Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

-2 Milyar

iLoveu

Öne çıkan mesajlar

said:
nym, 02 Ağustos 2005 19:34 tarihinde demiş ki:
Sağol fortuna.Cekemiyor bu hasmez kımseyı hemde kımseyı.Bunu bilir bunu soylerim.Sonucta bu bir oyun.Zevk almasını bileceksin.Bilmiyorsan boyle aclık sefalet ıcınde surunursun :) Al simdide Mage'in itemler +7/12 oldu .Complete boot gauntlet arıyorum.Bulayım onlarada basacam.

oeehhh sen iyce abarttin ya..
"zevk almasini biliceksin" = "bug abuse ne demek biliceksin".... ondan sonra "zevkten" dort kose olup paticikte -2 milyar diye topic acicaksin... oehhh.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

Upgrade guzel iş ama murtaza Ben ares teyken zevk almasını ogrenememişim.En son Schweppes ti son hevesim oda hacklendi iso denilen kişi tarafından sonra diez e geldim arkadasım verdi bir char 59 lvl sonra verdi bana 500m para al ne yaparsan yap dedi ondan sonra basladı bu hayat .)[signature][hline]Nick : Nym
Lvl : 6x
Class : Blade Master
Clan : E†erN¡†y
NP : 42xxx
Server : Diez
Nation : EL-Morad
Sosyal ağlarda paylaş

Diez eternity clanı The_Strom devamlı cz dedir.68 lvl 70 e kasıo gidin sorun O bir kac item karsılıgında gelip size nasıl yapacagızını soyluyor.Oda baskasından ogrenmiş .Babadan ogula gibi bişi bu :D[signature][hline]Nick : Nym
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nym, 02 Ağustos 2005 19:39 tarihinde demiş ki:
Upgrade guzel iş ama murtaza Ben ares teyken zevk almasını ogrenememişim.En son Schweppes ti son hevesim oda hacklendi iso denilen kişi tarafından sonra diez e geldim arkadasım verdi bir char 59 lvl sonra verdi bana 500m para al ne yaparsan yap dedi ondan sonra basladı bu hayat .)

israrla isin cakalligini "zevk almak" olarak yorumluyor adam ya... orda burda turkleri bosuna savundugumu bi kez daha anladim...[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza hangi avnile gitmiştin aga ona göre bu yöntem acaba böle mi bide onu ispatlamaya çalışıyorum.

bu arada bunu eğer tam olarak çözersem buradan herkese söylerim.

ayrıca Avnil açıkken yürünmüo daha avnili açamadım bile :(((

[Bu mesaj Fortuna tarafından 02 Ağustos 2005 20:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Go diez.Cz The_Strom Online Human PM at sor.Tamam mı?Kafa yapma

küfür yok!!!! :yapma:

[signature][hline]Nick : Nym