejarlik oynuyo ordan basına haber verio Piresi alıyom,Figo'yu alıyorum die :D YAzık UEFA kupasını alıcaz die borcun içine battılar şimdi dünyaya rezil oluyorlar,gerçekten bir türk takımının bu durumlara düşmesi diger türk takımlarınıda kötü etkiler.Acaba Beşiktaş ve Fenerbahçe caiması olarak bi oyuncu alıp hediyemi etsek GS'ye eaheuahe

ehe lol be baya gulduruyo boyle postlar adamı
GS'ye laf edicem diye kendınden gecmıs arkadas ehe yazık.

hem acıyorum hem guluyorum aslında kotu bı durum, boyle haline acıyıverıyorum.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

O Ronaldo.
Kaldı ki sakatlık var sakatlık var..

Ogen Tarhan ki fanatik gs li, Maldonado, Appiah, Kirli transfer haberlerini yorumlarken Maldonado ve Appiş için çok iyi seçimler derken Kirli gonzales'in FB ye gelmesi geçmişte geçirdiği sakatlıklar sebebiyle büyük bir risk olur diyordu.
Sorsak GS ye gelmesini hiç istemez heralde. Şimdi boşuna fanatiklik yapmayın biraz objektif olun o adamın elde patlama riski gs ye birşeyler verme ihtimalinden daha fazla. Sırf ismi olan transfer yapmış olmak için boşuna okadar para dökmeye hiç gerek yok.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

daha 2 gun once aklıma euro 2004 geldı ve ceklerin heinze(boyleydı snrm) ısmınde bır oyuncusu vardı.o adama hasta kalmı$tım hatta kesın buyuk bır kulup kapar dıyordumda bugun gs sıtesınde okudum,ona talipmi$iz.ne kdr dogru bilmiyorum da alırsak cok guzel olur.[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pyro, 28 Temmuz 2005 23:07 tarihinde demiş ki:
daha 2 gun once aklıma euro 2004 geldı ve ceklerin heinze(boyleydı snrm) ısmınde bır oyuncusu vardı.

yukarıda demi$im ztn,yalan olup olmadıgını bılmıyorumda olmaz buyuk ıhtımal bu transferde.[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê
Sosyal ağlarda paylaş

said:
,ulan yazmak ıstemıorm kırmak ıstemıorm zorluosnz!!!Çok mu komık her takım ın ınıs ve cıkıs zamanı vardır kocum bunu unutma 4 sene ust uste ve ondan sonrakı sene sampıyon olurkebn nerdeydınız kuyrugunuzu sıkıstırıp kaccak yer arıodunuz demı???Kesın sesınızı oturun asa!!![signature][hline]--Borgır--
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 29 Temmuz 2005 14:32 tarihinde demiş ki:
mençıstır daki heinze mi o ?
bizim transfer listemizdeki heinz.heinze degil

Manchester'deki Heinze, Arjantinli. Bizim istedigimiz Cek. Su Almanya'ya frikikten inanilmaz bir gol atan amca. =][signature][hline]wi$h, the only gay eskimo

Sosyal ağlarda paylaş

ulan yazmak ıstemıorm kırmak ıstemıorm zorluosnz!!!Çok mu komık her takım ın ınıs ve cıkıs zamanı vardır kocum bunu unutma 4 sene ust uste ve ondan sonrakı sene sampıyon olurkebn nerdeydınız kuyrugunuzu sıkıstırıp kaccak yer arıodunuz demı???Kesın sesınızı oturun asa!!!

bu inişli çıkışlı sezonda son maçta 2.liği kaçırmaktansa 5.tercih eden fenerli arkadaşlara selam demek istedim.
senin(Shagrath)
mesajını çok kral buldugum için altına yazdım...[signature][hline]Bir Kurşunla Vurulda,
Bir Kadına Vurulma...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spastik_Serce, 21 Temmuz 2005 18:00 tarihinde demiş ki:
Ailton Beşiktaş'ta, Appiah Fener'de. Kim GS'da ? bir transfer sezonuda İliç ile geçiştirilmiş oldu. Stata kimse gitmez bence bu senede böyle olursa.

adının hakkını vermişin harbi.

beşiktaş geçen sene kaç milyon dolar transfere harcadı?
kaçıncı oldu?
fener ne kadar harcadı? 4 milyon dolarlık galatasaraydan 5 yemeye gelince yiyo ama.

karew gelincede ana karew geldi koşun dedilerdi karew geldi gitti.

para ile takım olunmaz yüreklen olunur.[signature][hline]Ardhath
Quendra
Messor, 19 Temmuz 2005 23:57 tarihinde demiş ki:
yakında ibathanesi olmayan eve de tapu vermezler.. allahım sen bizi kurtar duy sesimizi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khazab, 03 Ağustos 2005 18:23 tarihinde demiş ki:
para ile takım olunmaz yüreklen olunur.

Yürekten takım olunur da yeteneği yoksa adamların yürek nereye kadar. 11 tane yürekli eşşek olsa şampiyon mu olacaklar ?

Adam gibi transfer istiyoruz, en doğal hakkımız. Türkiye'nin 3 büyük kulübünden biriyiz ama yerdeki bozuklukları toplar olduk. Özhan Canaydın Türkiye'nin en zengin adamlarından biri ama daha bir işe yaradığını görmedik..[signature][hline]Click!
Welcome back!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...