Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bülent Korkmaz'a noldu?

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

gerçekten hakemlere oyunculara fln kufur etme açısından gerçek bi profesyoneldi.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene kupa maçında denizli hocası giray bulak a 10. dakika da maraton tribünü önü sağ yedek kulubesi tarafında çok güzel küfürler etmiştir ümit özat istediğin buysa ama bülent de eder tümer de eder tayfur da eder gökdeniz de eder küfretmeyen futbolcu az bulunur buna rağmen bülent büyük kaptandı.[signature][hline]Green is the colour of my death
as in winter-guise I swoop towards the ground
Green is the landscape of my sorrowfilled passing
Sosyal ağlarda paylaş

Bülent hırçın futbolcuydu ama çirkef değildi. Zaten futbolu da ortada. Kişiliğini biraz takip eden herkes biliyor. Ama yarası olan bas bas bağrıyor arkasından. Nedir bu çekememezlik? Zaten laf edenin ya futbol bilgisinden, ya olaylara objektif bakma yetisinden ya da zekasından şüphe ederim, edilmelidir de... Yoksa zaten o kadar çirkef bir oyuncuyu milli takıma kaptan yapmazlar yıllar boyunca. Akıl var mantık var.

[Bu mesaj Rewendor tarafından 25 Temmuz 2005 12:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Küfür etmeyen futbolcuya futbolcu demem ben =)

Hagi'de futbolcuyken küfür ediyordu, ama kimse birşey demiyordu ona :p[signature][hline]Albert Einstein 1912 yılında demiş ki:
"İki şey sonsuzdur, insanoğlunun aptallığı ve evren. Fakat ikincisinden o kadar emin değilim..."

Albert Einstein (1879-1955)
Sosyal ağlarda paylaş

bülent gibi futbolcular her dakka yetişmiyo çirkef yada küfür edio olabili ayrı bişi ama en azından saygı gösterin bazıları sakatlanmiim die topa girmeye korkarken bülentin çıkık kolla uefa finalinde nası mücadele gösterdiğini hepimiz biliris.O artık bi efsane tüm gs lilerin kalbinde
Sosyal ağlarda paylaş

said:
December_Flower, 25 Temmuz 2005 08:19 tarihinde demiş ki:
geçen sene kupa maçında denizli hocası giray bulak a 10. dakika da maraton tribünü önü sağ yedek kulubesi tarafında çok güzel küfürler etmiştir ümit özat istediğin buysa ama bülent de eder tümer de eder tayfur da eder gökdeniz de eder küfretmeyen futbolcu az bulunur buna rağmen bülent büyük kaptandı.

ha evet bu aklımda kalmış da tam hatırlayamadım..

ya siz nası bi insansınız her eski galatasaraylı futbolcunun arkasından böyle konuşup gereksiz yere aşağılıyosunuz ki yok çirkefti yok lamaydı. başlayalım mı sıradan daum kokainman ümit özat küfürbaz aziz mafya diye..[signature][hline]**Gizli IlluminatI üyesi**
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-DoruK-, 25 Temmuz 2005 04:41 tarihinde demiş ki:
maç sonrası

sende demişsin maç sonrası maç sonrası kufur etmeyen adammı var veya maç sonrası edilen kufurden sanane ?[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Yaşlandı artık ayrılması,bir şekilde bırakması gerekirdi ama bu şekilde olmamalıydı adına ve GSye kattıklarına yaraşır bir ayrılık olmalıydı..

Ben bir BJKli olarak Gs yönetimini belkide şu ana kadar GSnin başına gelen en aciz yönetim olarak görüyorum..!!
Komik ve ne yapmak istediği anlaşılamaz bir yönetim..[signature][hline]S b N N
b
N
N

:horace: :horace:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonick, 25 Temmuz 2005 20:03 tarihinde demiş ki:
said:
-DoruK-, 25 Temmuz 2005 04:41 tarihinde demiş ki:
maç sonrası

sende demişsin maç sonrası maç sonrası kufur etmeyen adammı var veya maç sonrası edilen kufurden sanane ?

tamam onu gectik denizli macinda giray bulak'a soylediklerine ne kulp bulacan...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...