Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 numara...

ReDDoG

Öne çıkan mesajlar

Feneriumlarda veya GS Store larda takımlar birbirleriyle saha dışı çekişiyorlardı. Örneğin GS nin 5-1 t-shirtleri veya FB nin 6-0 kotları veya aslan yakalamış kanarya gibi şeyler. Ancak bunu sahanın içine sokmak yukarıdakilerden farklı bir uygulamadır. BJK Kadıköy panteri diye özel t-shirtler formalar sattı onlara bir lafım olmadı ancak bu yaptıkları gayet komik bir davranış.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Merak ediyorum nesi komik?

Komik nedir biliyormusunuz.

Yıldız davasına Sahne Elbisesi gibi 50 tane yıldız koyulmuş formayla sahaya çıkmaktır...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReD_DoG, 25 Temmuz 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
Pancu, yeni sezonda 1 numara giyecek...
Kadıköy'deki 3-4'lük tarihi zaferde kaleyi koruyan Pancu yeni sezonda 1 numaralı formayı giyecek

Beşiktaş'ın geçen sezon Fenerbahçe ile oynadığı ve 4-3 kazandığı derbi maçta, kaleci Cordoba'nın kırmızı kart görmesinin ardından, zorunlu olarak kaleye geçen Rumen futbolcu Daniel Gabriel Pancu, yeni sezonda 1 numaralı formayı giyecek. Kulüpten yapılan açıklamada, 17 Nisan 2005 tarihinde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapılan maç sonrası siyah-beyazlı taraftarlarca "Kadıköy Panteri" lakabı konulan Pancu'nun, yeni sezonda 1 numaralı formayı giyeceği bildirildi.

Geçen sezon 1 numaralı formayı giyen kaleci Cordoba ise yeni sezonda 35 numaralı forma ile mücadele edecek.

www.karakartal.com

Haber doğru galiba da, bu kadar kalitesiz ve kötü yazılmış bir habere az rastlanır. Hani tek bir cümle var "pancu 1 numaralı forma giyecek" diye. Aynı cümleyi farklı biçimlerde 10 defa yazmışlar. Yani hani ufak bi haberden manşet yaratır uzun uzun yazarsın ayrı ama hepsinde de aynı cümleyi 1-2 kelime ekleyip çıkartarak hiçbir içerik farkı olmadan yazamazsın ki? İnsan okurken rahatsız olup tiksiniyor valla...[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 26 Temmuz 2005 13:54 tarihinde demiş ki:

Yıldız davasına Sahne Elbisesi gibi 50 tane yıldız koyulmuş formayla sahaya çıkmaktır...

Yok o daha çok ağlayıp sızlanarak, gururu ayaklar altına alıp dilenerek elde edilen haksız bir yıldızın masabaşında verilmesine yapılan bir tepkiydi. Bence de yerindeydi.

1 numara olayıysa bence hoş, yani BJK'li olsam bu hoşuma giderdi benim. Güzel bişey. Ama bu kadar ön plana çıkmamalı, yapılan transfer vs lerin yanında ek olarak görülmeliydi bence...[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 26 Temmuz 2005 14:21 tarihinde demiş ki:

Haber doğru galiba da, bu kadar kalitesiz ve kötü yazılmış bir habere az rastlanır. Hani tek bir cümle var "pancu 1 numaralı forma giyecek" diye. Aynı cümleyi farklı biçimlerde 10 defa yazmışlar. Yani hani ufak bi haberden manşet yaratır uzun uzun yazarsın ayrı ama hepsinde de aynı cümleyi 1-2 kelime ekleyip çıkartarak hiçbir içerik farkı olmadan yazamazsın ki? İnsan okurken rahatsız olup tiksiniyor valla...

yazıyı ben yazmadımki direk c/p[signature][hline]Çarşı Alayına karşı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 26 Temmuz 2005 14:24 tarihinde demiş ki:
said:
bLackcha0s, 26 Temmuz 2005 13:54 tarihinde demiş ki:

Yıldız davasına Sahne Elbisesi gibi 50 tane yıldız koyulmuş formayla sahaya çıkmaktır...

Yok o daha çok ağlayıp sızlanarak, gururu ayaklar altına alıp dilenerek elde edilen haksız bir yıldızın masabaşında verilmesine yapılan bir tepkiydi. Bence de yerindeydi.

