Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben de bişiler göstericem.

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

2. sufeer olmu$ bence o the best[hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

Güzel olmuşta horhor şimdi bi sorum olcak bu agaç kıs yeni doğmuş bebeğe hediye olarak alınabilir mi?Bebek sever mi bana 2-6 ay arasına uygun gibi geliyor ama kapak güzel gerçekten.[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

bende de var aynı dert ama şu acele acele 10 dakkada bitiriim de kurtuliim olayından hiç hoşlanmıyorum. artık nası bi devirde yaşıyosak herşey mümkün olduğu kadar basit (kolay manasında diil. basic gibin...) tutuluyo. her işin kestirmesi var. biz de ona gidiyoruz. hız hız hız. uğraşmıyoruz hiçbişeyin üstünde, odaklanmıyoruz. o yüzden zamanımızda büyük usta yok. bi davinci, bi michelangelo zamanında 1 senede bi yağlıboya bitirirmiş. bizim zamanımız ressamlarının eserlerine harcadıkları zamanda eskiz yaparlarmış anca.

işlerin güzel horace-san. hep beğenirim zaten. ama yukarda anlattıklarıma da parmak atmadan edemedim...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

Banca ilki çok hoş olmuş fakat ikinciyi pek idrak edemedim.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

dynamick kollar olmaz da bikaç uçuşan yaprak olabilir iyi fikir. ama bekliyim de onu müşteri sölesin. müşteriye bitmiş iş verilmez zaten. :D

Ayrıca grudge. Zamanımızda da büyük usta var bu bir büyük ustalık resmin üzerinde vakit harcamak diil, resim üzerinde, tırnak içinde resim üzerinde vakit harcamaktır. bu herşey için geçerli gerçi. 30yıl +10 saniye olayı yani. bu düşünceye göre en büyük ustalar japonlar o zaman. bi tanesi 25x40m boyutlarında bi tokyo resmi yapmıştı da capon işte demiştim. :)[hline]Böyle de kültürlü bi insanım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Kitabın konusu nedir?
Gerçi çocuk kitabıysa kasmaya gerek yok. Bakınca kafa patlatan bir resim yerine sade, çocuğun ısınabileceği bir resim yeterli.

Fena değil bence. Bi de müşteri fikir beyan etsin o zaman fikir alışverişi yapalım :p[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

hoca açık oliyim, kitap kapağının tasarımı, ne biliyim hmm, bak şöle açıkliim, bi kitapçıya girersin, şöle bi bakarsın, biyerlerde accyip parlak kitaplar vardır, çeker seni, sonra aşşağı raflara bakarsın, eskimiş, ilgisiz kalmış bi ton kitap vardır, konusu vs önemli değildir, bakmazsın bile, iticidir biraz, buda sanki alıcısı olmayan çok eski, saçma bi masal kitabı kapağı gibi olmuş (hoca aman diyim kızma bana, içimden geleni ve aklımdan geçeni sööledim) 2. side varya çok ii, çünkü, gel beni efektle die baarıyo, photo shop için muhteşem, baba onu ps de bi ele almama izin verirmisin yaw ltf :utaniem: bak ha bide kitap kapağı konusunda, sende bilirsin demir haç die bi kitap var, abi kitabı 10 metreden farkettim, koşa koşa gittim yanına, almak için nerdeyse, sonra konuyu okudum, haçlı seferleriyle ilgili sanırım zati o önemli diil kapak tasarımına aşık oldum, alacaktım ki, bide etikete baktım vaz geçtim.... bi bak o kitaba, varya direkt hayranlık yaratan bi tasarım vallaa.....[hline]Mazda Namazda® .::. Liselim .::. Dev Fatih :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum müşterin kitap kapağında illaki insan mı istedi ama kadın imajını yaratan bir ağaç değişik olur gibi. Mesela başı hariç tüm vucudu ağaç gibi. Yada başı da dahil. Dal konusunda sadece kollarını yansıtan 2 dal. Ama kitap ilkokul çağına yönelik ise, pek tutulmaz tabi böyle bir imaj.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 29 August 2003 23:33 tarihinde demiş ki:
Ayrıca grudge. Zamanımızda da büyük usta var bu bir büyük ustalık resmin üzerinde vakit harcamak diil, resim üzerinde, tırnak içinde resim üzerinde vakit harcamaktır. bu herşey için geçerli gerçi. 30yıl +10 saniye olayı yani. bu düşünceye göre en büyük ustalar japonlar o zaman. bi tanesi 25x40m boyutlarında bi tokyo resmi yapmıştı da capon işte demiştim. :)

şindi öncelikle yukardaki çalışmalardan hiçbiri capon stili diil. :-p o yüzden savunma olarak görmüyorum bunu.

adamların stili tek bi sanatçının diil aslında. bu tarzda çalışan bütün sanatçıların kollektif stili gibi düşünmek lazım. estetik denen meseleyi matematikleştirip sanatçılarına bu matematiği öğretiyolar. dolayısıyla yaptıkları şey üzerinde en fazla vakit harcayan kişiler onlar çünkü tek bir kişinin vakti değil harcanan vakit. ama herkes sevmiyo o tür çalışmaları. ben severim sen seversin ama bi akademisyen direk kaldırır çöpe atar mesela. ya da modern sanat eleştirmenleri dönüp ikinci kere bakmazlar. ve şu an onlar yönetiyolar bu "piyasa" yı. bedri baykam gibi adamlar prim yapıyo. bilmem anlatabildim mi derdimi.

+ sen daha fazla zaman harcamış olsaydın yukardaki çalışmalar üzerinde ortaya ne çıkardı acep? en basitinden yukardaki postlardan birisinde ikinci resmi editlemek isteyip yalvaran bi arkadaş vardı. çıkaramadım şimdi nickini. neyse, demek ki resimde bi tamamlanmamışlık hissi varmış ki böyle bi teklifte bulundu arkadaş.[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...