Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transfer Dosyası

Chasten

Öne çıkan mesajlar

Appiah imzayı attı!

Ganalı yıldızın büyük bir olasılıkla yarın İstanbul’a gelerek basına tanıtılması bekleniyor. Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Hakan Bilal Kutlualp, yaptığı açıklamada, ‘Appiah ile 4+1 yıllık sözleşme imzalandı. Oyuncu İtalya’daki işlemlerini tamamlar tamamlamaz Türkiye’ye hareket edecek’’ dedi. Kutlualp, Appiah’ın Fenerbançe’de hangi numaralı formayı giyeceğinin ise önümüzdeki günlerde belirleneceğini belirtti.

Ailton Kartal'da
Siyah-beyazlılar, 3,5 milyon euro'ya Schalke ile anlaştı. Ailton bugün Beşiktaş'la 3 yıllık kontrat imzalayacak.. Büyük Bir Transfer
Galatasaray, Pires'in, Fenerbahçe de Appiah'ın yolunu gözlerken, bombayı Beşiktaş patlattı.

Obina bitti
Trabzonspor Flamengo’nun golcüsü Obina’yla 5 yıllığına anlaştı. Bonservisi 3.5 milyon dolar olan Brezilyalı, yıllık 600 bin dolar alacak

Pires'e güvence

Cimbom, Fransız yıldızın son isteğini de yerine getirdi. Sarı-kırmızılılar, şimdi Pires ve menajerinin imza için çağrısını bekliyor

G.Saray, transferde son aşamaya geldiği Robert Pires için teminat mektuplarını hazırladı. Fransız futbolcunun çağrısını bekleyen sarı-kırmızılı kulüp, bu hafta sonuna kadar transferi gerçekleştirmeyi hedefliyor. Son olarak Arsenal'de forma giyen futbolcu için 7.5 milyon euro'luk banka teminat mektuplarını hazır tutan yönetim, bu transfer gerçekleştiği takdirde, kombine satışlarını yükseltmeyi hedeflerken, forma ve reklam gelirlerinde de patlama bekliyor. Ancak, bu transferin hala bitmemiş olması, sarıkırmızılı taraftarların sabrını taşırmış durumda

Transfer'le ilgili haberleri bu başlık altında toplayalım kirlilik olmasın :)[signature][hline] Ok gibi doğru olsam, Yayla atarlar beni,Yay gibi eğri olsam,Elde tutarlar beni,Doğruda aç görmedim,Eğride Tok,Eğri yay elde kalır,Menzil alır doğru ok.
~®âi ~ *
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...