Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ailton Beşiktaşta

Hickman

Öne çıkan mesajlar

fener zenci sever bu sene tatmin olurmu gibi laflar ahlaka aykiridir kendi capimda. buna benzer yorumlar oldugunda bana iletirseniz silerim onlarida ayni sekilde.

her zaman dedigimi tekrarliyorum, ufak capta, ahlaka uygun bir sekilde ve kufur etmeden yapilan ufak tefek ignelere falan birsey yapmiyoruz ama bunun gibi TEK BIR yorumun ustune gelen buyuk laflar ve kavgalar bize patliyor ve modore etmek bize kaliyor.[signature][hline]Azmod3lli L33trano, Leetranos.com acildi... test surusundeyiz
Sosyal ağlarda paylaş

kesin aldımı imza attımı bjk formasını öptümü?
merakımdan soruyorum demin lig tv de acaba gelicekmi falan dioduda hala

ayrıca o adam cok gusel pozisyon yaratıo kendine ve hakkaten ayı gibi durmasına ragmen deli gibi koşuo[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

iLginçtir YıLdırım Demirören bu forvete transfer işini çok iyi yapıyor. Geçen sene Carew , bu sene AiLton , taktir ettim gerçekten. Bence Beşiktaşta rahat 3 sene oynar[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

"Beşiktaş'ın anlaşmaya vardığı Ailton, Werder Bremen forması giydiği 2003-04 sezonunda 33 maçta 28 gole imzasını atmış ve o yıl Almanya'da yılın oyuncusu seçilmişti. Tecrübeli oyuncu, geçen sene Schalke formasıyla 29 maçta 14 gol atmıştı."

Kaynak:ntvmsnbc.com[signature][hline]"Coincidence is God incognito."
A. E.

[Bu mesaj Udinen tarafından 20 Temmuz 2005 13:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ciddi bir sakatlığı yok. Eski takımındada epey sevilen bir şahsiyet. Antrenörle anlaşamadığı için ayrıldı takımından.

Özellikleri:Kuvvetli, ani fuleleri olan ama çabuk yorulan, teknik uzun paslardan çok, ara paslarla dierk 18'in içine girmeyi seven bir oyuncu.[signature][hline]"Coincidence is God incognito."
A. E.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2pac, 20 Temmuz 2005 14:02 tarihinde demiş ki:
tüm beşiktaşlı arkadaşların yanaklarından mıncırıyorum bi ara ligler başlasında hep beraber maçlar gidelim bide pankart acalım paticik li kartallar gibisinden çok kral olur hee

döverler bizi kapalıda

ne lan öyle cikli mikli diye[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...