1 numara olayıysa bence hoş, yani BJK'li olsam bu hoşuma giderdi benim. Güzel bişey. Ama bu kadar ön plana çıkmamalı, yapılan transfer vs lerin yanında ek olarak görülmeliydi bence...

LoL tarihten haberin yok galiba.
O yıldızın bize neden verildiğinden haberin varmı acaba ?
Yada Neden sizin armanızda olmayıp bizim armanızda olan Türk Bayrağından ???

Sırf laf sokalım diye yorum yapmıyalım.
6-0 hala konuşuluyor.Halada yapılıyor.
Peki siz hala neyi konuşuyorsunuz merak ediyorum ?

Bence son derece önemli bir olay.Sonuçta Lig Şampiyonu "en büyüğüm" diye geçinen bir takımı Kalecisiz 10 kişi aslanlar gibi mücadele edip yenmek son derece büyük bir başarı.
Ve bununda unutulmaması gerek.
Ha ayrıca...

Futbol da herkes istediği forma numarasını seçmekte özgürdür.Sonuçta Yönetim önermiştir veyahut Pancu istemiştir.
Adama zorla giydirtmiyorlar.
Adam Türkiye Liginde bir ilke imza attı ve Şampiyonu parmağında oynattı.
Ee daha ne olsun.???[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Gayet biliyorum, ama sırf o yıldızı almanız için Türkiye profesyönel lig tarihinin başladığı tarihin 2 sene geriye atılması tamamen saçmalıktır. Aynı mantıkla atın o tarihi 1900lerin başına GSnin 50 tane fazladan şampiyonluğu olsun o zaman yıldız değil galaksi işareti koyalım formaya? Hala savunulacak bir yanı yok bunun.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

Çok iyi biliyormuşssun afferim.

o yıldız Lig Tarihi geriye atıldığı için verilmedi.

o yıldız

Beşiktaş Takımının Türkiye Milli Takımını temsil ettiği için verildi.

Ayrıca Lig tarihin resmi başlama tarihi 2 yıl öncesiydi.Beşiktaş Şampiyon oldu.
İstanbul Kupası diye geçirildi.
Daha Sonra 1959 da Türkiye Ligi başladı...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Öheh, demogojinin böylesi... Ne alakası var paranoyayla..? Rakiplerinin daha fazla yıldızı olduğunu görünce tek yıldızı kendine yediremeyip aşağılık kompleksi yapan ve 61de başlayan ligi sırf yıldız kazancaz diye 59da başlıyo gösterip ağlaya zırlaya yıldız taktırtan bir takım yönetimini savunan biri için fazla cesurca konuşmuşsun, özellikle psikoloji falan konusunda...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım anlatamıyorum galiba o yıldızın neden takıldığını ?
Ayrıca 2 değil 1 şampiyonluk verilicekti.
Ve resmileşmedi o da hala beşiktaşın 10 Şampiyonluğu var.

Lig zaten 1959 da başladı BEŞİKTAŞ 1957-58 de şampiyon oldu.
O dönem Federasyon Ligi iptal etti.Çünkü Tüm takımlar İstanbuldandı ve İstanbul Kupası diye geçti.
1959 da tekrar başlatıldı resmileşti.

Fedarasyonun aptallığını niye Beşiktaş çekiyor? Madem iptal edicektin.Niye Türkiye Ligi altında takımları yarıştırdın ?
Başından beri İstanbul Kupası olsaydı...

Ama sen fenerlisin sana bişey öğretmek için kasmııcam baksana sen takmışssın 2 şampiyonluğa

evet öyle...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Yok rewendor lig zaten 59 da başlıyo aynen black'in de dediği gibi... Beşiktaşın 50 yıl sonra tecil edilen 2 şampiyonluğu 57 ve 58 yıllarına ait.
Zaten komik işin komik yanı o :)
Lig kaç yılında başladı: 1959
Kaç sezon oynandı: 47
Fenerbahçe: 16
Galatasaray: 15
Beşiktaş: 12
Trabzon: 6
Toplam: 49
49 eşit değildir 47 ;)[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

geçti sakin...

