Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Yapımı

ChaosTurka

Öne çıkan mesajlar

Html unut. ONla bi cacık olmaz... Forum için En az Asp bilmen lazım oda orta ve ileri düzey.Eğer bilmiyorsanız Asp,php,cgi,perl,c# falan Kasmayın direk

www.hotscripts.com a gir ordan beğen bi tane Forum, Türkçe dil desteğinide indir (yada sen yap) Kur.[signature][hline]Köylüler Rullaz...
Sosyal ağlarda paylaş

Muhahha ben paticik forumunun aynısını yazıyorum şu an :D, üyelik sistemi konu açma mesaj açma login logout register forumların listelenmesi konuların listelenmesi bitti şimdi mesajların listelenmesini yapacam sonra madalya falan filan :-P Sonra bi elden geçirelim de açıkları kapayalım :-)[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arthur_HellsFire, 27 Temmuz 2005 16:21 tarihinde demiş ki:
lol bende yazıyodum patinin aynısını bi ara sora kendimi kötü hissedince bıraktım :)

Nie kötü hissettin :). Bak benim şu anda güzel oldu admin panelinde forum kategori ekleme editleme sıralama bile oldu :). İstersen ben biraz daha yapınca yollar ımsende geliştirirsin :-)[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

Ama hakkaten çok hata var ya. MEsela " işareti kullanımı çok az.

Mesela, bu browserin okumasını zorlaştırıyor. Demin bitane gördüm vardı daha bunun gibi dolu hata var. Çok fazla. Tmm site hızlı php olarak da güzel derlenmiş ama bence html olarak baştan göz atılmalı

*!İçinden benim forumlarım paticik.com'dan daha güzel olcak der*[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

bize verirsin artık beleş
gözleri döner pençeciği açacaktır patiden banlanmasının intikamına pençeciği açacaktııır ![signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

chaos, host alırken cpanelli, fantasticolu bi tane bul, hatta direk önereyim bi tane, hem uygun, hem de teknik olarak sağlam.

tek tuşla, yaklaşık 5 ile 10sn arasında phpBB forumun olacak, bi iki daha alternatif var hatta.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

beyler şöyle bi sorum olcak;
ben bi alan almak istiyorum ve oraya forum yapmak istiyorum(www.forumismi.net/com/org) gibi.
şimdi bunu alıpta otomatik olarak yapan host firmaarı varmı.
yani nasıl bedava forum yapabiliyorsak bunun paralısını alıp bana bi şablon versinler ben onu değiştiriyim. (bilen varsa www.proboards.com forum yapıyor ama adres forumismi.proboards.com gibi oluyor. ben bunu yukardaki gibi yapmak istiyorum bildiğiniz bi adres varmı?[signature][hline]Buraya tıklayın lütfen!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...