Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

heyoo freespace 2 yi buldum!!

Suark

Öne çıkan mesajlar

Sonunda indirebildim oynu [illegal diildi sanırım] underdogsdan.torrent ve cogu p2p programını kullanamadıgım için okulda dırke ındırmem lazımdı.
İlkinin en son bolumunde cd bozulmustu [level asolsun taddırmıştı bu oyunu bize]
Mutlu oldum yazim dedim =).
Çok guzel ya freelancer fln yalan.
:tebrikz:
"we will make a vasudan from you, terran"[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

az once ss lerine baktım gayet guzel bir oyuna benziyor. piyada pek duyulmayan klingon academy diye bi oyun var. yine derginin birisi onun demosunu vermişti tadi damağımda kalmıştı. fullunu bulamamaıştım. o oyun ile freelancer'in birleşimi gibi aynen bu oyun.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

freespace'in uzay savaşları freelancer'dan çok daha eğlenceliydi.
freespace 2 de o hissi geliştirmişse kesin oynanması gereken bir oyun demektir.
ancak underdogsta felan bunun sound pack'i video pack'i olmadanriplenmiş hali varmış sanırım[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Bende şu sıralar freespace 2 yi tekrar oynuyorum. Süper oyun aslında ama grafikleri eskidi tabi biras. Oyunu joystickle oynamanızı öneririm zaten joystickle oynadığınız zaman bir daha klavye mouse filan kullanmak istemeyeceksiniz :)

Oynanabilirk açısından freelancerla karşılaştırılamaz ama. Freelancerin kontrol kolaylığı harika. Keşke freelancer kontrolleriyle yeni bir freespace yapılsa...

[Bu mesaj ColdShadow tarafından 30 Temmuz 2005 15:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

220mb civarı gozukuyor underdogsda indiriyorum bakalım muziksiz fln cıkmazda inşallah kufretmem.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
Sosyal ağlarda paylaş

freespace, freelancerla kıyaslanamaz, o hata yapılamaz...Freelancer arcade oyunu, freespace ise uzay simülasyonu tam anlamıyla.. Bendede var cd fakat ekran kartı oyuna göre çok yeni olduğu için tanıyamıyor oyun.. Haliyle oyun ağır ve yavas çalışıyor.. eski 200mmx imde 1 ide 2 yide 2şer kere bitirmiştim..adam gibi çalışsa yine oynıycam şunu.. Multisi de çok zevkliydi 3 kişiyle görevleri falan yapardık..[signature][hline]www.forumum.org Anime takası yapılır, satılır ilgilenenler özel msg atsınlar..
Sosyal ağlarda paylaş

ya ankarada en zor bulunan cdleri satan yerlere gittim yok freespace. emuledede ta 6 yıl oncesinin oyunu inmiyor meret. buldun bulmasınada inmiyor işte. puff.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
hortlattım :)

freespace 2 source code project ve battlestar galactica modu artık os x ve linux te de çalışıyor arkadaşlar bilginize.

1.37 gb os x versiyonu macologist'teymiş hem de universal binary. (anti alias ve anisotropic kökleyebileceğim)

hala manyakları varsa multi oynarız haftasonu ne dersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Freelancer'ın güzel yanı, böyle oraya buraya gidip ticaret felan yapabilmemiz.
Ancak bir bölümü neredeyse imkansız gibi birşeydi.
10 kere 20 kere felan denemişimdir herhalde, geçememiştim, uyuz olup silmiştim.

Bir de freespace'in savaşları felan daha eğlenceli.
SWG bile bana o tadı tattıramadı.
Çok saçma bir uzay sistemi vardı SWG'de
Sosyal ağlarda paylaş

freespace 2 yi yapan firma oyunun kaynak kodlarını açtı internete hatta battlestar:galaktica oyun modu var, çıkmış bir çok eklentisi var, ayrıca grafikleri daha kaliteli hala getire biliyorsunuz o eklentiler sayesinde

[ Mesaj 18 Ekim 2007, Perşembe - 03:30 tarihinde, lord_gorthaur tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an onu kullanıyorum ama bazı texturelar kare kare çıkıyor delirtti beni. Onları düzeltmeye çalışıyorum. OS X sürümü tabi.

Universal Binary olması güzel, ATI Displays ile AA ve AF kökleyebiliyorum ama kare karelenmeler canımı sıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

nası yaptın? anlatsana adım adım.
Ben giriyorum oyuna, direk acınca çöküyor.
Önce grafik ayarlarını low a getiriyorum açıyor, sonra high yapıp bida açınca sorunsuz çalışıyor ama sıkıcı her goreven once bunları tekrarlamak.
Ne yapmak lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Suark görmemişim aylardır silmediysen ama (hortlatıyorum yine konuyu bu arada başka neden de var tabi)

Freespace 2 launcher ı çektiysen http://users.forthnet.gr/ath/jonmecos/Mainsite/Development/Objc/index.html

graphics bölümünde

-spec
-glow
-env
-jpgtga
-mipmap,
-nomotiondebris
-2dpoof missile
-missile lighting

i açıyorsun.

ambient factor 78
spec exp 11
spec point 0.6
spec static 0.4

gerisi boş

Gameplay'de (iyi ekran kartın varsa)

ship choice 3d
3dwarp
warp flash

açıyorsun

hud audio'da

targetinfo
orbradar (3 boyutlu radar)
rearm timer
ballistic gauge

yapıyorsun

çözünürlüğü de sen belirle (ben 1920x1200 6xAA 16xAF de 60 fps görüyorum - ati x1900 le tabi)

cillop gibi çalışıyor.

PXO yu gamewarden a çevirmek için şu konuyu da okursanız

http://www.hard-light.net/forums/index.php?PHPSESSID=usl16i2skdgeqgri1o2btqlq93&topic=42854.0

multi de atarız patiler olarak... ne dersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...