Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gods and Heroes

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

edik : Oyunun sitesi
Gods and Heroes Roma hakkında bir mmorpg. Romada 300 B.C zamanında geçiyor ^^ . Oyunda Romanın yavaş yavaş gelişmeisne filan yardımcı oluyormuşunuz. Gerçi tam bir bilgim yok ama eğer böyleyse yıllar geçtikçe ilerleyen romya teknolojiye filan gidilebilir gayet hoş olur :P Tabii böyle bir şey yok oyun da sürekli yeni geliştirmeler güncellemeler olcakmış filan ben olursa güzel olur dedim yanlış anlamayın :D .

Oyunda ki savaş sistemi diğer Mmo lardan farklı olucakmış. Ama fazla bilgi vermemişler:P Oyun gayet güzel ve iddialı olacağa benziyor.

Oyunun çıkış tarihi ise : 10/01/05

Oyunda tanrılar, savaşçılar, yaratıklar ve mitoloji 1200 den fazla quest, yeni savaş sistemi gibi güzellikler bulunmaktaymış bu yüzden güzel duruyor. Zaten grafiklerde güzel bekliyoruz :P

[signature][hline]KÜTÜK TARAFINDAN KAPATILDI
[i][b]

[Bu mesaj BeIlow tarafından 28 Temmuz 2005 18:38 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Ben işte tamamen arena pvp sine dayalı bi pvp oyunu istiyorum.Yada Shadowbane'deki gibi bazen warfareler yapılan 300-500 lük savaşların yapıldığı bi oyun.Büyük bir pvp dünyası yada küçük bir arenada modern dövüş.Tekken tarzında bişeyin matrix stilinde, matrix training arenasında ayrıntılı dövüş seçeneklerinin olduğu bi arenada oynadığınızı düşünün.Çok seksi dimi?[signature][hline]Külliyen yalan bakma sen
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...