Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekşi Sözlük Ele Geçirilmiş

DeadSouL

Öne çıkan mesajlar

eksi sozluk hayata karsi olan taviriyla beterlerini hakketti.[signature][hline]Amd Athlon 64 3000(939) @ 2450mhz = MSI K8N Diamond = 1024 MB 500 Mhz Ram @ 4.2.2.2 = 2 SLI 6600 GT = Coolermaster Stacker = Coolermaster Aquagate = Tagan 480 Watt Power supply = Sata Raid 0 with 160 GB 7200.7
Sosyal ağlarda paylaş

Hackerlardan Martyn çok yakın bi arkadaşımın kankası . Çok iyi bir tasarımcıdır kendisi (zifir.net) Sözlükteki olan-biten butonuna da şeker bi yazı yazmışlar zaten , böyle hacklere can feda hem egolarını tatmin ettiler , hemde sözlükteki bir açığa dikkati çektiler. Lamerlik yapıp anasayfaya Hacked By Hedehödö Hack Team de yazabilirlerdi , yapmadılar bu yüzden takdir ettim :)
Sosyal ağlarda paylaş

seneler önce sözlüe üye oldum da hiç umrumda olmadı o üyelik. sanane'ye laf attım die sildiler account'u. (online laming community demiştim ki cuk die oturan laftı). ondan sonra bi daa kasmadım. netekim bu adamların kendi kasıntı.

ben de çoğu zaman bilgi almak için kullanıyorum ama amacı artık "ayar" olmuş bi site. sözlüğe üye olanlarda bi kendilerine gelsin artık sanki statü atladılar ya.[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com
Sosyal ağlarda paylaş

cumhur inside bannerları yaptırırdım ben cumhur yerinde olsam böle 100*100 lük sticker gibi yapıştırıverirdim her heklediğim siteye...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KahnX, 02 Ağustos 2005 13:40 tarihinde demiş ki:
OO yeni farkediyorum ismimizin altında yazan üye yazısı Pati olmuş artık hepimiz patiyiz pati kardeşiz eheh

aa bende sen deyince gördüm,,wayyy kardeşim nbr:-D
bi şey ısmarlada kardeşliğimizi pekiştirelim,yap bi krallık..[signature][hline]önce Allah sonra yallah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...