Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkçe alan adı satıyolar! Ohannesss

Seregwethrin

Öne çıkan mesajlar

https://www.zift.com/dev/idn_tr.asp

Bu ne ya başladı mı türkçe alan adları? Hemen kapalım derim 19$ :D sonra 1000$'dan satarız zengin oluruz eheuh :-)

Neyse işin gırgırı bu tabi ama gerçekten satılıyo mu ki? Açıldı mı türkçe alan adları?[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

Aha bu alan adları ii para eder :)

[spo1=Dikkat!! +18 ve sadece erkekler :D]çük.com
çiş.com
taşak.com
göt.com
amcık.com[/spo][signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o

[Bu mesaj Seregwethrin tarafından 26 Temmuz 2005 11:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 26 Temmuz 2005 11:25 tarihinde demiş ki:
http://forum.paticik.com/view.php?id=89867

2004 de tartışmışız türkçe alan adlarını
var o olay bayadır ama daha türkçe alan adlı bir domaine rastlamadım

İşte bende hiç rastlamadım ama bu adamlar satıyor nasıl oluyor anlamadım. Üstelik alan adları boş değil. Boş olarak gösterdikleri bile başka bir yere yönleniyo dnsleri ayarlı.[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

kendilerine park etmişler işte alışveriş.com gibi siteleri.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shagrath, 26 Temmuz 2005 21:49 tarihinde demiş ki:
yurt dısından nası gırılcek o bır ıkıncısı bendaha hıc rastlamadm

İşte bende hiç rastlamadım :([signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

www.paticik.com a girersin :)
burdan bir ı harfi bulur c/p edersin.
benim klavyem bozukken paticiğe gitmiştim ben tek tek c/p ederek ehehehe[signature][hline]navyamphs, 23 Temmuz 2005 14:58:
Belkide sende gaysin ve bunu saklıyorsun. birisi bunu açıklayınca cesaretleniyor, ama benim gibi birisiyle karşılaşınca geri çekiliyorsun.
gay olduk geeey

Sosyal ağlarda paylaş

hah be yukardaki google reklamlarında görmüştüm reklamlarını da tam sayfayı refresh ettim o sırada, bi daha da görememiştim adresi. ben yeni duyuyorum bu haberi, baya da sevinmiştim geçen okuduğumda. bence yaygınlaşması lazım, website sahipleri türkçe karakterli domainleri de alıp sitelerine yönlendirmeliler[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:
Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Otkoo Jeliyeer of Bria Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

pahalı olabilir ama hiç de gereksiz değil. mesela
www.sıkıştım.com'u ingilizce harflerle yazmak hiç de güzel görünmüyor. Ama artık böyle bir problem olmayacak gibi. Güzel bir gelişme bence :)[signature][hline]I love you but, i love your butt.
Suark, 09 Aralık 2004 20:21 tarihinde demiş ki:
Nedendir bilinmez birden kafana osurma isteği geldi içimden.

Keremcan'ın banına hayır kampanyasına destek için tıklayın!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...