Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Basit Mutluluklar

DeLi_CeVaT

Öne çıkan mesajlar

said:
daverc, 26 April 2003 21:18 tarihinde demiş ki:
Biri anlatsin plz kendini jedi gibi hissetmek nasi bisi oluo ?[hline] :hrr:KaRŞıYaKa:hrr:
KARŞIYAKA&BEN

yau şimdi önce jk2 yi oynaman yada star wars a gitmen lazım sonra anlarsın çok hoş bi duygu bööle Nıııuuvv felan saber sesleri:)
Sniper Phantom görürsünüz beni jk2 de[hline]Önemli olan mesaj sayın değil, mesajlarının forumlara kazandırdıkları ve etrafa bırakdığın dalgalardır...izleridir.
Sosyal ağlarda paylaş

bana en zevk veren şey sabah 7 de uyanınca ishal olduğumu anlamam sonrada okula gitmemem depoyu boşaltıp çöp kamyonlarının huzurlu sesinde uyumam (harbi çok hafif bir çöp kamyonu ve kuş sesi hayat gene başlıyor! dercesine kulanlarınıza ulaşınca insana fena bi huzur verio[bence])[hline]Önemli olan mesaj sayın değil, mesajlarının forumlara kazandırdıkları ve etrafa bırakdığın dalgalardır...izleridir.
Sosyal ağlarda paylaş

bende filmden çıkınca tuvalete acık geç gittim:) filmio izlion bitio film hurraa dışarı atıolar senin işin bitti diye:) wc mc yok ehehe

Frog bi tane kelepek yakaladım istermisin?[hline]Önemli olan mesaj sayın değil, mesajlarının forumlara kazandırdıkları ve etrafa bırakdığın dalgalardır...izleridir.
Sosyal ağlarda paylaş

film güzeldi bence babacum (babam diil be! forumdaki babacum) pek beyenmedi ama olsun:)
gıcımı ye diyince adamın ben senin tamamını yerim diyip adamı yemesi sahnesi çok hoştu:) neblim komiime gitti için için gülüodum ama salon sessizdi gülse idim sadistmidir nedir bu derlerdi:) yemedi[hline]Önemli olan mesaj sayın değil, mesajlarının forumlara kazandırdıkları ve etrafa bırakdığın dalgalardır...izleridir.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yeni AutoShow fuarından geliyorum size manyak bir mutluluk söylüyeceğim AYSUN KAYACIIIII gerçekten de orda tanışma imkanı buldum çok az da olsa benimle konuştu ve yan yana fotoğraf çektirdik. Fotoğrafları yarın yaınlarım. Abi 4 Saat oldu göreli hala gözlerimin önene geliyorrr. Bundan iyi mutluluk var mı abi ya...[hline]www.merlininkazani.com
-Merlin Yazarı-
Sosyal ağlarda paylaş

Bana bilgisayar başında olmanın her türlüsü mutluluk veriyor. İster 5 saat başında dokunmadan oturayım. İster icq da sevgilimle kavga edeyim. İster uo da reskill yiyeyim (çok lame bir örnek oldu ama !!! )
Bilgisayar = Mutluluk[hline]Lady Melina Uvu
Ne kibar erkekler var şu dünyada...
Sosyal ağlarda paylaş

Tadinda bilgisayar=mutluluk
Abarti bilgisayar=bas agrisi , otluk , ewe kapanma
die dusunuorm ben gunun 5 saatini bilg basinda gecirirsen ne zmn disari cikcan ne zmn arkadaslarinla takilcan die mrk ederim.Ama dersen ki bu hep bole diil takdir ederim 2 sini birlikte yurutmene ben azcik bilg baya da gezme :D[hline]I'm your dream, make you real
I'm your eyes when you must steal
I'm your pain when you can't feel

Icq UIN = 788808
a.k.a -hellraiser-dt<<===jk2
Sosyal ağlarda paylaş

- Sabah uyandığında gözünü açmadan sevgilinin kokusunu içine çekmek ve gözünü açtığında onu huzur içinde uyurken görmek..

- Sen uyurken sevgilinin seni uyandırmak için seni usulca öpmesi..

- DaoC'da lvl 50 olmak :)[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
Aegean, 27 April 2003 22:45 tarihinde demiş ki:
bugun süper bir deneyim yaşadım çok sevdiğim birisi ile yakın arkadaşlarımın konserinde kafa sallamak :) tabi biraz alkol olunca ayri bi zevkli oluyor vallahi :)[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)

Onun bile fazlası çok zararlı
Yani çevreyi kirletme açısından dedim:)[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

Hazırladığım çalışma programına uyduğum günlerde yatağa girip huzur içinde uyumak :)

Bilgisayarımı açıp hiç bişey çalışmasa bile winampin çalıştığını görmek[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...