Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çıldırmak üzereyim

Reflective

Öne çıkan mesajlar

said:
Baelithilie, 19 Temmuz 2005 16:42 tarihinde demiş ki:
ben en iyisi bi duş alayım...kalıcı cünupluğu MYKO ya bulaştırmamak lazım :P

ha sunu bileydin .. neyse yawruz ben biraz uzaniyorum server acildiginda benim teli bir caldir sinyali alaim :D[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:TyraeL
Class:Sorcerer
Level:4x
Clan:n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

o hatayı banada wermişti bende yalnış yüklemişimdir diye sildim baştan yüklicektim bu seferde başka bir hata verdim ben ne yapıyım şimdi tek çarem pc ye format atmak başka çözüm yolum yok ama önce setup ının yeniden indirmem lazım bana sitesini werebilcek varmı en çabuk nerden indirebilirim
Sosyal ağlarda paylaş

Dear Knight Online eGamers,

The game servers will be having an emergency server restart. The whole process will take 30 minutes. Please be patient as we are resolving with the servers at this moment. We apologies for any inconvinience cause.

Regard,

Knight Online Team[signature][hline]*Don't war, Make Love*
server:deimos
Name:turambar
Class:Hunter
Race:Karus
Sosyal ağlarda paylaş

Durun kırmayın monitörleri.Bakın yarım saat sonra geliyomuş.
Benim daha oyuna girmeme 2 saat var.Ben napiyim.10 dakka ayrı kaldınız diye kıyamet kopardınız.Ben çalışıyom bütün gün burda forumlarda bugün bunu çıkardım exp kastım item buldum gibi lafları dinliyorum.E benim canım patlıcanmı.[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong
Nation : Karus
LeveL : 3x
Clan : nOObz
Server : Myko / Deimos
X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

Moradonda Upgrade taşının olduğu o göbek varya.İşte onun yakınında Werehouse Keeper war.Miraseth miydi neydi ismi.Karıştırıyo olabilirim.Ona gidip önce sol sonra sağ tıklıyoz.Abyss gem diyouz.Yes I'll Use abyss gem diyoruz.
Yeesss diyoruzzz...Ve abyss gemimizi kırıp size 60 hp dolduran KEK veriyor.Yada 30 saniyeliğine daha büyük yapan bezoar item.Olmadımı potion veriyor.Yetmesse upgrade scroll.Odamı yetmedi full plate yada plate armorrr..Oda yetmez dwersen al ulan chitini rahat bırak beni.Israrcı olursa al ulam iron bow cihitn bow iron crosss yeterki bırak peşimi diyor.

Heh.Can sıkıntısı uzun oldu biras.[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong
Nation : Karus
LeveL : 3x
Clan : nOObz
Server : Myko / Deimos
X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...