Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekşi Sözlük Ele Geçirilmiş

DeadSouL

Öne çıkan mesajlar

feci dalga geçerler yalnız sözlükte bu adamla.
"cumhur tatilde"
"cumhur tren istasyonunda"
"cumhur ve ayşecik büyük macera
"cumhur bizi diskoya götür"
"cumhur'ın alternatif küçük emrah dialogları"
"cumhur'un alter ego'suyla dialogları"
"cumhur gel bizi de hekle"
"cumhur fbi'yı heklerken"
vs vs vs..
bi de yazarlar "kendini hacker zanneden script kiddie bizim siteyi göçertmiş, hemen düzelttik, zaten önemsiz birşeydi. asıl hacker biziz ulen" felan gibi şeyler. heh.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KahnX, 31 Temmuz 2005 23:06 tarihinde demiş ki:
Bence adamın taktiği güzel.Ben de olsam aynı taktiği kullanırdım.Çoğunuz görmüyosunuz dimi adam fake bi resim koyup ayrıntılı şekilde bilgi veriyo ki salak olduğunu zannedip ona musallat olsunlar.Ama bu tamamen yalan.Sadece onun salak olduğunu düşünenlere zaman kaybı yaratıyo ve onları boşuna uğraştırıyo.Onlar da aptal bu adresini yazmış gidip dövelim derken gidince aa böyle adres yokki burda derse şaşırmayın.

ps. bana öyle bakmayın adım cumhur diil :D
2. not: adı zaten cumhur değil de ben yine de o kişi diilim ... :)

Bir ODTÜ'lüye sormak lazım ama işin içinde ego tatmini söz konusu olduğundan böyle birşey yapabileceğini zannetmiyorum.[signature][hline]İnternet ve Teknoloji | ICQ | XFire | StarCraft Battle.Net Günlüğü
Sosyal ağlarda paylaş

@bone

cumhur bu, bi kere daha hackler

acaba database leri göçse girerler mi bir daha ( ya da dışarıdan hit alabilirler mi bir daha)

ah ah, bir yerleri tavan yapmış insanlara çok sinir oluyorum

go cumhur go[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

eee "ona buna ayar" sitesi yaparsan birilerinin dikkatini çeker tabi[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com

[Bu mesaj Dextra tarafından 31 Temmuz 2005 23:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZaugnaKhaldun, 01 Ağustos 2005 00:12 tarihinde demiş ki:
burayı da hacklemedi di mi biraz önce cumhur, korktum bir an

go falan dediysek de sakin az=)

Hahaha ben de giremedim belirli bir süre, hani benim de aklıma bu ihtimal gelmedi değil :D[signature][hline]İnternet ve Teknoloji | ICQ | XFire | StarCraft Battle.Net Günlüğü
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
iyi olmuş ekşi'ye vallahi :)
güvenlikle ilgili bir yazı koymuşlar kontrol panellerine. ilginç vallahi, birde çok güvenli diyorlarda :)
gerçi nedir bendeki bu anti-ekşicilik :)[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

arkada$lar,

ek$i sozluk - soursummitz entegrasyonunda bulunan bir guvenlik aciginin bildirilmesi ve denenmesi sonrasinda sorunun giderilebilmesi icin sozluk bir sure kapali kalmi$tir. rahatsizlik icin ozur dileriz..

"sozlugun database'ini komple indirip editleyip geri koymu$lar", "olm diski calip malezya'da bir sunucuya takmi$lar" tadindaki iddialar asilsizdir, kredi kartlarinizi iptal etmenize gerek yoktur. bu entryi okuyup $ifresini 017b378c5p olarak degi$tirmek isteyenlere saygimiz sonsuzdur..
teo

gibi bişey yazmışlar şimdi, o mesajı da ben göremedim olay kutusunda, sildiler herhalde :)[signature][hline]
Tekel rakısı bu be!
Tam kırkbeş derece.
İki tek attın mı
Doksan oldun demektir,
Yani dik açı,
Biz akşamları dostlarım
Böyle dönüyoruz işte köşeyi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...