Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 numara...

ReDDoG

Öne çıkan mesajlar

vodan gereksizmisin ?

@Patos ya abi cidden görmediysen bu fotoyu bişey diyemicem.Onu bulmak için kasamam şimdi ama varlığından emin ol hatta İnönü deki fenerbahçe maçında açıldı o pankart Kutsal İttifak altında...
Samsunspor maçının kırmızı kartlarını yine konuşmaya başlamayalım.Birazcık laf sokma niyetiyle değilde objektif olarak bak.İbo nun ki tamam eyvallah bişey demiyorum.
Ahmet Yıldırım ?
Cesar a neden kırmızı kart yok.
o maçtaki hataları saydırma bana.Tüm otoriteler ne dedi sende biliyorsun.Kararların %30 u doğruysa gerisi yanlış.
Ya bana bunun mantıklı açıklamasını yap Patos ya.
Bir kişi çıkıp böyle bir açıklama yapıyor.Neye güveniyor nasıl güveniyor.
Hemen 4 gün sonra Beşiktaş maçıyla Lig patlak veriyor.
(Şampiyonluğun kaybedilmesindeki en büyük suç tabiki Beşiktaş ın ama fenere şampiyonluğu kazandıranda güçleride görelim)
Bu nasıl oluyor? Neden Fenerbahçe maçları tekrar ediliyor.İptal edilmesi gereken maçlar iptal edilmiyor.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

İşte tam olarak beklediğim demogoji geldi karşı taraftan.

15 yaşında bir çocuk nekadar akıllıymış yahu adı blekkeyos koskoca sipor camiyasını aydınlattı yorumlarıyla. Aziz yıldırım öyle demiş neye güvenerek demişmiş. Kıvanç Oktayda ligde 4. yenilgiden sonra şampiyon olcaz herşey düzelecek dedi neye dayanarak dedi açıklansın lütfen.

Her yönetici iddalı konuşur. Vay anam kendime güvenimi kaybettim dendiğinde ne olduğunu gördük. Bir başkan çıkıp şampiyon olamayızmı diyecekti? BJK öyle dedimi bunu sezonun ortasından beri bilmemize rağmen ne dendi? Matematiksel olarak şansımız devam ettikçe şampiyonluk gitti demeyiz. Evet doğrusuda bu. Bunu algılamanı senden beklemiyorumda hani zırvalarını okuyupta inanan biri vardır belki ufak bir ihtimalde olsa..

Yok merak ediyorum neden 1 Fenerli çıkıp bizde Washington kalp krizi geçirdi forvetsiz kaldık Ortega kaçtı BJK ye şampiyonluğu hediye ettik diye ağlamıyor? Ağlamaz.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Tra_Gs uslubuna dikkat et lutfen.
arkadaslar cellanemeden , sakin sakin tartisin lutfen.

kisiye hakaret , tartismasiz yaptirim sebebidir bilginize. :p[signature][hline]· Chillin Killin Billin ·

If you havin girl problems i feel bad for you son
I got 99 problems but a bitch ain't one.

Sosyal ağlarda paylaş

black, ya en basindan beri soluyorum sen bunu anlamiyorsun iste.

neden herseyin arkasinda bisi ariyorsun onu anlamiyorum. aramak istersen ve bulmak istersen tabii bulursun, dusunmek istersen tabi bulursun.

ben ahlakliyim, serefli kazaniyorum bu yarisi, baskasi kazanirsa serefsizlikle kazaniyor. bunu solemek bu kadar basit mi lutfen ya bunun neresi mantikli? herkese kotu gozle bakma diyorum sen bunu bir dene dedigim gibi dusunceyle herseyi ole gorursun.

bana gore de c.rize maci tekrarlanmamasi gereken bir macti ama butun sezona baglayamazsin o mac ole oldu diye sampiyon oldu diyemezsin. ki o tekrarlanmasi gereken macta olan hakem hatalarini senin gibi art niyetli olsam bende sayarim :)
bu tekrarlama olayi federasyonun ya da baskasinin elinde olan bisi degil. FIFA bir kural koymus sanirim 6 maddeli, bir madde de oyundan atilmasi gereken bir kisinin(sadece futbolcu degil) ihraci gerceklesmediyse, macin tekrarini gerektirir. bizim federasyonumuzda FIFA nin kurallarini uygulayan bi federasyon oldugu icin, sadece secim hakki vardi ya tekrar ya da 85.dk dan itibaren baslatmak gibi, tekrar ettirmeyi karar aldilar, bunda da bir art niyet aramamak gerekir bence ama sen ariyorsun. ben maci izledigim icin sole bir yorum getiriyorum o karara "victoria o 2 sari karttan sonra fatih akyelin yaptigi 3 onemli pozisyonu kesti sag kanatta, bunu dusunmus olabilirler" ama yine soluyorum bence de tekrar edilmemesi gerekirdi ama kural bole. sizinde basiniza gelebilirdi ayni sey, farkli olaylarla geldi de zaten ve tekrar edildi mac.
ve bunun gibi tekrar gerektiren bir kural daha varki bu da yasansa daha buyuk bir art niyet arayacagin kesin senin basina gelmezse tabi.
-kaleci aut atisi kullandiktan sonra top ceza alanindan cikmadan herhangi bir oyuncu topa dokunursa, hakem bunu farketmeyip oyunu devam ettirirse, mac direkt tekrar edilir bunda secim hakki felan yok FIFA kurallarini uygulayan bir federasyon o maci oynanmamis kabul etmek zorunda, futbol kurallarindan biri de bu.

