Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half Life 2 Modelleri

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

hlportal.de'de gezinirken buldum belki benim gibi hl2 severleri (doom 3 fanıyım o ayrı :P)'nin ilgisini çeker diye düşündüm.

HL2'de gördüğünüz karakterlerin hepsini gerçek tiplerden alıp oluşturmuşlar. bunu söylüyorum çünkü belki siz biliyosunuzdur ama benim hiç aklıma gelmemişti açıkçası :P
buyrun fazla konuşmayayım işte resimler.

benim yorumum, father gregory'yi hapisaneden . Eli vance'ı da sokaktan bulmuşlar. :)

[signature][hline]Werb, 30 Haziran 2005 20:40 tarihinde demiş ki:
oww yeah tam bir okşan okşarlık durum

Sosyal ağlarda paylaş

Alyx Vance'i merak ediyordum. İyi oldu bu.

Hepsi çok iyi tasarlanmış ( citizen hariç :) ). Eli tıpatıp zaten.

Prof. Doktor da süper.

Hmm Gordon nerde peki !? ;)[signature][hline]What we do in life, echoes in eternity.

[Bu mesaj Mathias tarafından 23 Temmuz 2005 14:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

citizen ne alaka anlayamadım.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

seçim değil ki bunlar resmen adamın aynısını kopyalamışlar oyuna :p
.[signature][hline]Wendigo, 09 Temmuz 2005 20:31 tarihinde lafı öyle bir gediğine oturtmuş ki bakınız ne demiş:
seni hayat banlamış ben ne yapayım yazık!

forgiver 1, 11 Aralık 2004 21:40 tarihinde demiş ki:
bu arada hoşgeldin ps: senin mesajına ve diğer mesajlara hoşgeldin yazmamım tek nedeni post kasmak doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar bakalım bu seferde yörünge dışı olcammı

[Bu mesaj kingpin tarafından 24 Temmuz 2005 11:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...