derin nefes alın bak tekrar okuyun herşey güzel olucak evlatlarım merak etmeyin...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

yok biz kaleye malzemecilerden birini geçirip sizi yeneriz gene
o zaman daha güzel oluyor 10 yıldıza değiyor.
eheueu[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smoke, 26 Temmuz 2005 17:16 tarihinde demiş ki:
Yok rewendor lig zaten 59 da başlıyo aynen black'in de dediği gibi... Beşiktaşın 50 yıl sonra tecil edilen 2 şampiyonluğu 57 ve 58 yıllarına ait.
Zaten komik işin komik yanı o :)
Lig kaç yılında başladı: 1959
Kaç sezon oynandı: 47
Fenerbahçe: 16
Galatasaray: 15
Beşiktaş: 12
Trabzon: 6
Toplam: 49
49 eşit değildir 47 ;)

Ya işte aklımda 59 61 die kalmış 57 59 da olabilir. İnsan beynidir mümkündür. Ama işte zaten bjk nın 12 değil 10 olması gerekiyodu 47=47 oluyodu. Neyse...[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 26 Temmuz 2005 16:53 tarihinde demiş ki:
o yıldız Lig Tarihi geriye atıldığı için verilmedi.
o yıldız
Beşiktaş Takımının Türkiye Milli Takımını temsil ettiği için verildi.

black bu soledigin yanlis dogru olsa o zaman cok daha zavalli bir durum olurdu, turkiye ligi sampiyonluklari icin verilen yildizin milli takimin butun futbolcularini bjk futbolculariyla olusturdugu icin sampiyonluk sayisi vermek, en buyuk zavalliliktir o sampiyonlugu alan takim icin. ki ole degil, lig tarihi ile ilgili olaylar var.

bu pancu olayi bence ailton 9 numarali forma icin israr etti, pancuyu da ikna etmek icin bole bi yontem dusunduler sanirim. bence uzatilmamasi gereken birsey, neden derseniz o kadar ozel bir durum yok bence, bjk zaten neredeyse her sene kadikoyde yeniyor feneri, 10dk pancu kaleye gecince de ozel bir durum olusmadi, pancu kurtaris felan yapmadi, butun takim icin bir kampanya olsaydi tamam, cunku takim olarak savastilar aldilar, pancu kalede bir katki saglamadi.

ayrica black rewendor a fenerli dedin ya helal olsun :) rewe sende nasi gormedin o cumleyi es gecilcek bisi degil ne dersin? :)[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonick, 25 Temmuz 2005 20:01 tarihinde demiş ki:
napsınlar bi hedefleri yok kendi çaplarında eglence arıyolar bizim işimiz gucumuz var daha şamp ligi fln urasamıyruz bole boş işlerle.

Eğlence niçin arıyalım en büyük eğlence fb bkz:3-4 İstanbul hatirasi,İngilizlerden 62den tavşan nasıl yapılır öğrenme dersleri vsvs
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shaklaban, 27 Temmuz 2005 04:28 tarihinde demiş ki:
said:
Cintonick, 25 Temmuz 2005 20:01 tarihinde demiş ki:
napsınlar bi hedefleri yok kendi çaplarında eglence arıyolar bizim işimiz gucumuz var daha şamp ligi fln urasamıyruz bole boş işlerle.

Eğlence niçin arıyalım en büyük eğlence fb bkz:3-4 İstanbul hatirasi,İngilizlerden 62den tavşan nasıl yapılır öğrenme dersleri vsvs

Bunlardan hangisi sizin bize olan ustunlugunuzu gosterirki?

Valla ben son durumlara bakıyorum 2 yıl once 8 paun ondeyken ke durum aynı bız sızden 8 puan ondeykende durum aynı. Sonuc bu .. ŞAMPİYON FENERBAHÇE

Şampiyonlar ligine gidip paramızıda alıyoruz. Yıldız transfer yapıp stadımızıda dolduruyoruz. Bütçemiz ligdeki her kulupten daha iyi durumda. Gelecek desen gelecek bizde. Sizde yok kadikoy panteri yok 5i 1 yerde diyip kendinizi kandırmaya devam edin. Uefayi zor tutturmussun dua edecegin yerde abilerine laf edersin anca.

Bence biraz olaya objektif ve gercekci bakın. Bakında büyüklüğünüzü görün. Seba gitti Bjk Bitti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...