ben yine tekrarliyim art niyet aramadiktan sonra bir sorun kalmaz, tabi art niyetli seyler oluyordur ama olmayan seylerde vardir sen senin aleyine olan herseye art niyetli diyorsun bu yanlis.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok gereksiz bir tartışma olmuş ancak şu kadarını söyliyim her takım şampiyon olmak için birşeyler yapıyor perde arkası işlerde buna dahil ama Beşiktaşın bir oyuncusuna 1 numaralı formayı vermesi ne kadarda büyük tartışmalara sahne olmuş şaşırdım cidden.Fenerbahçeli arkadaslarım siz Galatasaray'ı 6-0 yendiginizde sizde bi ton forma,bayrak falan bastırmadınızmı aylarca dalga geçmedinizmi neden bu konular bu kadar büyütülüyor? Gereksiz yere tartışmanın manası yok zaten tartışmalar konunun dışına çıkmış geçmişe kadar uzamış gitmiş.[signature][hline] _Kusuk_

Aut disce aut discede.
Sosyal ağlarda paylaş

size nasıl şampiyon olduğunuz sorulmuyor
bize nasıl yendiğimiz soruyor

bizde diyoruz kaleye pancuyu geçirip 10 kişi oynadık böyle daha rahat oluyor haftaya adam dinlendirdik...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

bu konu nerelere gelmiş bole ya peh.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

konu nerden nereye geldi ya. cin fenerliler çıkıp tek maçla konuşuyosunuz diyince alevlendi tabi. 6-0'lık maçları için forma, t-shirt çıkaran babam sanki.[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com
Sosyal ağlarda paylaş

İşte halen anlayamadığınız olay bu zaten.
Taraftar ürünleri çıkartılır. GS de yapar FB de yapar BJK de yapar. Bunlar saha dışı t-shirtler formalar pantolonlar kaşkollar kupa lar fln olur ama BJK bunu taraftar ürünü olmaktan çıkartıp saha içine sokuyor. Benim karşı olduğum bu sizinde anlayamadığınız.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman ya önceden anlatamadın ya da o postuna rastlamadım. dediğin doğru eğer sırf o maç için 1 numara veriolarsa yanlış ama birileri şey demişti 9 numara ailton için falan pancuyu gaza getirmek için 1 numarayı önermişler falan gibi.. öbür türlü katılıyorum sana[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 26 Temmuz 2005 13:51 tarihinde demiş ki:
Feneriumlarda veya GS Store larda takımlar birbirleriyle saha dışı çekişiyorlardı. Örneğin GS nin 5-1 t-shirtleri veya FB nin 6-0 kotları veya aslan yakalamış kanarya gibi şeyler. Ancak bunu sahanın içine sokmak yukarıdakilerden farklı bir uygulamadır. BJK Kadıköy panteri diye özel t-shirtler formalar sattı onlara bir lafım olmadı ancak bu yaptıkları gayet komik bir davranış.

Demiştim.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

okumanın anlamı yok gerçek sudur
fenerbahçe ile galatasaray arasındaki rekabet (6-0 , uefa , 5-1 vsvs )
besiktaslıları kıskandırmıs ve kendilerini eglendirecek bir olay bulmuslar

eh normal tabi bencede giymeli o formayı konusmalılar onlarda insan[signature][hline]
burning legion
druid grry

[Bu mesaj grelynx tarafından 30 Temmuz 2005 18:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

al bi rahatsız gereksiz daha...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

+1 black bu kadar gereksiz olunur mu ya?

Aa doğru kıskanacak çok şey var. Beşiktaş avrupa sonuncusu olamadı di mi? Bi ara 11 tane mi gol atmıştı beşiktaş haa bi de 4 tane attığı bi takım vardı adı aklıma gelmiyo hmm fff fee dur düşünüyüm yazarım bir ara[signature][hline]Msn
Nebula Pagan Forumlarında Denmiş Ki:
BİR LAF VARDIR .. EVET BİR LAF VARDIR ... AMA UNUTTUM ŞİMDİ
[Bu mesaj KucukHusamettin tarafından Faili-meçhul bir tarihte değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten ne cins insanlar var ya. konu olmuş bitmiş adam tekrar alevlendirme niyetinde. bari mantıklı bişey dese[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KucukHusamettin, 30 Temmuz 2005 19:47 tarihinde demiş ki:
+1 black bu kadar gereksiz olunur mu ya?

Aa doğru kıskanacak çok şey var. Beşiktaş avrupa sonuncusu olamadı di mi? Bi ara 11 tane mi gol atmıştı beşiktaş haa bi de 4 tane attığı bi takım vardı adı aklıma gelmiyo hmm fff fee dur düşünüyüm yazarım bir ara

olm siz hastamısınız ?
beyin kıvrımlarınımı düzelttirdin yoksa.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonick, 25 Temmuz 2005 20:01 tarihinde demiş ki:
napsınlar bi hedefleri yok kendi çaplarında eglence arıyolar bizim işimiz gucumuz var daha şamp ligi fln urasamıyruz bole boş işlerle.

Azmo abi bak sataş var mümkünse. Laf atmak istiyorum.[signature][hline]Love is all around.
Wallaha billiha inanmıyan Atatürk Havalimanına baksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Feci koyu fenerbahçe taraftarıyımdır ama komiğime gitti ve güsel bi dalga geçme yönü 1 numara olayı .

İlginç olan bir beşiktaşlının bunu düşünebilmiş olması .[signature][hline]Anubis
Çok bomba bir şekilde geliyoruz..

Karakteriniz, şöhretinizden önemlidir. Karakteriniz, siz ne iseniz odur... Oysa şöhretiniz, başkaları sizi ne sanıyorsa odur.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...