Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gods and Heroes

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

su anda denedim ve alınabiliyor, ben aldım simdi, sizde cabuk olun istiyorsanız... yalnız daha once beta sign-up olmak gerekiyor cunku, daha once sign-up da girdigin e-mail i istiyor... cok sagol nexcat...

[ Mesaj 09 Ağustos 2007, Perşembe - 00:10 tarihinde, kfg tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

foruma uye iseniz beta forumlari cikar en ustte oradan beta linki bulunuyor ilk konu zaten.

ayrica eger alamayan arkadaslariniz olursa oyun icersinden basligi FRIEND CODE olan bos bir petition acarsaniz serial veriyorlar. istediginiz kadar oluyor ama kisa bir sure icin gecerli ..

[ Mesaj 09 Ağustos 2007, Perşembe - 09:06 tarihinde, NexcaT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ne zaman oynadin gerge?

bir bug var oyun serverleri pazar aksamindan beridir kapali ama bazi clientler olmayan servere giriyor gibi gosteriyor. ancak tabii sistem ihtiyaclari ust duzey her yeni cikan oyun gibi.

ayrica eski model amd islemcilerde calismiyor su anda. bu hafta onun patchi ile ugrasiyorlar hala kapali serverler.
Sosyal ağlarda paylaş

[spo][/spo]

[spo][/spo]

bu resimler full acik 1900 cozunurlukte alindi ancak jpg olarak kayittan dolayi bozulmalar var. gercek hali cok daha etkileyici. tum golgeler real time vs.

sistemde kasma olmuyor bende ancak betadan dolayi daha optimize edilmemis oldugu icin ilerde duzelecegini umut ediyorum diger sistemlerde.

[ Mesaj 20 Ağustos 2007, Pazartesi - 11:42 tarihinde, NexcaT tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 20 Ağustos 2007, Pazartesi - 11:43 tarihinde, NexcaT tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

Nexcat üye olmadığımız için göremiyoruz, başka yere upload etsene resmi. Bide elinizdeki sistemler nedir? Skill tree vs. görebileceğimiz bi yer var mı oyun pve mi pvp mi falan bilgi isteriz :)

edit : nex resimler hala yalan :)

[ Mesaj 20 Ağustos 2007, Pazartesi - 11:46 tarihinde, axedice tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yukaridaki linki duzelttim.

sistemim :

Mainboard : Asus Striker Extreme
Video Card : eVGA e-Geforce 8800 GTS KO ACS3 Edition .. extremely overclocked
Ram : Gail Ultra DDR2 4Gb 4.4.4.12
Hard Disk : Seagete 400gb 16m S-ATA2
Processor : Intel Core 2 Duo E6850
Monitor : BENQ LCD FP241VW

2-3 gune diger SLI karti takacagim.
Sosyal ağlarda paylaş

calismaz. eski sistemim

amd athlon xp2800
nvidia 6800gt 256mb ram
2 gb ram

vs idi amd oldugu icin bende calismadi ama bu sistem benzeri intel islemcili arkadaslarda en alt seviyede oynaniyor vs. optimize edeceklerdir.

ya o extremely hedesi copy paste ettigim diger forumdan kalmis lol.

bu grafik karti fabrikadan overclock geliyor normal 8800gts degil.

normalleri 500/1700 iken bu 588/1840 frekansinda calisiyor falan filan.

[ Mesaj 20 Ağustos 2007, Pazartesi - 11:58 tarihinde, NexcaT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...