Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mondragon'da Gidici Heralde.

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Galatasaray'da Mondragon krizi sürüyor. Sarı-Kırmızılılar, tecrübeli kalecinin ücretinde zam yapmasına rağmen Kolombiyalı file bekçisini bir türlü ikna edemiyor.

Cim Bom, yapılan pazarlıklar sonucu Mondragon'un ücretinde 1.300 bin dolara kadar çıkmasına ve bu rakamı yetenekli kalecinin menajerine kabul ettirmesine rağmen ülkesinde olan Kolombiyalı oyuncu yan çiziyor. Mondragon'un aklının Avrupa'da olduğu ve başka kulüplerden daha cazip teklifler aldığı belirtiliyor.
-----------------------------------------------------------

Bana kalırsa mondide gider gibi.

Kaynak
Kaynak[signature][hline]TW'ın GraLı =)
Fake Hoşgeldin. Bende Fake'im Nabar? :P

Londra'da Meydana Gelen El-Kaide Bağlantılı Terör Olayını Kınıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

geLdiğinden beri hiç sevemedim o herifi , heLe bi de deLi taffareLden sonra hiç sempatik geLmedi bana.

Nerde bizim deLi mördak[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

6 Kasım 2002 den sonra muthis bi sewgi artısı oldu bende mondragona karsı..
ayrı bi bakıorum ona..ümit ozatın 6.golu attıktan sonraki yüz ifadesi odamın en güzel yerinde duruo..
insallah gitmez..nice 6 ları yasamak onunda hakkı..[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

Sosyal ağlarda paylaş

Yiğidi öldürüp hakkını yemeyelim. Mondragon gerçekten süper kaleci. Hatta bence Avrupa'nın en iyilerinden... Çıkardığı toplar geçen sezon GS'ye çok şey kattı. Giderse de yeri kolay kolay dolmaz.

Ama iyice şımardı... Ücretine yaklaşık %50 zam yapılmasına (900.000 -> 1.300.000$) rağmen hala böyle tavırlar sergilemesi hele ki hala kampa dönmemekte ısrarı... Ne kadar iyi bir kaleci ya da oyuncu olursa olsun "Hiçbir futbolcu kulübünden üstün değildir" felsefesiyle yaklaşılmalı. Taviz verilmemeli, giderse gider. Evet, zaten çok kötü yalpalayan GS'ye çok büyük bi yara daha açar ama en azından taraftara takımın neler pahasına gururunu koruduğunu gösterir.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

Rewondor'un yazısına virgülü noktasına katılıyorum.
Sadece ;
Bence şımarmak hakkı adamın. Sonuçta neler neler yaptı o klüp için. Ve her klüpte şımaran topçular var (bkz: bjksergen) (bkz: fbtuncay)

Ama yinede kalmalıydı en azından O emek verdiği klübü yanlız bırakmamalı[signature][hline]TW'ın GraLı =)
Fake Hoşgeldin. Bende Fake'im Nabar? :P

Londra'da Meydana Gelen El-Kaide Bağlantılı Terör Olayını Kınıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

mondragon simdi hayati yalan haber olan gazetelere senin gibi deger verip kendini kucuk dusurmedi diye mi sorun, ki yapmissa bile inaniyor musun o haberleri yazan gazetelerin biz haksizmisiz mondi bole bole dedi bize diyeceklerine.
her roportajda gs yoneticileri mondi ile sorunumuz felan yok kapatin bu konuyu demiyor mu, bu da mi yetmiyor yani, nasi bisidir ki bu resmi kaynaklara degil de hayati yalan olan gazetelere inanip ona gore davraniyorsunuz.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wook, 15 Temmuz 2005 19:58 tarihinde demiş ki:
ayrı bi bakıorum ona..ümit ozatın 6.golu attıktan sonraki yüz ifadesi odamın en güzel yerinde duruo..
insallah gitmez..nice 6 ları yasamak onunda hakkı..

bende rüştünün bacakaralarını çok severim. Fbde tek sevdiğim adam rüştüdür 5 tane yediği o kupa maçından sonra...

Yani şöyle bir konu tartışılırken illa bir kişi bunu yazıyor.[signature][hline]www.MerlininKazani.com
Ayrıca Kadıköy Anadolu gençliğindeniz !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patos, 15 Temmuz 2005 20:53 tarihinde demiş ki:
mondragon simdi hayati yalan haber olan gazetelere senin gibi deger verip kendini kucuk dusurmedi diye mi sorun, ki yapmissa bile inaniyor musun o haberleri yazan gazetelerin biz haksizmisiz mondi bole bole dedi bize diyeceklerine.
her roportajda gs yoneticileri mondi ile sorunumuz felan yok kapatin bu konuyu demiyor mu, bu da mi yetmiyor yani, nasi bisidir ki bu resmi kaynaklara degil de hayati yalan olan gazetelere inanip ona gore davraniyorsunuz.

GS yöneticileri tabii ki diycek bu lafı. Önemli olan Mondragonun cevap vermesi. Küçük düşmekle de alakası yok. Futbolun yarısı sahada oynanıyosa günümüzde yarısı da masada oynanıyo ve medya bunda büyük etken. Taraftarın huzurunu bozacak bir ropörtaj yapsa da tv de falan yayınlansa bişey söylenmez. Ama şu anda gazetelerde çıkan her haber kulübe hem maddi hem prestij olarak zarar veriyo ister inan ister inanma. Biraz büyük düşünelim..[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
robinson, 15 Temmuz 2005 21:00 tarihinde demiş ki:
said:
wook, 15 Temmuz 2005 19:58 tarihinde demiş ki:

bende rüştünün bacakaralarını çok severim. Fbde tek sevdiğim adam rüştüdür 5 tane yediği o kupa maçından sonra...

Yani şöyle bir konu tartışılırken illa bir kişi bunu yazıyor.

konu mondragonla ilgili
benim yazımda mondragonla ilgili
sorun nedir???[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

git yazımı bi daha oku..
''insallah gitmez..''yazmısım
kendinle beni karıstırma
mondragonla ilgili düsüncelerimi bu konuda yazamıcaksam nerde yazıcam[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

@robinson
yahu hepinize ayrı ayrı mı yazıcam git ilk msjımı bi daha oku modragon insallah gitmez demisim daha ne diyim..
pilaw üstü kuru iyi gider yanında da ayran ohhh mu diim bu konuda..sen fenere her konuda laf ederken cok güzeldi di mi ama karsına biri cıktı mı zora gelemiosun hemen msjı aradan cekip cıkarıweriosun..ezikligin bu kadarı..[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
wook, 15 Temmuz 2005 21:41 tarihinde demiş ki:
git yazımı bi daha oku..
''insallah gitmez..''yazmısım
kendinle beni karıstırma
mondragonla ilgili düsüncelerimi bu konuda yazamıcaksam nerde yazıcam

Nerede yazacağını bilmem ama konunun yeri, bu başlık altı değil.

said:

Bu ne? Çocuk mu kandırıyosun. Bir de utanmadan "inşallah gitmez yazdım bi daha oku" demişsin. Yüzsüzlüğün bu kadarı. Bariz laf atmışsın 6lar maltılar bişeyler deyip. Sonra da işine geldikçe kıvırıp demogojiye kaçıyorsun. İnsan inşallah gitmez yazdım derken utanır biraz...[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

@rewendor
tamam rewendor konuyu daha da saptırmak istemiorum konuda kisisel tartısma yapmaya gerek yok..
pm ye gel..[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj wook tarafından 15 Temmuz 2005 21:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...