Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkcell'in salak sacma SMS'ten reklamları

Peradur

Öne çıkan mesajlar

her aramadan sonra bi reklam geliyor
paso geliyor

engellemenin yolunu bi bulsam mesut olacağım delirtiyor insanı[hline]fizban, 29 June 2003 04:55 tarihinde demiş ki:
paticik klima çıkarsın ..
19 enseme
20 gooobeeeme
21 ayakuçlarıma diyim ..
sora paticik gelsin, şı-mar-ma fiz-ban desin. hatta r leri söyleyemesin. şı-mav-ma fiz-ban desin.
Sosyal ağlarda paylaş

sabır biraz.
ne kadar tezcanlısınız ya.

yok reklamlar iğrençmiş.
yok hazırkartın reklamı ne berbatmış.
yok turkcellin sms reklamları ne suxmış...

biraz keyif almaya çalışın arkadaşlar. Hayata daha da pozitif bakın. İlla, sizin en sevdiğiniz aktörleri, en sevdiğiniz müzikleri, en sevdiğiniz senaryoları koymaları gerekmiyor. Ve bunları yapmadılar diye hemen öfke de duymanız saçma.
Hani Blue Jean dergisinde bazı veletler vardır, gözü kapalı bir şekilde:

"Hiphopçular gelin tanışalım, aptal heavy metalciler uzak dursun"
"Dandik hiphopçular dışında tüm rockerları bekliyorum"
"Britney hayranları hadi buluşalım, gereksiz Boybandler yanıma yaklaşmasın"

ulan bir de önyargısız yaklaş o şeye, belki dinliyince seveceksin? Neden bu kadar öfkelisin? Adam anana avradına küfretmediki..[hline]fizban:
forza tayvan malı chipsetler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 30 June 2003 17:05 tarihinde demiş ki:
paso geliyor

engellemenin yolunu bi bulsam mesut olacağım delirtiyor insanı

seninki herhalde hazırkart..
eee, adamlar da ondan para kazanıyor, reklamları koymayıp da daha pahalı tarife mi uygulasınlar istiyorsun?[hline]fizban:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 30 June 2003 17:09 tarihinde demiş ki:
said:
arcane, 30 June 2003 17:05 tarihinde demiş ki:
paso geliyor

engellemenin yolunu bi bulsam mesut olacağım delirtiyor insanı

seninki herhalde hazırkart..
eee, adamlar da ondan para kazanıyor, reklamları koymayıp da daha pahalı tarife mi uygulasınlar istiyorsun?[hline]fizban:

Ama reklamlar kendi reklamı başka bişiyin reklamı da deil. Ama bence hiç bi sorun yok istedikleri kadar yollasınlar nolacak ki gunde 5 tane gelsin eliniz mi yoruluo o msg ye bakınca[hline] Don't play tennis , With My Penis
Ne faşizm , ne komunizm
Önemli olan Erotizm
Sosyal ağlarda paylaş

ben kartı konuşmak için aldım cebime reklam gelsin diye değil[hline]fizban, 29 June 2003 04:55 tarihinde demiş ki:
paticik klima çıkarsın ..
19 enseme
20 gooobeeeme
21 ayakuçlarıma diyim ..
sora paticik gelsin, şı-mar-ma fiz-ban desin. hatta r leri söyleyemesin. şı-mav-ma fiz-ban desin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 30 June 2003 17:07 tarihinde demiş ki:
sabır biraz.
ne kadar tezcanlısınız ya.

yok reklamlar iğrençmiş.
yok hazırkartın reklamı ne berbatmış.
yok turkcellin sms reklamları ne suxmış...

biraz keyif almaya çalışın arkadaşlar. Hayata daha da pozitif bakın. İlla, sizin en sevdiğiniz aktörleri, en sevdiğiniz müzikleri, en sevdiğiniz senaryoları koymaları gerekmiyor. Ve bunları yapmadılar diye hemen öfke de duymanız saçma.
Hani Blue Jean dergisinde bazı veletler vardır, gözü kapalı bir şekilde:

"Hiphopçular gelin tanışalım, aptal heavy metalciler uzak dursun"
"Dandik hiphopçular dışında tüm rockerları bekliyorum"
"Britney hayranları hadi buluşalım, gereksiz Boybandler yanıma yaklaşmasın"

ulan bir de önyargısız yaklaş o şeye, belki dinliyince seveceksin? Neden bu kadar öfkelisin? Adam anana avradına küfretmediki..[hline]fizban:

dedigimi anlamamıssın sanırım. Ben gelen mesajlar kötü demiyorum.Mesajın gelmesi kötü diyorum.yahu reklamını git TV'de oynat,billboardlara afiş astır; ama benim telefonuma zırt pırt dirididiridi diye SMS yollaman ne demek ya? ben mecbur muyum senin aptalca reklamlarını özel telefonumda bile görmeye.Sinir oluyorum ama 5 yıldır bu firmadayız numarayı degistirmek de yemiyor.

