Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Max Payne 2 Screen Shot [8 ADET]

Skymaster

Öne çıkan mesajlar

süper, oyun ilki kadar keyifli ve daha uzun olsun o grafikler bile yeter.. :)

ilkinde çok iyi bir yenilik yaratmışlardı yıllardır oynanışı hemen hiç değişmeyen fps oyunlarında, bunda da biraz eklemeler yapmışlardır umarım. bir de o güzel anlatım bölümleri ve karizma diyaloglar olsun tamamdır..

"No payne, no gain. Capice?"[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

olamaz yukardaki herif max payne NOOOOOOO!!!!! adam amma yaşlanmış ya. dikkat ederseniz suratları az da olsa bensiyo bu heriflerin üfff yaa:( adamı undead yapmışlar resmen.[hline]Sen ağlama dayanamam
Ağlama, gözbebeğim, sana kıyamam
Al yüreğim senin olsun
Yüreğim bende kalırsa yaşayamam

Sosyal ağlarda paylaş

Eminmisiniz bu adam olduğuna alal ?

Dün Giga'da oynuyorlardı galiba bunu ? Matrix gibi birşeydi, sopa ile aşmış hareketler falan yapıyordu. Eğer öyle bir oyunsa eheue Matrix'in önde giden özentisi ama süper ötesi bir oyun olduğu anlamınada geliyor =)[hline]Guilty Chef(Gothic 2): There was a misunderstanding between a guest, meat clever and me ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Predator-, 27 June 2003 23:05 tarihinde demiş ki:
Eminmisiniz bu adam olduğuna alal ?

Dün Giga'da oynuyorlardı galiba bunu ? Matrix gibi birşeydi, sopa ile aşmış hareketler falan yapıyordu. Eğer öyle bir oyunsa eheue Matrix'in önde giden özentisi ama süper ötesi bir oyun olduğu anlamınada geliyor =)[hline]Guilty Chef(Gothic 2): There was a misunderstanding between a guest, meat clever and me ...

oyunun oynanabilir sürümünü çıkmış mıdır ki? sanmıyorum max payne 2 olduğunu. sonuçta daha 8 ss çıkmış piyasaya anca.

ya da ben öyle biliyorum. ;)[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

valla bu kardeşi ben de pek benzetemedim ama ilkinden daha karizma olduğu kesin. ilki biraz mickey rourke''a benziyordu tipinden çok hoşlanmamıştım ama bruce willis mimikleri süperdi..

ya kaardeşler nasıl matrix'e özenecek adamlar, kim bilir ne kadar zamandır uğraşıyorlardır üzerinde (öyle 3-5 ayda yapılmıyor ki bu oyunlar) daha matrix çıkalı 2 ay olmadı..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 27 June 2003 23:51 tarihinde demiş ki:
bruce willis mimikleri süperdi..

[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001

Ehehe yılan hikâyesi -Rambo Berk
-Suratımdaki Bruce Willis ifadesini görebiliyomusun ?[hline]The Legends will never die
KinGpiN
the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

öff o pompalı ne uçuruyordur adamları.. (saykosam)

valla tekrar oynayasım geldi ama bunu bekleyeyim en iyisi. bu tarzda diablo misali rpg yapsalar (respawn olan kötü adamları taklalar atarak vur vur item topla level atla) yıllarca bıkılmadan oynanır.. (iğrenç fikir gibi görünebilir ama hakikaten bunu dilemiştim ilk oynadığımda)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer gördüğüm max payne 2 ise Neo'nun Ajan Smithleri dövdüğü sahnedeki hareketleri tıpa tıpı yapılıyordu sopayla. Hareketleri yapan adam kesinlikle Max Payne'di.

Belkide 1. Max Payne için mod falana olabilir emin değilim. Ama grafikleri 1. sinden kaliteli olduğu için mp 2 olabilceğini düşündüm.[hline]Guilty Chef(Gothic 2): There was a misunderstanding between a guest, meat clever and me ...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bu ss'lerin, hiçbirisi resmi sitede yayınlanmadı. Sadece oyunu yapan kişiler, istek üzerine 2 tane ss koymuş.

Ve bununla yetinemeyen arkadaşlar devamını istemis sonuç olarak toplam 8 tane ss olmuş. Arada bakarım eklenirse buraya koyarım ama oyun kesinlikle max payne 2dir. Bir arkadaşımızın dediği gibi max payne hapse girmisti biraz yaşlanmış ve yıpranmış (bu arada ben onu unutmustum :P )[hline]E-Mail : Skymaster
Icq Uin : 740943 | Web site : Skymaster Offical Web Site
Sosyal ağlarda paylaş

2. oyunun adının "The Fall of Max Payne" olduğunu düşünürsek adamımızın yaşlanmış/çökmüş olması doğal ..

Matrix olayının kendisi "Gerçeğe Çağrı + Terminatör" özentisi zaten , özentinin özentisi olmaz artık :)[hline]TheSilver, 18 June 2003 22:17 tarihinde demiş ki:
unutmamalı ki kadere birtane patlatamazsın ama dm playerın yanı başındadır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...