Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kafayı Yediren Buglı Oyunları

Xaero

Öne çıkan mesajlar

sacred dan daha fazla bug içeren bir oyun görmedim o su olayı yüzünden oyunu uninstallamıştım.daha sonradan birinden duyunca tekrar yükleyip bitirmişttim.hani okadarda güzel bir oyun değil de ama o an piyasada o tarz da bulunabilcek en iyi oyundu.sonuçta baldurs un diablonun yanında çok aşırı zevk verdiği söylenemez ve bide o bugları iyice soğutmuştu.[signature][hline]http://www.myspace.com/misanthropehus

name :Misanthrope
race :Night Elf
class :Hunter
server :BF
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle daggerfall... hala çok güzel oyun ama
warrior guild hall a gidip bana bir görev ver dediğinizde aldığınız o örümcek temizleme görevi ardından mutlulukla gelip başardım şimdi neyapmalıyım dediğinizde size yine aynı görevi vermesi lol
ve bunun size bayana kadar devam etmesi tam kafayı yedirtiyordu =P[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dwn, 26 Temmuz 2005 21:15 tarihinde demiş ki:
Ultima Online - Sphere

işte asıl olay sölenmiş daha tartışmaya gerek yok boşuna mesaj atmayın[signature][hline]Karanlık mı git karanlıkta dolaş ne olduğunu hisset ve anla,gizlilik mi ağzını kimseye açma,sessizlik mi sabırlı ol ve o anın gelmesini bekle.
Sosyal ağlarda paylaş

daggerfall'dan fazla bug olan oyun bulunursa bulanın elinden öpücem
bi kere saatlerce dungeonı gezip sora duvarın içinden boşluğa düşüp ölmek başka oyunda nasip olmaz
ayrıca patch'siz oyunu bitiremiosunuz bitmio oyun
bug'da son noktadır
bulmanız gereken item'ı bulamıodunuz sanırım (unuttum şimdi adını)
bethesda'ya selam olsun

edit: gazla okurken kaçırmışım oyunun bitmedini sölemişler, neyse artık

[Bu mesaj Aytoz tarafından 27 Temmuz 2005 19:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raistin, 26 Temmuz 2005 20:47 tarihinde demiş ki:
xaerofarb bugunlerde post kasa kasa.... neyse

xaeroyu 1,5 2 senedir tanirim hic post kasma gibi bir derdi yoktur sadece ordan burdan buldugu seylerle topic acar , cok kolay bazilariniza gore hemen "post kasiyo" etiketini yapistirmak bazi insanlara...[signature][hline]Even a stopped clock tells the right time twice a day.
Penthesilea ftw...
Sosyal ağlarda paylaş

daggerfall ciktiginda heralde 9-10 yaşinda flndim abim orjinal almişti beraber actik oynu ozamanlar faciya gibi geldi abimde hic sevmezdi frp tipi oyunlari aldigi gun goturdu degistirdi. Hic unutmam obursu gun Gameshow aldik oyuna %96 vermişti :) . Bi o oynu oynayamadigima yanarim . Nettende bulamadim biraz buyukce bi oyundu zaten[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Masticore, 28 Temmuz 2005 08:19 tarihinde demiş ki:
daggerfall ciktiginda heralde 9-10 yaşinda flndim abim orjinal almişti beraber actik oynu ozamanlar faciya gibi geldi abimde hic sevmezdi frp tipi oyunlari aldigi gun goturdu degistirdi. Hic unutmam obursu gun Gameshow aldik oyuna %96 vermişti :) . Bi o oynu oynayamadigima yanarim . Nettende bulamadim biraz buyukce bi oyundu zaten

zamanında çıkan ilk cd'li oyunlardandı, 450 mb installı wardı hiç unutmam
netten çekebilirsin büyük ihtimalle torrentte veya emule'da wardır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nameless13, 26 Temmuz 2005 14:52 tarihinde demiş ki:
Half-Life 2

lan bi bölüm sırf böceklerle oynuyosun heryerden böcek çıkıyor (çok komiğim eki eki ama aklıma gelmedi buglı bi oyun)

:lol::lol::lol:
edit: Stronghold 2[signature][hline]I love you but, i love your butt.
Suark, 09 Aralık 2004 20:21 tarihinde demiş ki:
Nedendir bilinmez birden kafana osurma isteği geldi içimden.

Keremcan'ın banına hayır kampanyasına destek için tıklayın!

[Bu mesaj NuKe tarafından 30 Temmuz 2005 23:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...