TV'deki reklamları falan umrumda degil de özel telefonuma zırt pırt gelen SMS'ler yok mu?
Sosyal ağlarda paylaş

telefon sesinden ve reklamlardan nefret ediyorum.
Ancak şundan nefret ediyorum, bundan nefret ediyorum diye hayata küsmemek lazım. İzlediğim diziyi reklamlar böldüğünde ben de televizyonumu bölmek istiyorum.
Ancak ürünler varoldukça reklamlar da olacaktır. Bu yüzden yapabileceğiniz birşey yok. Ve, polyannacılığın kime zararı var? Öfkelenmek, bağırmak, çağırmak sadece size zarar. Yani çok tecrübe ettim de o yüzden bunları söylüyorum.

Ha, reklamlara hayır kampanyası düzenlerseniz, ben de katılırım.
Ancak "ne berbat reklam, bu reklamdan nefret ediyorum, ne diye romen kadına rusça birşeyler söyletiyorlar ki, yuh be ayraniç de çıkmış" gibi mesajlar sadece forumun sinirini bozar.[hline]fizban:
Sosyal ağlarda paylaş

Kalan kontor ekraninda abuk subuk reklamlar olmasi sorun degil, her gun 1-2 tane sms geliyor reklam, info msg falan degil ama, bildiginiz sms. Cem Uzan'in secim propagandalarina dondu, biktirdi insani artik.[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bravecik, 30 June 2003 17:14 tarihinde demiş ki:
..Ama bence hiç bi sorun yok istedikleri kadar yollasınlar nolacak ki gunde 5 tane gelsin eliniz mi yoruluo o msg ye bakınca

Bana gelmiyor, neden gelmiyor bilmiyorum ama eski bir olaysa direk müşteri hizmetlerini arayıp küfür etmişimdir, kapatmışlardır ondan gelmiyordur. Elimin yorulmasıyla alakası yok ki bunun, ne hakkı var ki Turkcellin, Telsimin, hedenin hödönün beni "özel" numaram olması gereken cep telefonumdan rahatsız etmeye?

Ben bu zevzek firmanın bana verdiği hizmet için bir bedel ödüyorum zaten, eğer yetmiyor ise benim ödediğim para, yapar zammını, beğenirsem öderim beğenmezsem bırakır giderim, ama "o da bir kazanç yolu" diye buna katlanmam, katlanmak zorunda da değilim.

Televizyon veya radyo değil bu, televizyon kanallarının gelir kaynakları reklamlardır, sen de ilgili kanalı izlerken bunu kabul edersin zaten. Ancak bir servis almak için bir para ödüyor isem, reklamlara, hele de alakasız ve mesaj olarak direk özel hayatıma giren reklamlara hoşgörüyle yaklaşmam. Hassasım bu konuda; bu benim özelime saldırıdır benim gözümde.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne alakası var? Ne demek kör müsünüz? Ben Turkcelle bir GSM operatörü olduğu için abone oldum, reklam kuşağı izlemek için değil. Turkcell ile yaptığım hiçbir sözleşmede de "istediğimiz zaman reklam yollarız cebinize zart zurt" gibi bir ibare yok, olamaz zaten.

Demek ki neymiş; bizim körlüğümüzle alakası yokmuş olayın, ilgili GSM operatörünün terbiyesizliği, yüzsüzlüğü ile alakalıymış daha ziyade.

Bunun da çözümü arayıp ilgili operatöre ben istemiyorum bunu yapmanızı demektir, oturup sessizce kabullenmenin anlamı yok. Ha sen seviyorsan bu reklamları keyifle izle tabii de, ben mecbur değilim bu tacize katlanmaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yaf, sana değil Turkcelle kızdım da ondan söyleniyorum böyle dokununca =]

Bana gelmiyor dediğim gibi ama bir ara bu Uzan tantanasında günde beşbinsekizyüz mesaj alıyordum, en yoğun dönemimde çok güzel sövüp saydım iptal ettirene kadar, hatırlayınca sinirim çıktı şimdi ehe.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 30 June 2003 20:18 tarihinde demiş ki:
Yok yaf, sana değil Turkcelle kızdım da ondan söyleniyorum böyle dokununca =]

Bana gelmiyor dediğim gibi ama bir ara bu Uzan tantanasında günde beşbinsekizyüz mesaj alıyordum, en yoğun dönemimde çok güzel sövüp saydım iptal ettirene kadar, hatırlayınca sinirim çıktı şimdi ehe.

korktuydum ha bende şimdi gelicek nefr abi dövücek felan sandım
kapıya felan bakıyodum aha geldi felan diye :)[hline] Sothi nuinqua Tsalarioth
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...