Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben de bişiler göstericem.

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

tasarım ufak bir değişimle kabul edilmiştir. hayırlı olsun. dragonmax bi dene bakalım nolucak. grudge bisiğim anlamadım sölediklerinden bilahare konuşuruz. da galiba yanlış anlamışın sölediklerimi. ek olarak, çocuk kitabı evet. masalsı naif bi havası olmasını tercih ettim. ne de olsa çocuk almıcak kitabı babası alcak. çılgın atan kırmızılı trunculu yanarı dönerli renkler kullanmayı o yüzden tercih etmedim. herkese teşekkürler. :D[hline]Görsel tasarım bölümü istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

grafiker adamın resmine yorum yapmak bana düşmez de fikir beyan ediyim
ağaç kız fontunu sevmedim
onun dışında çok güzel bence[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

detay seviyom ben kardeşim :D
resme bakıp "ohaa adam koltukaltı kıllarını teker teker çizmiş ve süper de kompozisyonu var kendi içinde" demek istiyorum...

resimlerin bana heyecan vermesini istiyorum...

ps: aman diim seni rembrandtla kıyaslamıyorum. ama çağımızda böyle çalışan ressamlar yok yani. ya da ben bilmiyorum...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

Sosyal ağlarda paylaş

Mesele detaysa rembrandt'ın yanlarına yaklaşamıyacağı adamlar var günümüzde de yaşayan öncelerden de yaşamış bi sürü hem de. De olay o diil.

Şu linke de bi bak o zaman. Günümüzde yaşayan classicist ressamlar içün.

Anlamanı istediğim şey şu. Bu bahsettiğin senin zevkin sadece. Genel geçer bir kriter diil. Amaan. Hocaların kafanı yiycek zaten okulda şimdilik rahat et bari. :D[hline]Görsel tasarım bölümü istiyorum.

[Bu mesaj horacegoesskiing tarafından 30 August 2003 20:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca bitmiş resim olayına da bi bakış açısı önümde duruyodu göstermek istedim. Copy paste gerekiyo çünkü nü içerikli.

http://www.artrenewal.com/images/artists/M/Mason_Frank/large/Mason%20Frank%20AND%20THE%20GODS%20SMILED%20ON%20THESE%20oil%20tempera%20on%20pap.jpg[hline]Görsel tasarım bölümü istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

eh benim zevkim tabe... :D

bi de linklerde fotorealistik çalışmalar var. onu ayrıca tartışmak lazım. onları da çok sevmiyom (haydaaaa... :-p )
[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

[Bu mesaj Grudge tarafından 30 August 2003 20:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 30 August 2003 20:23 tarihinde demiş ki:
Ayrıca bitmiş resim olayına da bi bakış açısı önümde duruyodu göstermek istedim. Copy paste gerekiyo çünkü nü içerikli.

http://www.artrenewal.com/images/artists/M/Mason_Frank/large/Mason%20Frank%20AND%20THE%20GODS%20SMILED%20ON%20THESE%20oil%20tempera%20on%20pap.jpg[hline]Görsel tasarım bölümü istiyorum.

Kesin pshop tur bu :)[hline][b]Invader[b]: Şu anda Ankara'da Vatani Görevini Yapmaktadır.
Sosyal ağlarda paylaş

sadeliğini bozmadan üstünde oynanabilir bence, hatta karanlık bir konsept çok hoş olur[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

ilki kitap kapağı için iyi ama ben duvarıma filan asmam şahsen, fazla... erm... titrek diycem yanlış anlaşılıcak. sonuçta zaten onaylanmış bir çalışma, eline sağlık.

ben asıl iki nümeroyu beğendim. sade olmuş, tatlı olmuş, yol olarak anlaşıyoz o ikincisinde... severim ööle şeyler...

her halükarda ellerine sağlık :)

[edit: typolar typolar...]

[Bu mesaj Emaleth tarafından 01 September 2003 14:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

horız birader, bilmiyon bu işi. bırak artık bu işleri. ne o öyle gız mı ağaç mı belli değil. hele ikincisi... lekeli lekeli bişiy. gız desem gız değil, dop desem dop değil.

hem zaten senden iyi gitar çalıyom :D

şaka tabi :-p ellerine sağlık[hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2003
Sosyal ağlarda paylaş

kitap kapaa süfer bence[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...