Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şahin K Msn Muhabbeti +18

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

said:
SoulCube, 03 Ağustos 2005 21:33 tarihinde demiş ki:
[email protected]
muş

o değil ben biliyom gerçeğini :)[signature][hline]Sensible, 28 Temmuz 2005 17:37 tarihinde demiş ki:
Yeni gelenler bölümü kapatılsın yahu bu ne. Hale bak paticiğin yarısı daha mesaja bakmadan hoşgeldin yazıyo nedense. Post kasmaktan başka bi anlamı kalmamıış buranın

'yeni gelenler' kapatılsın!
Sosyal ağlarda paylaş

biliosunuz bu photoshop .. Dikkat ederseniz konuşan adamın resmi c/p ile konmuş . Resim karesinin sol çizgisi cıkmamış + bunun gibi 1-2 kişi daha aşşağıdaki resimleri değiştirip aynı muhabbeti yapmışlar .. birisi ss almış millete dağıtıyor .[signature][hline]henüz çocukluğumuzu bile yaşamamıştık. bir kadın eli değmemişti ellerimiz. bir sevgiliden mektup bile almamıştık daha. bir gece sabaha karşı, pranga vurulmuş ellerimiz ve ayaklarımızla çıkarıldık idam sehpalarına. herkes tanıktır ki korkmadık. içimiz titremedi hiç. mezar toprağı gibi taptaze, mezar taşı gibi dimdik boynumuzu uzattık yağlı kementlere.
asıldık ey halkım, unutma bizi...
Deniz Gezmiş
Sosyal ağlarda paylaş

huaoah her okuduğumda yarılıyorum ya. :B[signature][hline]Lölö Mustafa sizleri pek severdi...
Raistin ,07 Temmuz 2005 00:10 tarihinde demiş ki:
1 vanil eski bile sayılmaz daha 6 aylık, 2 daha adma akıllı ne bi postunu ne davranbışlıı gordum ,3 daha 1k emsajı biel yok o zaman bu kişi nasıl seçildi merake diyorum.. ki bayan olması buraya başka kuşkularıda getiriyor...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Valeron, 04 Ağustos 2005 19:00 tarihinde demiş ki:
biliosunuz bu photoshop .. Dikkat ederseniz konuşan adamın resmi c/p ile konmuş . Resim karesinin sol çizgisi cıkmamış + bunun gibi 1-2 kişi daha aşşağıdaki resimleri değiştirip aynı muhabbeti yapmışlar .. birisi ss almış millete dağıtıyor .

ı-ıh.
bu 1
bu da 2[signature][hline]dün merdivenin tepesinde orda olmayan bir adam gördüm, dün yine orada değildi. gitmesini öyle çok istedimki...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...